Задержание лица с применением огнестрельного оружия

Тема у розділі 'Закони, накази, постанови, листи, судові рішення', створена користувачем Androsh, 11 лип 2018 у 19:00.

1. Hovarf

Hovarf Мисливець

Ну, в цьому я з Вами не можу погодитись. Я б скоріше сказав навпаки - "яка, переважно, зібрана та розчохлена" . По перше - цього не забороняють діючі вимоги. По друге - зберігати зброю в сейфі в чохлі - не рекомендується для збереження від можливої корозії. По третє - переважна більшість сейфів для зброї на сучасному ринку (як вітчизняних так і зарубіжних виробників) розрахована для зберігання зброї в "повний ріст", тобто в зібраному виді. Ну і наостанок - як на мене, таке зберігання більш естетичне - відкриваєш сейф , а там стоїть рушничка чи карабін (або кілька). Ну , але це моя суб'єктивна думка.

Ohotnik47 та CheshireCat подобається це.
  2. Safari
  3. DVV

DVV Мисливець

Не вдаючись до довгої дискусії, зазначу, що це не зовсім так. Зразкові справи вже реалії

4. DVV

DVV Мисливець

5. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Залежить від багатьох факторів.
    Часто - від товщини гаманця.

Корнилов подобається це.
  6. andryx1

andryx1 Слідопит

Навіщо такі подробиці ? Стій,буду стріляти-цого достатньо.Для блефу,не обовязково використовувати бойову зброю. Є макети зброї,є стартові,шумові і т.д. На вигляд-зброя,а на справді-вогнепальною зброєю не являється,а є виробом господарсько-побутового призначення.В нашому місті був такий випадок:Два наркомана прийшли до свого однокласника додому(приватний будинок).Не знаю що там сталося,але наркомани стали бити однокласника ножем.Потерпілий побіг до батькового сейфу з зброєю і витягнув рушницю(ІЖ-54).Нападники добили пацана і заволоділи зброєю.На шум прийшов дідусь потерпілого і отримав смертельне пораненя з дробовика.В будинку ще був зять(мій товариш Коля),вони його також вбили з рушниці.

7. ura83

ura83 Мисливець

Заведіть собі АЛАБАЯ

upload_2018-7-12_13-54-46.png

І не зачиняйте двері:D:D:D

8. Сергийко

Сергийко Слідопит

Ст129 ККУ.
    А вообще,если что,то кто вас за язык тянет?

9. stvime

stvime Мисливець

ага, такого попробуй прокорми, а не будешь кормить он же тебя и сожрет:D

Владимирович78 та ura83 подобається це.
  10. ura83

ura83 Мисливець

Дочитую!!!

П.С.
    Пробачте
    :D:D:D:D

11. ura83

ura83 Мисливець

Хотів би побачити Вас не дай Боже у такі ситуації коли у ваш дім у ночі увірвався злочинець, а Ви Статтю 129 ККУ пригадуєте :D

П.С.
    Ще раз перепрошую ЖАРТУЮ

12. СерыйП

СерыйП Мисливець

Статья 38 (задержание лица), как и статья о самообороне, это нормы, где идет речь об освобождении от ответственности в случае УБИЙСТВА или ТЕЛЕСНОГО повреждения (Ранения) правонарушителя. Если нападавший не ранен и не убит, оснований для применения статей о необходимой обороне и о задержании - нет.
    Проще говоря, в описанной ТС ситуации, защищавшийся действует законно и ни каких к нему претензий быть не может.

13. Сергийко

Сергийко Слідопит

Жарт зрозумілий.Звісно,ніхто не буде зачитувати "...Ви маєте право...",але те,що за такі дії може потім "світити",бажано знати.
    Незнання законів не звільняє від відповідальності,а от їх знання-навіть дуже звільняє!А якщо доведеться захищати свою домівку,то потім необов'язково комусь розповідати,що за мішки ви "зарили за просєкой"...

ura83 подобається це.
  14. Androsh

Androsh Мисливець

Кстати, если есть реальные юристы практики на форуме, разъясните, что считается " противоправным насильственным вторжением в жилище"? Как трактуется это? Человек, к примеру, открыл ночью окно (разбив стекло или еще как-то) и влез в дом? Это подходит? Или, "не насильственное"? Или, допустим, я выхожу ночью во двор и вижу, что в гараже, кто-то орудует. Я могу "самообороняться" по ст. 36? Или будут трактовать, что гараж - это, типа, не "жилище"? Спасибо.

15. СерыйП

СерыйП Мисливець

Androsh , Вы задаете столько вопросов.... Возьмите и прочитайте специальную литературу (тома написаны по понятию самообороны) и тогда сами разберетесь в нюансах.
    естественно, гараж - не жилище. Жилище - это квартира, комната в общаге, палатка. купе поезда....... гараж это "инное помещение" (п.5 ст. 38)
    Естественно, обороняться вы не можете, так как отсутствует факт нападения. но вы можете задерживать правонарушителя.
    Почитайте комментарий к ст 36 ук.

16. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

:);):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:rolleyes::p

17. Phantom_A

Phantom_A Новачок

Тут прикол интересный - на uahanter этот же человек создал точно такую же тему... движуха пошла, а его не слышно и не видно.
    ...может это своеобразный опрос общественного мнениния? В смысле, насколько охотники готовы применять оружие для собственной защиты?

18. Корнилов

Корнилов Мисливець

Если мне моим близким будет угрожать опасность - я буду применять! Лучше я буду сидеть,чем лежать)

Ohotnik47, серега охотник, KFoR та ще 1-му подобається це.
  19. иж 18

иж 18 Мисливець

Как любят говорить американцы, пусть лучше судят трое чем несут четверо)

Ohotnik47, KFoR та Корнилов подобається це.
  20. KFoR

KFoR Снайпер

Не троє, а 12 :) але друга частина сумнівів не викликає

Ohotnik47, иж 18 та Корнилов подобається це.
  21. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

Да хрен с ним! дело не этом, а в том, чтобы народ попробовал разобраться в этом довольно непростом у нас вопросе!

Корнилов подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф