Его Величество Мед

Mechanik

Снайпер
Нема слів... Знищені пасіки людей, аграріями на Черкащині. Життя по-новому.

 

Rapshits

Слідопит
Дуже шкода, але винні в цьому аграри наврядчи будуть покарані.
 

Dantist1982

Мисливець
Хлопці, хто з форумчан телефонував мені з Тиниці на рахунок бджіл,з резервом до 7го червня. Зателефонуюте,втратив Ваш телефон,дякую....
 

kef

Зброяр
Не тільки на Черкащині,але і в Рівненській області власникам пасік завдано неменшої шкоди.І справи відкриті, і люди судяться з орендаторами землі.Але толку від цього всього немає на даний час майже ніякого.У мене теж було сім вуликів.І проблем з ними не було.Хіба,що кліщ та нападки чужих бджіл.,могли завдати шкоди.А на даний час вже немає нічого.За пів року пасіки не стало.Бджоли або не поверталися з медозбору,або масово гинули у вулику і відновитися рої так і незмогли. Вулики були зроблені дуже давно,бо коли почав розбирати з метою реставрації,замітив,що в основному були задіяні дерев"яні дубові кілочки і цвяхи були чотиригранні.,і стінки були утеплені солом"яним "околотом,після молотіння ціпом".На жаль дерево майже все струхло ,і було пошкоджено короїдом.Так ,що довелося їх розібрати повністю.Бажання відновити батьківську пасіку є,але за умов масового примінення ядо-хімікатів на полях ,щось мене поки що стримує.
 

Vladimir1975

Новачок
Я наприклад дуже люблю мед, але не знаю як відрізнити якісний від підробки. Розумію, що є багато тонкощів у виборі, але може є якесь просте правило з допомогою якого я точно куплю хороший мед?
 

kef

Зброяр
Вам якраз "пасічники" і розкажуть.Добавляють крохмаль,штучний мед,ще якусь бадягу з цвіту варять на основі цукру.....В інтернеті є безліч інформації...
-Мед http://bdjolomania.com.ua/info.php?in=
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Просто знайдіть порядного пасічника і будете мати гарний мед! Я другий рік займаюсь бджільництвом але вже маю постійних клієнтів. А мед обирають найсмачніший!
 

kef

Зброяр
У мене у сусіда зі ста вуликів залишилося декілька .Хімія винищила,або ще якась біда.Моїх вже немає декілька років і не знаю чи варто поки, що знов завести пасіку...
 

kef

Зброяр
Коли поля обробляють невідомими хімікатами разів 7 з весни до літа.,від яких хворіють не тільки малі діти, але і дорослі люди та тварини,то про які бджоли можна говорити., бажання мати пасіку є,але аж ніяк пусті вулики.....
 

Ivan1989

Мисливець
Я наприклад дуже люблю мед, але не знаю як відрізнити якісний від підробки. Розумію, що є багато тонкощів у виборі, але може є якесь просте правило з допомогою якого я точно куплю хороший мед?
Майже не можливо візуально відрізнити натуральний мед від ненатурального, тот самий цукор пропущений через бджіл частково переробляється їхніми ферментами і стає "медом". Це саме складання "горбиком" говорить лише про нормальний вміст води в меду, тобто про його зрілість.
 

Ivan1989

Мисливець
У мене у сусіда зі ста вуликів залишилося декілька .Хімія винищила,або ще якась біда.Моїх вже немає декілька років і не знаю чи варто поки, що знов завести пасіку...
я в минулому році тримав 20 сімей, половина злетіла осінню а інша половина непережила зиму. Більш за все виною є кліщ, ось на днях поставив пластінкі від кліща і кинув під рамки бумажні листи промащені вазеліном, і на наступний день перевір осип кліща, в деяких сімях його стіки посипалось шо я "офігєл".
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Коляндра... Нектар богів...
 

Вкладення

WowkA 76

Мисливець
В лаборатории мед на натуральность определяют количеством едениц Гете - диазистое число .Как в бензине октановое,типа.Цвет,вкус,запах,консистенцию при нынешних достижениях, на рынке зделают какую пожелаеш.Так что если на лекарство-только у хорошо знакомых пчеловодов , где ростет мерено не мерено разных цветочков бурьянчиков и липы.
 
  • Like
Reactions: kef

cagor

Слідопит
Дзвонив я на днях, знайомому пасічнику з Черкащини
Розказав мені, що його кум на днях здав мед оптом, уявіть собі - П'ЯТЬ ТОН МЕДУ за ціною 39грн за 1кг.
Взяв каже, майже 200 тисяч грн. на пасіці все життя працює сам, а вуликів має людина - 140шт!!!
Я так подумав собі...це треба з бджолами мабуть і ночувати, щоб таку кількість вуликів, обійти.
Ну що ж, має людина такий хист до бджолів та й тяму.
Эх читаю и вспоминаю деда, он свю жизь проработал в колгоспе на пасеке, и было у него на хозяйстве 150-180 семей, и дома 20-30, дед каждый год с весны и до коца лета был в полях, возили пасику и за 200 км от дома, домик был разборной, а меда сколько было. Эх даже сейчас помню запах который стоял при откачке меда в помещении. Жаль что все проходит.
 

kef

Зброяр
В лаборатории мед на натуральность определяют количеством едениц Гете - диазистое число .Как в бензине октановое,типа.Цвет,вкус,запах,консистенцию при нынешних достижениях, на рынке зделают какую пожелаеш.Так что если на лекарство-только у хорошо знакомых пчеловодов , где ростет мерено не мерено разных цветочков бурьянчиков и липы.
І вгадати -коли не будуть кропити ядами поля.різні новорощені фермери та фірми.
 

WowkA 76

Мисливець
Кропити будуть однозначно iм треба також боротись з шкiдниками за врожай ,питання чим ,е безпечнi для бжiл з вiдлякуючим ефектом препарати, фiрмовi.А ще е дешевi китайськi якi притупляють iнкстинт розмноження як у шкiдникiв так i у бжiл,i у китайцiв також:).
 

kef

Зброяр
Кропити будуть однозначно iм треба також боротись з шкiдниками за врожай ,питання чим ,е безпечнi для бжiл з вiдлякуючим ефектом препарати, фiрмовi.А ще е дешевi китайськi якi притупляють iнкстинт розмноження як у шкiдникiв так i у бжiл,i у китайцiв також:).
Не думаю що кроплять дорогими перевіреними та дозволеними хімікатами-дорого .....тому і гасять все живе різною гадостю.Проваджень повідкривали достатньо,тільки толку мало....
 
Зверху