"Дістаю качку і зайця на 100-120 метрів)))"...

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Аби не створювати тему.Тому спитаю тут.Це ж як би теж стосується якості стрільби.Так поясніть в чому прикол,чока параболи?На нашому форумі людина займається виготовленням і в його темі ні одного звіту про відстріл.Пан Миклован писав,що в лічку йому скидали результати відстрілу його чоками а глянути не ма де.Тож будь ласка в кого є досвід в цьому питанні,поділіться про результати відстрілу.
Дальность стрельбы возрастает до 100-120 метров..) :p
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Так у вас не погано виходить.Але чому б вам в розділі гумору щось написати.А як що по факту багато хто про такі чоки і не чув.
:)
Если серьезно, то вроде как в теории длина дробового снопа укорачивается. Что есть гуд.
 

KFoR

Зброяр
Сильвер, Вам же правильно сказали.
У Вас реально лучше получается Сильвер по баночками пересыпать..

Остальные, господа, вы меня удивляете..но БЗ-то можно хоть наконец-то знать..
Все законы об оружии и т.д. побоку, тут работает закон "Про МГ i П".

Заборони, щодо здійснення полювання:

немисливської (у тому числі військової) вогнепальної,
пневматичної та іншої стрілецької зброї, а також нарізних вкладок,
напівавтоматичної або автоматичної зброї з магазинами більш як на
два патрони
;

Все. Чего ещё может быть непонятного..
Вам (автоматчикам) даже навстречу пошли. Вместо того, чтобы заставить всех, кто хочет охотить с П/А, искать и покупать и соответственно охотиться только с П/А, который конструктивно имеет магазин не больше чем на два патрона )) {есть такой браунинг, ..вот только мало их, боюсь на всех бы не хватило, да и цена..)) }, вам разрешили использовать любой П/А с любым магазином, хоть на 24 патрона, единственно, ограничив вас в правах вместимости магазина, куда не должно помещаться более двух патронов. Чем это достигается? Ограничителем.
И нет проблемы с чем охотиться. Хоть с 4-зарядкой, хоть с 5-ти, хоть с 8-ми. Хоть удлинитель на 20 прикрути. Единственно, на охоте будь добр, обеспечь вместимость магазина не более двух патронов.
Блин, даже нету требования использовать только строго определенного вида и сорта ограничитель, обязательно лицензированный и производимый да хотя бы тем же Фортом.)
Радуйтесь, что так не есть.. ибо в наших реалиях было бы и хрен достать, и очередя, и цена :rolleyes:
Пестня!:rolleyes:
Во я идейку для МВД подкинул )

А так хоть соломы туда напихай, хоть любую палку-ветку обломанную впиндюрь, до лампады, главное не больше двух патронов.
І ще на відміну від наказу МВС який як би мене і не стосується тому що по конституція я повинен дотримуватися конституції і ЗАКОНІВ України, БЗ таки ЗАКОН.
зі. Так я той самий автоматчик який на полювання ходить з обмежувачем :)
 

Mykola STARyy

Снайпер
:)
Если серьезно, то вроде как в теории длина дробового снопа укорачивается. Что есть гуд.
Насправді ця конфігурація чока з параболою не має нічого спільного. Французи називають її "горло глечика" і вона наближена до геометрії сопла. А в соплі шари які контактують зі стінками набувають додаткового прискорення. При цьому зустрічають мінімальний опір. Наслідок - коротший дробовий сніп, рівномірна осип і мінімальна деформація крайніх дробин.
 

Mykola STARyy

Снайпер
І ще на відміну від наказу МВС який як би мене і не стосується тому що по конституція я повинен дотримуватися конституції і ЗАКОНІВ України, БЗ таки ЗАКОН.
зі. Так я той самий автоматчик який на полювання ходить з обмежувачем :)
Нас вже троє (ще Фандорін);)
До речі, обмежувач за сумісництвом прекрасно справляється з обов'язками навойника 16кал.:p
 

василь довжик

Слідопит
:)
Если серьезно, то вроде как в теории длина дробового снопа укорачивается. Что есть гуд.
Так ось і чому запитав.Теоретично має так і бути.А от цікаво булоб почути відгук на базі практики.І чи не розкидає дріб.Адже якось там виходить шаром дробь.Да бокову ціль снопом краще брати а от на літаючу чи угону
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Так ось і чому запитав.Теоретично має так і бути.А от цікаво булоб почути відгук на базі практики.І чи не розкидає дріб.Адже якось там виходить шаром дробь.Да бокову ціль снопом краще брати а от на літаючу чи угону
Ну информации мало, но кто из ребят пользуются и отстреливали, вроде как ATIS, KFoR и ещё кто-то, то писали где-то, что лучше равномерность при прочих равных, нежели при простом ДС.
 

василь довжик

Слідопит
Купив я собі теж цю штукенцію.Правда ще не випробував.Як що вийде то в суботу відстріляю.Цікаво що ж воно так,що всі хвалять.Шкода що повільне відео не зробити як початкову форму набирає.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Так ось і чому запитав.Теоретично має так і бути.А от цікаво булоб почути відгук на базі практики.І чи не розкидає дріб.Адже якось там виходить шаром дробь.Да бокову ціль снопом краще брати а от на літаючу чи угону
Так постреляй и расскажешь. Андрей KFoR продал ту насадку не потому что она плохая, а потому что хочет купить фирменную, которая раз в пять дороже и на дорогую игрушку банально не хватало денег :)
 

KFoR

Зброяр
Нас вже троє (ще Фандорін);)
До речі, обмежувач за сумісництвом прекрасно справляється з обов'язками навойника 16кал.:p
В неділю зранку був вперше в Івачеві, то третім таки одну взяв, а так то більшість бита першим :)
 

KFoR

Зброяр
Так постреляй и расскажешь. Андрей KFoR продал ту насадку не потому что она плохая, а потому что хочет купить фирменную, которая раз в пять дороже и на дорогую игрушку банально не хватало денег :)
Гена не в 5, а майже в 10 :) я не колекціонер, я речами користуюсь. А там як Бог дасть то ще одну дудочку візьму, 0.93 здається ;)
 

Mykola STARyy

Снайпер
В неділю зранку був вперше в Івачеві, то третім таки одну взяв, а так то більшість бита першим :)
Лиска чи качка? І де саме були, з івачівського чи глядецького боку? Я не їздив, трохи хворіємо і я і Нивка. Сьогодні вже мотор поставив, завтра все під'єднаю, на вихідні виїду на полювання.
Також звернув увагу що з п/а рідше стріляю другим ніж з двохдулки. Парадокс:).
 

василь довжик

Слідопит
Так постреляй и расскажешь. Андрей KFoR продал ту насадку не потому что она плохая, а потому что хочет купить фирменную, которая раз в пять дороже и на дорогую игрушку банально не хватало денег :)
Так до Неділі дочекатись не можу.Хочу якись результати знати.Да й цікавить чи ця шароподібна маса вся до летить на 40 метрів.
 

KFoR

Зброяр
Лиска чи качка? І де саме були, з івачівського чи глядецького боку? Я не їздив, трохи хворіємо і я і Нивка. Сьогодні вже мотор поставив, завтра все під'єднаю, на вихідні виїду на полювання.
Також звернув увагу що з п/а рідше стріляю другим ніж з двохдулки. Парадокс:).
Я таких нюансів не знаю, від бази з човнами правіше :)
 

Mykola STARyy

Снайпер
Ну информации мало, но кто из ребят пользуются и отстреливали, вроде как ATIS, KFoR и ещё кто-то, то писали где-то, что лучше равномерность при прочих равных, нежели при простом ДС.
+ периферійні дробини по різкості мало що уступають центровим.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Я таких нюансів не знаю, від бази з човнами правіше :)
База УТМР це івачівський бік (лівий берег), хоча знаходиться в Малашівцях. По тому ж боці вище Івачева і Малашовець - Іванківці. А на протилежному Глядки і Чернихів.
Ну а про качку і лиску нюанси думаю знаєте?;):p
 
Зверху