Задержание лица с применением огнестрельного оружия

Тема у розділі 'Закони, накази, постанови, листи, судові рішення', створена користувачем Androsh, 11 лип 2018.

reloader
  1. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

"У нас" - згоден!.. ;)

2. Safari
  3. old hunter

old hunter Мисливець

Хлопцы говорить и предполагать можно что угодно и сколько угодно.
    Статистика приведена выше и она вещь упрямая.
    Приведите другую ------- обсудим.

Peresvetk подобається це.
  4. Ohotnik47

Ohotnik47 Мисливець

Коли був молодшим і працював у МГ, багато бажаючих було мене закопати, і стріляли, правда здалеку і дрібним шротом, і бійки були неодноразово і дах в хаті прострілювали- от тоді необхідність в короткостволі була реальна.А тепер життя в цьому сенсі спокійніше - нікого не ловлю- ніхто не погрожує, а для особистого захисту домівки достатньо тієї зброї що маю.
    В той же час дві доньки їздять по роботі часто і далеченько, і от їх безпека мене реально турбує - було б мені спокійніше, якби у них замість балончиків було щось ефективніше.

кей та Вова!!! подобається це.
  5. paliy65

paliy65 Мисливець

6. Ohotnik47

Ohotnik47 Мисливець

Мисливське
    Господарство.

7. paliy65

paliy65 Мисливець

А где в Киев обл?

8. Ohotnik47

Ohotnik47 Мисливець

Вишгородський, Києво-Святошин.,Бородянський р-н.

Останнє редагування: 5 січ 2019
  9. paliy65

paliy65 Мисливець

Спасибо.

10. paliy65

paliy65 Мисливець

11. Visioner

Visioner Мисливець

Звертає на себе увагу нижченаведена фраза з сайту Національної поліції Миколаївської області, в якій правоохоронці закликають громадян не боятися захищати своє житло і майно від зазіхань злочинців.
    Не плохо было бы если бы они еще разъяснили народу нюансы самозащиты.
    А то народ щас начнет защищаться и потом под статью за превышение необходимой самообороны сразу.

12. PirotehniK

PirotehniK Снайпер

А ещё обращает внимание фраза "..колишній голова суду.."
    Вот сильно сомневаюсь, что риторика статьи была такой же, если бы на месте этого "колишнього голови" оказался обычный простой гражданин..

кей, Ohotnik47, Вова!!! та ще 1-му подобається це.
  13. kef

kef Снайпер

Цікаво як би ті власники застосовували короткоствол в громадських місцях і.т.д .,де від його примінення можлива буде завдана шкода сторонній особі-особам. ? Невже Ви думаєте ,що закон якщо його приймуть дозволить носити "пістолі" відкрито і готовим до бою.? Дівчатка будуть носити в сумочках з помадою ,хлопчики в напів відкритих кобурах "оперативках"....що призведе до сто відсоткової втрати.Тут гладкоствольну гублять і валять один одного на полюванні .Тіж самі поліцаї в більшості потрапляють за ґрати через примінення табельної зброї частіше а ніж їх опоненти. І я не думаю ,що у простих громадян буде більше прав /про примінення зброї/ а ніж у служивих з їхніми повноваженнями.

А те чи законно чи ні примінити зброю-рушниці у власному житловому помешканні чи в господарських будівлях /інша власність/.Припинення протиправного діяння ,шляхом демонстрації та готовності примінення зброї що до злочинця будуть мати такий же порядок як і примінення її поліцейськими ."ст.46 зак. про поліцію ".

Всі ж пишуть особисто заяву на придбання "зброї "і вказують,що з порядком зберігання та використання зброї ознайомлені ....Так чому зараз виникло дане запитання а не тоді коли є намір придбати зброю !?!?

Останнє редагування: 21 січ 2019 у 08:20

Поділитися цією сторінкою

Графф