"Дістаю качку і зайця на 100-120 метрів)))"...

KFoR

Зброяр
Ребята!!! 80, 75, 100 метров - это все фигня, кат-то довелось мне стрельнуть по пасущемуся на скошенном поле крыжню, (специально потом померял) на 425 шагов, шаг у меня 0,8 метра, получается на 340 метров, стрелял №3 навеска 33 грамма, патрон "Скиф" от Тахо из МЦ 21-12 производства ЦКИБ 1965 года выпуска...
А потім продзвенів будильник ... :)
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
А потім продзвенів будильник ... :)
... проснулся, башка трещит после вчерашнего, в палатке темно, нихрена понять не могу, думаю вот дурак патронов и так обмаль, а я пять штук в белый свет как в копейку, пощупал патронташ, убедился, что приснилось, ну и чтоб окончательно проснуться, вышел из палатки и промерял дистанцию шагами. Пять баллов коллега за сообразительность и интуицию, Вы прямо экстрасенс. :)
 

Корнилов

Снайпер
Сьогодня бачив порхунців куріпки! Стайка 10 штук:)
Біля мене в минулому році було три стайки по 10-12 голів.На відкриття по голубу їх залишилось штук 5,все вифуярили скоти млять.Ідуть на голуба а стріляють куріпку! Отакий в нас менталітет.
На перепілку навіть електроманки не виключають...(
Так нельзя же электроманки!:D:D:D
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
-крыжень на поле не пасется,зернышки собирает
-ЦКИБ 1965 г.в.-это я ля ЦКИБ.Клеймо на планке какое?
-340метров ?????тут не смеятся,плакать нужно.Рекорд мира!!!А главное крыжень улетел?
-когда обманывают-могу понять,но когда заставляют в это верить не могу пройти мимо.
Интрига разрешилась, отвечу на Ваши вопросы.
Крыжень собирает.
Клейма на планке нет.
МЦ21-12 в 1965 году получило награду на выставке в германии и в этом же году на ТОЗ было запущено в серийное производство.
Крыжень не улетел, он приснился.
Я никогда не обманываю.
И уже не важно сколько Вам лет, просто переставайте верить в сказки.
Без обид, это была просто шутка :)
 

ATIS

Снайпер
А ВИ добре придивіться, ВИ ж не три дні в стрілковому спорті. ))))
На відео тяжко побачити дистанцію, теж пострілюю на стенді. Контейнер далі сорока нелетить,на відео здається як до тарілки. Все тра бачити вживу;)
 

фрокс

Мисливець
... проснулся, башка трещит после вчерашнего, в палатке темно, нихрена понять не могу, думаю вот дурак патронов и так обмаль, а я пять штук в белый свет как в копейку, пощупал патронташ, убедился, что приснилось, ну и чтоб окончательно проснуться, вышел из палатки и промерял дистанцию шагами. Пять баллов коллега за сообразительность и интуицию, Вы прямо экстрасенс. :)
Менделеев:eek:не иначе:)
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Було мені 18 років і дав батько на полюванні пройтись з рушницею( він ішов в декількох метрах від мене) піднявся русак, далеко що ніхто з мисливців не стріляв, меніж було цікаво вистрілити, і я просто вистрілив в бік зайця, і він відразу впав. Батько мені сказав" молодець стій на місці" підійшов і почав рахувати кроки до русака, нарахував 128 кроків . Я стріляв 2/0 і влучела 1 дробина між вуха. ( це був мій 1-й заєць)я до того що всякі випадки бувають, я рахую що це була просто випадковість.
 

andremon

Мисливець
Було мені 18 років і дав батько на полюванні пройтись з рушницею( він ішов в декількох метрах від мене) піднявся русак, далеко що ніхто з мисливців не стріляв, меніж було цікаво вистрілити, і я просто вистрілив в бік зайця, і він відразу впав. Батько мені сказав" молодець стій на місці" підійшов і почав рахувати кроки до русака, нарахував 128 кроків . Я стріляв 2/0 і влучела 1 дробина між вуха. ( це був мій 1-й заєць)я до того що всякі випадки бувають, я рахую що це була просто випадковість.
Нажаль не знаю я вашего батька, але здається тут одне з двох або він мав дуже великий гумор, або дуже короткі ноги :D!!!
 
Останнє редагування:

Саша1992 иж 54

Мисливець
Причому короткі ноги, чи гумор !!! Я розповів ситуацію на полюванні. І кажу що можливо добути зайця за 100 м. Але це випадковість!
 
Зверху