Електронні ваги

Клещенко Д.М.

Мисливець
Набридло мені тягатися з учнівськими вагами - місця займають багато, зважувати довго. Ось вирішив придивитися до електронних вагів на 200 грамів.
Хто такі використовував (як на фото), наскільки вони зручні і яка похибка в них.
 

Вкладення

Kula4ok82

Мисливець
Купив собі такі самі на нашом форумі .Задоволений на всі 100, провіряв на гірьках від 0,5-30г показали точно,якщо заряджаєш набої нобелем саме те
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
Хоче добрих батарейок. На дешевих бреше немилосердно.
И что самое интересное, их (батарейки) надо менять, по чаще, иначе "брешут" эти весы. Купил, месяца 2-а попользовался, а затем продал. С "равноплечими" спокойнее, на душе:D.
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Купив, спробував! Перше враження: як я жив до цього!?
Робив зважування, жiнка вiдволiкла! На циферблатi цифри геть iншi!
Вирiшив посидiти подивитись, цифри в часi змiнюються!
Для димного, може й нормально! Але для бiльш чуттэвих...
Повернувся до перевiрених часом...


Це лише моя думка! Нiкому не нав'язую!
 

saeco

Мисливець
Набридло мені тягатися з учнівськими вагами - місця займають багато, зважувати довго. Ось вирішив придивитися до електронних вагів на 200 грамів.
Хто такі використовував (як на фото), наскільки вони зручні і яка похибка в них.
Для коректного важення, такі ваги необхідно вибирати в тому діапазоні в якому збираєтесь працювати.
На Ютубі є достатньо доказів того, що 200 гр. ваги дають погрішність в 0,1 гр. при зваженні пороху.
Погрішність виражається в недостатній чутливості.
Для зважування пороху, ваги до 50-60 гр. точніші за 200 гр.
Взагалі, ціна на ваги для ювелірних виробів починається з 50 дол. США.
Все інше лохотрон. Знову ж таки, все є на Ютубі.
 

KFoR

Зброяр
Поки що такі, а з часом hornady чи rcbs. Ціна питання китай обійшовся в 90 грн, а фірма 150дол.(
 

Вкладення

Останнє редагування:

saeco

Мисливець
IMO. Як на мене, то перфектним є Pro Gem & Jewelry Digital Carat Scale 0.001/50g хоча б тому, що має подвійне живлення: 220Vac або 4 батарейки ААА. Ціна в закупці $90.
 

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Клещенко Д.М.

Мисливець
Цікава ситуація. Ці ваги і в інеті одні лають, одні хвалять. Я так думаю, що якщо і брати, то краще на 100 грам, вони будуть точніщі. А по ціні, так воно можна не з Китаю замовляти, а в наших перекупок - ціни ті ж самі.
 

Izgovod

Мисливець
Китайской электронке нужно давать ну типа прогреться, мин 5-10, причем не просто включить, а поганять разной нагрузкой. Тем же патроном, поставил снял, поставил снял и так играешся сидишь.
Но вот что заметил, если вешать эталонные грузики, то показывает точно, до двух нулей. Х.з. что это, может там алгоритм такой хитрый зашит, что если вес близок к целым числам, то округляется до целого, не знаю.
 

saeco

Мисливець
Китайской электронке нужно давать ну типа прогреться, мин 5-10, причем не просто включить, а поганять разной нагрузкой. Тем же патроном, поставил снял, поставил снял и так играешся сидишь.
Но вот что заметил, если вешать эталонные грузики, то показывает точно, до двух нулей. Х.з. что это, может там алгоритм такой хитрый зашит, что если вес близок к целым числам, то округляется до целого, не знаю.
Справа в тім, що еталонні гирькі важкі. Тому датчики датчики реагують на них чітко. Але якщо вимірюєте легкі предмети - електроніка, в силу своєї дешевизни і простого алгоритму, не однозначно "розуміє" зміну тиску. Тому в дешевих вагах, проявляються властивості "пам'яті попередніх вимірювань з усередненням". Тобто, якщо вимірювати на вагах 100 гр., порох вагою 1,90- 1,92- 1,94- 1,95, то показники будуть однакові, як правило, 1,90 або 1,95. Взагалі еталоном є зерна рису, що свого часу були в якості мірила. На Ютубі це все є.
Вибір такий: або платити $5 і займатися хернею, або заплатити $100-$150 і не паритись.
Крім того, чим довже міряєте тим більше витрачається електроенергії. Стабілізатор там "Г..." або взагалі немає. Таким чином, чим більше споряджуєте патронів тим більше наростання сумарної похибки.
Тому ваги для точної і стабільної роботи мають додаткове абе основне живлення від електромережі ~ 220 Vac.
 

Izgovod

Мисливець
Справа в тім, що еталонні гирькі важкі. Тому датчики датчики реагують на них чітко. Але якщо вимірюєте легкі предмети - електроніка, в силу своєї дешевизни і простого алгоритму, не однозначно "розуміє" зміну тиску. Тому в дешевих вагах, проявляються властивості "пам'яті попередніх вимірювань з усередненням". Тобто, якщо вимірювати на вагах 100 гр., порох вагою 1,90- 1,92- 1,94- 1,95, то показники будуть однакові, як правило, 1,90 або 1,95. Взагалі еталоном є зерна рису, що свого часу були в якості мірила. На Ютубі це все є.
Вибір такий: або платити $5 і займатися хернею, або заплатити $100-$150 і не паритись.
Крім того, чим довже міряєте тим більше витрачається електроенергії. Стабілізатор там "Г..." або взагалі немає. Таким чином, чим більше споряджуєте патронів тим більше наростання сумарної похибки.
Тому ваги для точної і стабільної роботи мають додаткове абе основне живлення від електромережі ~ 220 Vac.
Все вірно!
 

Traktorist

Мисливець
Купив, спробував! Перше враження: як я жив до цього!?
Робив зважування, жiнка вiдволiкла! На циферблатi цифри геть iншi!
Вирiшив посидiти подивитись, цифри в часi змiнюються!
Для димного, може й нормально! Але для бiльш чуттэвих...
Повернувся до перевiрених часом...


Це лише моя думка! Нiкому не нав'язую!
Я такими порох важу. Точність щикарна.А єлектроними 100г х 0,01 -тільки дріб.
 

Клещенко Д.М.

Мисливець
А мені аптекарські не дуже подобаються. Перевіряв їх - цікаво дуже виходить, на одну чашу ставлю 50 грам однією гирькою, на другу ті ж 50 грам з трьох гирьок і ваги не рівноважать. То одна то інша сторони перетягують на себе, хоча на обох чашах по 50 грам. При чому без навантаження ваги врівноважені.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А мені аптекарські не дуже подобаються. Перевіряв їх - цікаво дуже виходить, на одну чашу ставлю 50 грам однією гирькою, на другу ті ж 50 грам з трьох гирьок і ваги не рівноважать. То одна то інша сторони перетягують на себе, хоча на обох чашах по 50 грам. При чому без навантаження ваги врівноважені.
+100, поэтому свои ( несколько!) и продал без малейшего сожаления
 

saeco

Мисливець
А мені аптекарські не дуже подобаються. Перевіряв їх - цікаво дуже виходить, на одну чашу ставлю 50 грам однією гирькою, на другу ті ж 50 грам з трьох гирьок і ваги не рівноважать. То одна то інша сторони перетягують на себе, хоча на обох чашах по 50 грам. При чому без навантаження ваги врівноважені.
Ви маєте на увазі інерційність?
ІМО. Серед механічних терезів кращих ніж за ці в світі не існує:
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Комплект-висоточні-ваги-мікродозатор-пороху.32751/
Дуже швидке відімірювання тому що немає інерційності і стоїть магнітний тормоз.
Тільки ціна кусається. Сам хотів у нього придбати, але ціну не скидає.
 
Зверху