"Дістаю качку і зайця на 100-120 метрів)))"...

oloyko

Мисливець
зрозумійте Олександр ми Вам вірим і обовязково приїдем до вас в гості і побачим ваш чудо карамультук ! все можливо може ви вгадали ту золоту пропорцію патрона ! і ми це діло зафільмуєм ! щоби вам потім простіше булоб запантетувать цю чудо гармонію !
а я нічого патентувати не збираюсь, те що про патрон написав то все;), та як що ваша рушниця і набої на 45-50м з чока не видає хоча б 15 дробин"0" в середньо статистичну тушку зайця, то це....:(, в мене наприклад ще иж 57 може видати 15-20 дробин на таку дистанцію в мішень зайця, то там калібр 16. Ключове слово СТОЯЧУ мішень, то може у Вас чоки на перепілку з під собаки?
 
Останнє редагування:

oloyko

Мисливець
а я нічого патентувати не збираюсь, те що про патрон написав то все;)
з задоволенням з Вами зустрінусь і познайомлюсь !
Пропоную перейти в часні повідомлення та не смітити в темі продавця, хоча ми й піднімаєм тему. Ок?
 
Хотелось бы прочитать,кто выиграет?А в целом,прикольно.Я же говорил,что форумчане проснутся на эту тему!!!Ну всем удачных выстрелов!За Бенелли на кону,можно даже с Днепра прискакать. Самое интересное,что продавец в (засидке)сидит.МОЛОДЕЦ!!!
 

ATIS

Снайпер
Хотелось бы прочитать,кто выиграет?А в целом,прикольно.Я же говорил,что форумчане проснутся на эту тему!!!Ну всем удачных выстрелов!За Бенелли на кону,можно даже с Днепра прискакать. Самое интересное,что продавец в (засидке)сидит.МОЛОДЕЦ!!!
Будемо тримати в курсі.
Прохання, хто знає як, перенесіть ці пости в окрему тему, щоб не потерлись. А продовження буде;)
 

oloyko

Мисливець
Хотелось бы прочитать,кто выиграет?А в целом,прикольно.Я же говорил,что форумчане проснутся на эту тему!!!Ну всем удачных выстрелов!За Бенелли на кону,можно даже с Днепра прискакать. Самое интересное,что продавец в (засидке)сидит.МОЛОДЕЦ!!!
Тоз 66 привіз з Києва, іж 57 з Полтави, іж 54 з Дніпра, іж 58 16к з Харкова, поїздка за рушницею чи на полювання для мене це відпочинок, чекаю в гості
 

Корнилов

Снайпер
а я нічого патентувати не збираюсь, те що про патрон написав то все;), та як що ваша рушниця і набої на 45-50м з чока не видає хоча б 15 дробин"0" в середньо статистичну тушку зайця, то це....:(, в мене наприклад ще иж 57 може видати 15-20 дробин на таку дистанцію в мішень зайця, то там калібр 16. Ключове слово СТОЯЧУ мішень, то може у Вас чоки на перепілку з під собаки?
Уважаемый Александр!!! У маня ТОЗ-34 чок 1.2 и я уверен ,что не сможет повторить ваших достижений!!! Или у Вас чудо патроны или я не знаю!
 

Корнилов

Снайпер

Вова!!!

Снайпер
Короче зайцам пора собирать вещи в котомки и валить оттуда на хрен до 11.06.18 !
Как вообще в розрешиловке на такие ружья документы выдают ! Куда Гринпис смотрет !:):D:mad::(
А продавцу с темой всё равно крупно повезло !;):)
 

Корнилов

Снайпер
Короче зайцам пора собирать вещи в котомки и валить оттуда на хрен до 11.06.18 !
Как вообще в розрешиловке на такие ружья документы выдают ! Куда Гринпис смотрет !:):D:mad::(
А продавцу с темой всё равно крупно повезло !;):)
И не только зайцам))))
 
Зверху