Дурацкий вопрос

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

nikson-2

Мисливець
Не судите строго за дилетантский вопрос: какое ружье из ниже перечисленных лучше, с точки зрения охотника, оружейника и знатока.
Иж 12
Иж 59
Тоз 25
Darne R 13?
Якщо всі перелічувані моделі знаходяться в однаковому гарному стані і фінансово "витягуєте", то однозначно беріть "Дарн". Тому, що стверджувати ніби Дарн=ИЖ/ТОЗ і наполегливо рекомендувати останніх, може лише той, хто ніколи "Дарна" в руках не тримав, з нього ніколи не стріляв. Переваги (у гарному стані): невбиваєма конструкція (за умов правильної експлуатації), різкий та кучний бій (куди там ИЖам з ТОЗами братися), вага (для ходового полювання-саме те, полювання на перельотах-вага має другорядне значення, а на перше місце виходить бій, а у ИЖ/ТОЗ самі знаєте яка вага-як у доброго дрина), хоча перелічені радянські моделі з великою натяжкою претендують на "елегантність", порівнювати їх з Дарном-це все одно, що порівнювати Волочкову з М. Плесецькою. Коротко якось так. А втім вирішувати Вам.
 

Основной

Мисливець
Если все перелічувані модели находятся в одинаковом хорошо состоянии и финансово "вытаскиваете", то однозначно берите "Дарн". Потому, что утверждать будто Дарн=ИЖ/ТОЗ и настойчиво рекомендовать последних, может лишь тот, кто никогда "Дарна" в руках не держал, из него никогда не стрелял. Преимущества (в хорошо состоянии): невбиваєма конструкция (при условиях правильной эксплуатации), резкий и кучний бой (куда там ИЖам с ТОЗами браться), вес (для ходовой охоты-самое то, охота на перелетах-вэс имеет второстепенное значение, а на первое место выходит бой, а в ИЖ/ТОЗ сами знаете какой вес-как у хорошего дрина), хотя перечисленные советские модели с большой натяжкой претендуют на "элегантность", сравнивать их с Дарном-это все равно, что сравнивать Волочкову с М. Плесецькою. Кратко как-то так. А впрочем решать Вам.
Спасибо. Дарн реально самый.... Естественно из всей четверки самый дорогой. Но там владелец вокруг бойков что то новое свое вставил, выглядит как не стрелянный (не знаю, как это называется). В любом случае спасибо.
 

tyrist 1945

Тигр
Якщо всі перелічувані моделі знаходяться в однаковому гарному стані і фінансово "витягуєте", то однозначно беріть "Дарн". Тому, що стверджувати ніби Дарн=ИЖ/ТОЗ і наполегливо рекомендувати останніх, може лише той, хто ніколи "Дарна" в руках не тримав, з нього ніколи не стріляв. Переваги (у гарному стані): невбиваєма конструкція (за умов правильної експлуатації), різкий та кучний бій (куди там ИЖам з ТОЗами братися), вага (для ходового полювання-саме те, полювання на перельотах-вага має другорядне значення, а на перше місце виходить бій, а у ИЖ/ТОЗ самі знаєте яка вага-як у доброго дрина), хоча перелічені радянські моделі з великою натяжкою претендують на "елегантність", порівнювати їх з Дарном-це все одно, що порівнювати Волочкову з М. Плесецькою. Коротко якось так. А втім вирішувати Вам.
я так розумію, що Волочкова то іж і тоз...;)
 

okhorly

Слідопит
Спасибо. Дарн реально самый.... Естественно из всей четверки самый дорогой. Но там владелец вокруг бойков что то новое свое вставил, выглядит как не стрелянный (не знаю, как это называется). В любом случае спасибо.
Обычно это называют брандтрубками, хотя по факту они ими не являются. Я за француза голосую.
 

vitamin

Новачок
Якщо всі перелічувані моделі знаходяться в однаковому гарному стані і фінансово "витягуєте", то однозначно беріть "Дарн". Тому, що стверджувати ніби Дарн=ИЖ/ТОЗ і наполегливо рекомендувати останніх, може лише той, хто ніколи "Дарна" в руках не тримав, з нього ніколи не стріляв. Переваги (у гарному стані): невбиваєма конструкція (за умов правильної експлуатації), різкий та кучний бій (куди там ИЖам з ТОЗами братися), вага (для ходового полювання-саме те, полювання на перельотах-вага має другорядне значення, а на перше місце виходить бій, а у ИЖ/ТОЗ самі знаєте яка вага-як у доброго дрина), хоча перелічені радянські моделі з великою натяжкою претендують на "елегантність", порівнювати їх з Дарном-це все одно, що порівнювати Волочкову з М. Плесецькою. Коротко якось так. А втім вирішувати Вам.
Наврядчи у ДАРНА кращий бій чим у вище вказаних рушницях,так,гламур та понти.Я за ТОЗ-25 !!!
 

Mykola STARyy

Снайпер
:eek:
Що "аргументируйте"?! Ви, перепрошую, дрисьнули голослівно походя, а мені аргументовано підтирай?
Маю 59-й і скорше продам 54го ніж Спутника, от вам і весь аргумент. А хто його в руках не тримав, хай собі розказує про те що Спутник хрестить і що він від ТОЗ 34 аж на 300г тяжчий. А самому літрову флягу шмурдяку таскати нормально і хвалитися що пачки цигарок за полювання бракнуло. А скажи комусь що ти гімнастику зранку 45 років робиш, взагалі засміють.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
:eek:
Що "аргументируйте"?! Ви, перепрошую, дрисьнули голослівно походя, а мені аргументовано підтирай?
Маю 59-й і скорше продам 54го ніж Спутника, от вам і весь аргумент. А хто його в руках не тримав, хай собі розказує про те що Спутник хрестить і що він від ТОЗ 34 аж на 300г тяжчий. А самому літрову флягу шмурдяку таскати нормально і хвалитися що пачки цигарок за полювання бракнуло. А скажи комусь що ти гімнастику зранку 45 років робиш, взагалі засміють.
Так и думал, что Вы владелец одного из....
Имхо, но я считаю иж12 лучше по всем статьям.
 

Mykola STARyy

Снайпер
А що там думати? В мене в підписі написано. А ІЖ 12 63р я синові подарував, так що я , як написано у вашому підписі "знаю, а не предполагаю".:)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

huntumy

Зброяр
дарн ружье на любителя. его вогнутая планка не каждому нравиться.
принцип перезаряжания быстро надоедает. потом начинает раздражать.
 
Зверху