"Дістаю качку і зайця на 100-120 метрів)))"...

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
разведись и поживи для себя
:D Надеюсь, что это дружеская шутка. Как там говорят "жену, шашку и коня козак ни за что не променяет" :)
Я когда тот пост писал, то конечно немножко пошутил и слукавил. Ну не куплю я очередное ружье в этом году - куплю через год-два :) Было бы время да здоровье те что есть выгуливать :)
 

tyrist 1945

Тигр
:D Надеюсь, что это дружеская шутка. Как там говорят "жену, шашку и коня козак ни за что не променяет" :)
Я когда тот пост писал, то конечно немножко пошутил и слукавил. Ну не куплю я очередное ружье в этом году - куплю через год-два :) Было бы время да здоровье те что есть выгуливать :)
Лайк!
 

Rainbow

Мисливець
Та походу це не кролик, а зайоц:D
По ходу трапилося якесь стихійне лихо (налідь або щось інше, подібне). Зрозуміло, що зайці перебувають у біді, це навіть видно з їх "нестандартної", як на цю пору року, поведінки.
 

ATIS

Снайпер
Або просто така щільність. Знайомий працював раніше в "рассєє", то розповідав що заєць в сильний мороз збивався масово до хат, садів і кущаків, правда біляк, і із його слів бігали вони сотнями.Шкода не пам'ятаю який регіон.
 

Pavel1988

Снайпер
А можливо його випустили в природу в такій кількості одночасно і він не встиг розійтися по угіддям, а пацани натрапили на них
 

roz_koms

Слідопит
Где-то уже писал, отец рассказывал как в его молодости (конец 70-ых - начало 80-ых) на одном из буряковых полей коллективом подняли больше 80 косых!!!!! :eek: Действия происходили в Кировоградской области.
 

ТАР

Снайпер
Свояк розповідав , що бачив одного разу зимою сім зайців бігали разом на полянці з краю лісу під Білорусією. А мені доводилося бачити двох разом як паслись і під час полювання стоячи на номері в 5-ти метрах напроти мене вилазили по черзі вуха склавши до спини потихеньку так повзли ,а потім метрів чотири прострибали сіли і сидять, хвилини дві сиділи, рушницю підіймав так і не вистрілив.
 

andryx1

Снайпер
Тиждень назад був на нічному патрулюванні. На стерні, десь 200х300 метрів, нархуав 8 зайців( в тепловізор).
 
  • Like
Reactions: kef
Зверху