Есть ли владельцы сузуки гранд витара ?

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Mykola STARyy

Снайпер
Я 2 зимы ездил на Муд резине БФ, один раз с трассы съехал:(, на льду страшно даже на 40 км/ч
Поставил А/Т типа дуэлерра - на голову лучше.
У мене китайська підробка Форвард Сафарі. М'ягенька, по вкатаному снігувід бокового зносу 80 тримає впевнено, рушає також. От при гальмуванні, звичайно проблема. В знайомого російський оригінал, так як ви кажете, 40км/год -максимум.
Тут еще многое от прокладки зависит;)
Прокладки були одного рівня.
Так а ну не отвлекайтесь от гранд витары
+++
Гарний джипок, невеликий але вмістимий, без лишньої брутальності. На свої розміри доволі економний і комфортний. Цілком може бути автом на кожен день а не тільки для полювання чи рибалки.
 

babur

Слідопит
Як для рибалки, охоти і просто відпочинку на природі - вищий сорт! Якщо ще і з такими шинами, то взагалі гуд. Хоча можна спробувати її ще підтяни, як на фото нижче. На нових моделях економлять сильно, що не візьми. Різниці між 2 - 2,5 думаю сильно не помітите.
Оце те ,що треба тільки колір не ахті треба перекрасити в зелений,або оливковий,або камуфляж.
 

Mykola STARyy

Снайпер

babur

Слідопит
Шнива после спорта, ну такое......... не понятно, что пройденный этап
Конкретно для охоты,без понтов,Спокойная мягкая,теплая езда с другом,который в багажнике и изнывает от нетерпения скорее бросится в работу.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Конкретно для охоты,без понтов,Спокойная мягкая,теплая езда ...
Воно то так, тільки ВАЗовські сюрпризи надоїли, то тиск, то шрус, то підшипник, то роздатка...:(
Не хочу більше бути майстром, хочу просто їздити.;)
У двохлітрової вітари що добре, трансмісія фактично та сама що у 2.5. А моторчик сили не має її порвати. Ремонт двигуна штука простіша ніж ремонт трансмісії, можете бути певні.
Та з вашим досвідом 21 Волги, не мені вас переконувати.
 

babur

Слідопит
Та з вашим досвідом 21 Волги, не мені вас переконувати.
21 не мав,а от 24,а потім 2410,користував більше десяти років.Тоді машини робились на совість,після покупки все відрегулював і можеш їздити років пять нікуди не заглядаючи,звісно планой технічний догляд не виключався.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Мабуть добре хильнув...
Та ні. :) Минулого року білих грибів було тьма тьменна. Він заїхав в ліс після роботи, гриб за грибком, крок за кроком, незамітно смерклося.
Туди-сюди, машини не видно. На шум вийшов на дорогу, додому на попутці. На завтра взяв батька з Нивою, до обіду знайшли. Я також долучився.
По темі Гранд Вітари - червоний колір нормально!:p:p
 
Зверху