"Дістаю качку і зайця на 100-120 метрів)))"...

Mykola STARyy

Снайпер
Зі. Качки навіть не бачив
Качка вся вгорі в очереті. На поле не літає. Перелітає над самим очеретом низенько. Треба знати проходи, і силу волячу мати щоб туди забратися. Очерет трьохметровий, твердий шо бамбук, сантиметрів20-30 води і 30-40 намулу, собака не йде.
В мене і човник відповідний, плоскодонка вузенька як стилет, полюбляв я раніше ту справу, тепер не те здоров'я.:(
 

kef

Зброяр
Сьогодні бачив два ключі журавлів. А в неділю штук 50 свіязів якщо не помиляюсь у назві.Дуже гарні розмальовані зимові.В перше так бачив.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Я таких нюансів не знаю, від бази з човнами правіше :)
Чули, мабуть, як мисливці кричать "Тернопіль!", "Заложці!", "Глядки!", "Чернихів!"
Я, як перший раз туди попав, то думав що це вони по черзі стріляють, хто з якого села:eek::oops::D
Потім взнав що то повідомляють з якого напрямку летить.:p
 

KFoR

Зброяр
Чули, мабуть, як мисливці кричать "Тернопіль!", "Заложці!", "Глядки!", "Чернихів!"
Я, як перший раз туди попав, то думав що це вони по черзі стріляють, хто з якого села:eek::oops::D
Потім взнав що то повідомляють з якого напрямку летить.:p
Не звернув уваги, канонада затьмарила все, а потім полетіли лиски ))))
 

Mykola STARyy

Снайпер
Не звернув уваги, канонада затьмарила все, а потім полетіли лиски ))))
Наступного разу слухайте. Менше шансів прогавити. В основному кричать "Тернопіль!" - це знизу по течії і "Заложці!" - зверху.
 

КДН

Слідопит
Білоруси вже відкрилися по пушному,з гончими. На місяць раніше при наявності дипломованого гончака!
Хоча заєць з пізнього виводка ще малий...(
 

Mykola STARyy

Снайпер
Вчора такого бачив - мале, буде, гандрабате.
 

КДН

Слідопит
Триває полювання на пернату,скоро відкриття на пушного, а про влучні постріли на 100 метрів щось мовчать.
Насипай,козаки !!! :rolleyes:
 

Mykola STARyy

Снайпер
Триває полювання на пернату,скоро відкриття на пушного, а про влучні постріли на 100 метрів щось мовчать.
Насипай,козаки !!! :rolleyes:
Я вчора промазав по перепелу з 15м.:p:p:p
Зі 100 може би попавo_O
 

Копатыч

Зброяр
Я його на стенд запросив,що показати як "димить" мішень на відстані 30 м від "дев'ятки"...
Як думаєте,приїхав?:D
https://uoor.com.ua/forum/index.php...бу-для-повноцінного-трофею.83072/#post-933344
зато, здесь трындит, не запинаясь ...., такой бред несет .... кабздец ... :eek::eek::eek::eek::confused::confused::confused::confused::confused:
так а хлопцы, еще "рекламу" ему, на форуме делают .....:confused::confused::mad::mad::mad::mad::cool::cool::cool::cool:
 
Зверху