"Дістаю качку і зайця на 100-120 метрів)))"...

Patso

Снайпер
відповім .... роги в одну сторону а копита в іншу летіть будуть
Стріляли в один день двох цапів я і мій батько, він кулею полева 3, я з нарізного 7х57R від нарізняка значно більше пошкоджень. Полева 3 зайшла в лопатку, вийшла через основу шиї на виході дірка сантиметів 5 діаметром і не надто велика гематома. Нарізна зайшла під останнє ребро і вийшла через лопатку з протилежного боку - по діагоналі, вирвала велику діру - майже всю лопатку довелось викинути.
Відполев цап впав на місці, від нарізної пройшов ще метрів 30.
 

ТАР

Снайпер
Стріляли в один день двох цапів я і мій батько, він кулею полева 3, я з нарізного 7х57R від нарізняка значно більше пошкоджень. Полева 3 зайшла в лопатку, вийшла через основу шиї на виході дірка сантиметів 5 діаметром і не надто велика гематома. Нарізна зайшла під останнє ребро і вийшла через лопатку з протилежного боку - по діагоналі, вирвала велику діру - майже всю лопатку довелось викинути.
Відполев цап впав на місці, від нарізної пройшов ще метрів 30.
Практикую Полева років 5, якщо не зачепить щось вожливе , то ухоить з двума дірками лопатка і ребра до трьох км. ,дуже маленька і акуратна дірочка "шило".
 

kef

Зброяр
Дичина в більшості гине не від отриманих пошкоджень,а від больового шоку.В гладкоствольної більша зуниняюча сила та експансивність куль ніж у нарізної-яка в більшості прошиває дичину і всю енергію зупиняючої сили заберає із собою і летить ще досить далеко.За умови якщо з нарізного куля не попала в кістку і не розпорошилася в дрібні частини.Раніше мисливці полювали з гладкостволом будь якого копитного звіра і результати були не гірші.,ніж з сучасними зразками мисливської нарізної зброї.,з якої можна з хірургічною точністю вражати звіра в "убойне" місце.
-Коза не та дичина по якій потрібно стріляти кулями ,які її будуть шити на виліт.,а примінити експансивні КП-№-3,з більшою площею деформації.Хотя часом бачив ,що з кози може залишитися "фарш" і після іншої марки кулі. Тому участь в полюванні на козу приймаю дуже рідко.Так як нарізною з якою дозволяється полювання на копитного не володію.
 

Patso

Снайпер
Мені дуже подобається індивідуальне полювання на самця козулі з підходу. Власно в основному заради нього у купив нарізняк, бо з гладкою не так багато шансів підійти на відстань пострілу. Хоча і з нарізною стараюсь підходити як можна ближче, як на мене то азарт саме в тому щоб підійти до звіра поближче, чи підманити його до себе. Але все-ж карабін дає можливість бути на 100% впевненим в попаданні скажімо на 70-100м, де гладкоствольна куля з великою вірогідністю дасть підранка чи промах.
На загінних полюваннях і полюваннях з вишки, коли відстань для пострілу передбачається не велика, використовую гладкоствольну зброю саме через більшу зупиняючу дію кулі і з точки зору безпеки при полюванні загоном.
 

КДН

Слідопит
Нарізняк,кози і т.д то зрозуміло,тут питання стоїть по качках і зайцях :D, і бажано метрів на 100-120....менше ніяк не можна
 

Patso

Снайпер
Якщо серйозно, не про 100-120м дробом, то є такі контейнери в американців

Вони в основному придмані для тих випадків коли потрібна максимальна кучність - стрільба картеччю, дробом по індику, на гусей і т.д. Вони дають хороші результати якщо вірити відео.
Є ще різні варіанти - заповнення дробового снопу різними наповнювачами, в тому числі і смолоподібними (вінчестер робить щось таке для полювання на індика).
Впринципі такі спец засоби дозволяють дещо збільшити дальність дробового пострілу. Думаю реально метрів до 60. Але стріляти рухому ціль на такій відстані дуже важко, тут скоріше вдумчивий вистріл по стоячій дичині.
Нанаших полюваннях це мабуть на лиса в полі з підходу, Може картеччю по вовку десь з засідки.
Ну може ще диких голубів з дротів чи з дерев збивати)))))
 

huntumy

Зброяр
унесенная энергия вместе с пулей и не переданная кэ самое что не есть заблуждение.
если конечно речь идет о охотничьих пулях. кроме того что поражается внутренние органы, еще и повреждается все что рядом. гидроудар однако.
чем выше скорость тем больше шансов остановить зверя. а то что пробило значит скорости достаточно.
 

Traktorist

Мисливець
Нє,шановні,ну це реально достає....:D:D:D.Є такі завзяті "стрілки-мисливці",що з їх вуст неодноразово звучить про "...дістаю качку на 80-100 метрів","зайця на 150 м" і таке інше. Це діагноз чи майстерність така?:D:)
Ану давайте в "нападєніє"....:Dхто з якої відстані "достає"....
П.С. Від себе: в таких мисливців або з глазоміром непорядок,або як в анекдоті"- неможу показати,якої величини і довжини була риба,але очі були,як мої зв'язані два кулаки"........:D
Добрий день. Вставлю свої 5 копійок. Два роки назад йду полем , кілометр спереду приїхала бригада поки розходилися підняли зайця ,проходив повз мене , перший постріл-спереду.рілля була суха видно куди дріб лягає, другий ззаду, третій =заєць через голову метрів 10 котився.Рахував хорошими шагами чисто для себе =128 шагів. Та бригада чуть не аплодувала.
Stoeger 2000 самозаряд 1.75 нобель спорт д 206s на 34 дроби № 1 Дріб самолей катанна. П/S При зняття шкіри -одна дробина в серце,щдна в легені .третя в живіт =всі три навиліт. Хочте вірте ,хочте ні.
 

КДН

Слідопит
метрів 10 котився.
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
То D20 чи 206 S....:D
метрів 10 котився.
:D
І по третє: 128 кроків це приблизно 90 метрів!!!!!!
І оце Ви так сходу дали йому жару одиницею...на 90 метрів.....:D. Ох б_лядь не повезло зайцю.....:D:D:D
 
Останнє редагування:

Traktorist

Мисливець
206 S. Т ам же написано .Рахував для себе широкими шагами шаг 80-90 см.
 

huntumy

Зброяр
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

То D20 чи 206 S....:D

:D
І по третє: 128 кроків це приблизно 90 метрів!!!!!!
І оце Ви так сходу дали йому жару одиницею...на 90 метрів.....:D. Ох б_лядь не повезло зайцю.....:D:D:D
провокационную тему создавал чтобы писать в них провокационные посты?
с темой больше общего в 90 посте чем с кучей смайликов.
уверен почти у каждого охотника бывали случайные результативные дальние выстрелы.
изначально мертвая, обглоданная на всех форумах давным давно тема.
 

huntumy

Зброяр
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

То D20 чи 206 S....:D

:D
І по третє: 128 кроків це приблизно 90 метрів!!!!!!
І оце Ви так сходу дали йому жару одиницею...на 90 метрів.....:D. Ох б_лядь не повезло зайцю.....:D:D:D
провокационную тему создавал чтобы писать в них провокационные посты?
с темой больше общего в 90 посте чем с кучей смайликов.
уверен почти у каждого охотника бывали случайные результативные дальние выстрелы.
изначально мертвая, обглоданная на всех форумах давным давно тема.
 
Зверху