Заборона тролінгу .На яких підставах?

Тема у розділі 'Закони, накази, постанови, листи, судові рішення', створена користувачем Doppler, 9 жов 2017.

?

Чи вважаєте Ви тролінг забороненим способом лову риби?

 1. Так

  25,0%
 2. Ні

  75,0%
 1. Genry

  Genry Слідопит

  Дай Бог.
  Сети хоть уничтожаете браконьерские?
   
 2. Safari
 3. Ditii

  Ditii Новачок

  Обязательно! Пару раз, местные бракоши даже с ножом кидались...
   
 4. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Ну, по-перше, ви погано чуєте опонентів: я ж вам вже казав, що правила рибальства не діют на територіях природно-заповідного фонду! Це точно!
  По-друге, якщо протокол про адміністративне правопорушення складався, то він повинен складатися у двох примірниках, один з яких повинен надаватися особі, на яку він складався.
  Якщо такий протокол є, давайте його скан, подивимося, що там написано. Може якісь недоліки у складачів знайдемо...
   
  ATIS подобається це.
 5. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Гена, не ставь дядьку на путь неправедный: в Проекте определено, что чужие сети трогать на территории НПП нельзя! Его бы сразу привлекли ха нарушение режима ПЗФ!
  Норма, правда, какая-то стремная, если не сказать хуже, но ты же знаешь: нормы или обжалуют, или исполняют до отмены! Но нарушать нельзя! Пора к этому привыкать, в конце концов!
   
 6. Genry

  Genry Слідопит

  Ага)
   
 7. Genry

  Genry Слідопит

  И не дай Боже, если мою лодку остановят со снятой браконьерской сетью - впаяют за каждый хвост и за всё вместе. И будут правы.
   
  Яковлев В.А. подобається це.
 8. Ditii

  Ditii Новачок

  Рыбу, если в сетях есть, по возможности выпускаем, а сети, сразу на берег и либо сжигаем либо на куски режем, так чтоб не восстановить.
   
 9. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Блин, как об стенку лбом!!!!!!!!!
   
  bazalt подобається це.
 10. Genry

  Genry Слідопит

  ))))
   
 11. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Ну, шановний, відповідь від Міністерства отримали? Місячний термін минув...
   
 12. Doppler

  Doppler Новачок

  Так ,дійсно відповідь надійшла.Наразі готуємо листа керівництву Мезинського НПП
   
 13. Doppler

  Doppler Новачок

  .
   

  Вкладення:

 14. bazalt

  bazalt Мисливець

  Якщо троллінг вважати спортивним рибальством, тоді давайте визнаємо нічне полювання зпід фари на позашляховику спортивним полюванням.
  В чому принципова різниця?
  Це таке ж саме браконьєрство, як і "ловля" на сітки, електровудки і т.д.
  Не можна вважати один спосіб браконьєрства кращим за інший.
  В чому спортивність, змагальність між рибою і рибалкою?
   
  Останнє редагування: 27 січ 2018
  vadukmuk подобається це.
 15. Doppler

  Doppler Новачок

  А от цікаво. Давайте порівняємо. З Ваших слів це виглядає примірно так:я обвязуюсь мотузкою, беру фару та ехолот,підводну рушницю, привязуюсь до човна та на ходу ниряю..... Дивлюсь у воді приладами та полюю на рибу... Різницю відчуваєте?
   
  Останнє редагування: 27 січ 2018
 16. Doppler

  Doppler Новачок

  Тролінг -це рибалка на удачу. За лодкою йде приманка, штучна, воблер, і риба може взяти, а може й ні. В полюванні з фарою не запитують в тварини, чи хоче вона отримати кулю. Не смішіть. Тролінг, це суто на везіння
   
 17. Doppler

  Doppler Новачок

  А сеток в НПП капец, как много, на каждом повороте.... И что, все законно стоят?Подскажите, какой телеканал привлечь, чтобы рейд провести?
   
 18. bazalt

  bazalt Мисливець

  А Ви запитуєте у риби чи хоче вона потрапити на гачок?
  Ну це вже вершина гуманізму?
  Читаю і...скупа чоловіча сльоза котиться по моїй щоці...
  Ви в дитинстві забагато разів передивились "Кавказьку полонянку"-"...птичку жалко...".
  А ось вершина цинізму-".....За лодкою йде приманка,штучна, воблер, і риба може взяти, а може й ні...".
  Я сам неодноразово ходив, ходжу і буду ходити із спінінгом на щуку, на той самий воблер чи силікон. І повірте є величезна різниця між тим коли ти сам, своїми ногами виходиш, і своїми руками впіймаєш ту саму щуку, і коли сидиш у лодці і тролінгуєш. Лодка, мотор, ехолот і декілька спінінгів з приманкою, що тягнеться за човном - у чому спортивність такої рибалки?
  У Вас із рибою рівні шанси? Вона теж із мотором?
  А тепер скажіть Ви в однакових умовах із тими рибалками, які ловлять рибу не тролінгуючи, а особисто, своїми ніжками топчуть землю, чи навіть ловлять із човна, але своїми руками, а не троллінгом.
  Десятки кілометрів можна намотати на моторі, особливо не напрягаючись. Така "спортивність" залежить, в основному від товщини гаманця-чим більще коштів-тим кращий човен, мотор і спорядження, і відповідно-тим кращий "СПОРТСМЕН":D:D:D, і головне- тим більше гонору і понтів. Будемо відвертими, не кожен може дозволити собі витратити для купівлі човна з мотором і "прибамбасами" суму грошей, яка для багатьох пересічних українців може дорівнювати їх річному заробітку.
  Так, я розумію-човен, іномотор, ехолот, інше спорядження-це все коштує не одну тисячу вічнозелених, і давайте будемо відвертими- придбавались такі комплекти зовсім не для того, щоб ...тролінгуючи витягувати браконьєрські сітки.... Ось це уже точно насмішили так насмішили-...вор у вора дубинку украл...
  Так, що шановні панове "тролінгісти", "не льстите себе"-нічим Ви не кращі від тих "браків", які ловлять рибу сітками.
  І навпаки-я вважаю, що підводне полювання, звичайно без акваланга, у тисячі разів спортивніше від троліннгу. Хоча б тому, що підводний мисливець при такому полюванні використовує лише своє тіло і свою витривалість, та підводну рушницю. До того ж вода, не є природним середовищем людини, а завжди таїть для неї небезпеку.
   
  Останнє редагування: 28 січ 2018
 19. Genry

  Genry Слідопит

  Дуже цікаве порівняння Ви обрали. То давайте порівняемо захист Батьківщини з нападом на іншу державу? І там і там вбивають.
  Одне й те саме? Чи самі бачите різницю?)
  Тепер по суті справи: Все що не заборонено Законом - дозволено. На скільки це спортивно вирішуйте самі. Стрибаючи в висоту з шестом такою можна зломати ногу і вважати, що це не спортивно, проте проблема не в шесті, а саме в тому як це робити.
   
 20. bazalt

  bazalt Мисливець

  Я буду в перщих рядах серед тих хто з радістю сприйме звістку про заборону тролінгу, бо це є браконьєрство чистої води. Між тролінгом і "полюванням" з використанням автотранспорту, авіації та ін. стоїть знак рівності.
  І до чого тут стрибки....???
  А на рахунок порівняння захисту Батьківщини з нападом на інщу державу, бо там і там убивають, то не треба плутати грішне з праведним. З Вашого боку це дуже невдале порівняння.
  Ви би йще прирівняли крадіжки з квартир, грабунки та розбої до приватно- підприємницької діяльності.
   
  Останнє редагування: 29 січ 2018
 21. Genry

  Genry Слідопит

  І так і ні. Повністю згоден, що порівняння троллінгу і добування звірів вночі принаймні безглузде. Проте... тролінг це далеко не тілки способ лову на вдачу. Так, маючи достатній дасвід з цього виду рибної ловлі Ви матимете гарні результати на Вашому кукані.
   

Поділитися цією сторінкою

Графф