"Дістаю качку і зайця на 100-120 метрів)))"...

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Почитал, примерно так же начинал.
По внешним куркам - категорически не согласен. А курки и сейчас ВЗВОЖУ и хожу со ВЗВЕДЕННЫМИ. Подхожу к людям, схожу с номера, преодолеваю препятствие и прочее - СПУСКАЮ. Так меня учили тогда, так я делаю и по сей день (есть в арсенале ТОЗ-БМ).
Не сочтите за хвастовство, но пока таким образом будут взводится курки, я с нормального ружья или полуавтомата успею взять пару куропаток, пока "курковщик" взведет курки и сделает первый выстрел :)
 

Volanat

Мисливець
Завжди курки зводить тільки тоді коли побачиш звіра і стріляй не більше 30-35м
История практически идентична моей и первый зайчик, встреченный мною с ружьем в руках, убежал мимо меня через котел сопровождённый салютом метров с 50 из одного ствола (второй я так и не взвел).
Категорически не согласен выше приведенной цитатой. Во время охоты оружие должно быть готово к стрельбе на 100%, максимум одно движение до готовности (предохранитель или переломленные стволы) к которому Вы привыкли до уровня рефлеса.
Предохранитель на моем иже43 зверей спас больше чем Гринпис (неавтоматический включаю редко и естественно потом "с-ка е мое б...кий предохранитель).
Курок устроен таким образом, что выстрел из исправного оружия без пальца на спуске невозможен. Не суйте пальцы в скобу и всегда контролируйте куда смотрит ствол все остальное от лукавого ИМХО.
Ничего не скажу по ПА не имел, не разбирал.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
А мені чогось з дитинства так це врізалось, що зараз як з 54 чи 26 ижом ходжу то ставлю на бойову готовність тільки тоді коли побачу звіра, друге діло коли стоїш на номері чи на утю на перельоті чи на лисичку вийшов у вечері на став подіжурити :D. Зараз це все проходить на автоматі.
 

ТАР

Снайпер
Офігєть! Собі доки з запобіжника знімеш і прицілишся то той заяць вже за 100м. " добре хоч антабки скрутив і в руках ношу то вже хоть іноді з дичиною до дому приходжу:D".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В чокові2/0...бур'ян очерет...
ИЖ-54 любит 000. Иногда позволяю ставить их на лисицу в левый ствол. И два самых красивых лисовина. в прошлом сезоне, взял именно 000 на очень приличных дистанциях стрельбы: №5 туда бы даже не долетел!:rolleyes:
ЛИС.jpg
 
Останнє редагування:

Stanislav Fursa

Снайпер
Був при мені красивий випадок, що запам'ятався на все життя!
Був кінець листопада, початок грудня місяця і це було приблизно о 9:00 ранку, йду з мисливцем по полю, на полі сухо так, приморозок, сонечко світить, лежить маленький сніжок, трава лягла і йдем полем до лісу, сонце світить із-за спини, тут дивимось з далеку на зустріч легкими бігом біжить лисиця, біжить на нас (як раз проти сонця), а сама оглядується назад в сторону лісу, ну присіли і ждем поки "добіжить" на мисливьку дистанцію, но так-як попереду нас працювали два Ягдтер'єра і тут розумієм, що лисиця почує собак і втече, а собаки працюють напроти нас но чуток по правішій стороні, загалом лисицю не получається ближче підпустить із-за собак і прийшлось стріляти з далеку, а рушниця ТОЗ-34 і в двох стволах заряжені набої Кречет #1. Від першого пострілу лисиця, куверкнулась і бігом розвертається назад, но в момент розвороту чуть не впала на бок і хвіст поставила в крючок, видно що попало, тільки хоче назад піти, другим пострілом уже взяли в угонну, лисиця впала на живіт, задні лапи відмовили, а передніми гребеться, поки підходили, Ягди вже взяли лиса. Рахували кроками від місця стрільби і до того місця де лягла лисиця, це було 97 нормальних кроків (мій ріст 1.83).
Дома зняли шкуру, в груді було 2 дірки, дріб вся вийшла наскрізь, торчала в животі під шкурою і 2 дірки були з низу на спині, одна дробинка прямо в хребеті застряла біля таза, а друга коло жопи попала.
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
Був при мені красивий випадок, що запам'ятався на все життя!
Був кінець листопада, початок грудня місяця і це було приблизно о 9:00 ранку, йду з мисливцем по полю, на полі сухо так, приморозок, сонечко світить, лежить маленький сніжок, трава лягла і йдем полем до лісу, сонце світить із-за спини, тут дивимось з далеку на зустріч легкими бігом біжить лисиця, біжить на нас (як раз проти сонця), а сама оглядується назад в сторону лісу, ну присіли і ждем поки "добіжить" на мисливьку дистанцію, но так-як попереду нас працювали два Ягдтер'єра і тут розумієм, що лисиця почує собак і втече, а собаки працюють напроти нас но чуток по правішій стороні, загалом лисицю не получається ближче підпустить із-за собак і прийшлось стріляти з далеку, а рушниця ТОЗ-34 і в двох стволах заряжені набої Кречет #1. Від першого пострілу лисиця, куверкнулась і бігом розвертається назад, но в момент розвороту чуть не впала на бок і хвіст поставила в крючок, видно що попало, тільки хоче назад піти, другим пострілом уже взяли в угонну, лисиця впала на живіт, задні лапи відмовили, а передніми гребеться, поки підходили, Ягди вже взяли лиса. Рахували кроками від місця стрільби і до того місця де лягла лисиця, це було 97 нормальних кроків (мій ріст 1.83).
Дома зняли шкуру, в груді було 2 дірки, дріб вся вийшла наскрізь, торчала в животі під шкурою і 2 дірки були з низу на спині, одна дробинка прямо в хребеті застряла біля таза, а друга коло жопи попала.
97 шагов, это где-то 74-75м!!!
 

Stanislav Fursa

Снайпер
97 шагов, это где-то 74-75м!!!
Ну от, навіть хай і 70 м, це вже велика дистанція, навіть дальше "мисливської" дистанції.
Аби не було попереду Ягд, підпустили б до 30-35 м, но все ж красивий був дальній постріл (дуплетом):cool:
 

huntumy

Зброяр
ИЖ-54 любит 000. Иногда позволяю ставить их на лисицу в левый ствол. И два самых красивых лисовина. в прошлом сезоне, взял именно 000 на очень приличных дистанциях стрельбы: №5 туда бы даже не долетел!:rolleyes:
Переглянути вкладення 410170
12к любит 000.
 
Зверху