Запрет на купирование

пушкин

Мисливець
Я утверждать не берусь, но товарищ в декабре 2015 года привез из Германии щенка , хвост купирован.
 

Hanter28

Мисливець
Трохи раніше їздив по виставках, змаганнях, випробуваннях, трохи займався племінною роботою, а зараз плюнув і утримую собак тільки для полювання і задоволення від них та їхньої допомоги в полюванні. І якщо потрібно буде зробити довідку, що хвоста "відітнули" через гангрену, то так і зроблю, але полювати з хвостатим дратхааром не буду. Це виключно моя позиція.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Трохи раніше їздив по виставках, змаганнях, випробуваннях, трохи займався племінною роботою, а зараз плюнув і утримую собак тільки для полювання і задоволення від них та їхньої допомоги в полюванні. І якщо потрібно буде зробити довідку, що хвоста "відітнули" через гангрену, то так і зроблю, але полювати з хвостатим дратхааром не буду. Це виключно моя позиція.
В принципі і я так думаю!!Якщо вони нас підлизують під захід і тим самим гроблять роботу по українському племінному собаківництву,то прапор їм в руки!!!Нехай самі розводять і племінтують!!Все і так в нас проводилось на чистому ентузіазмі любителей вітчизняного собаківництва,а тому не знаю хто виграє від такої новизни!!!Мисливська собака повинна мати мисливський вигляд,а ніяк не "бантиковий",а тому хвіст для неї і для її роботи лишній прибамбас!!!!!!
 

Росток

Мисливець
Уважаемые коллеги!
Сегодня получил свежую инфу из КСУ, сказали, что готовят дополнение к указу, о том, чото бы разрешить купировать собак охотничьих пород и добавили, что свежие помёты можна купировать! Как будет- посмотрим.
 

Hanter28

Мисливець
Как будет- посмотрим.
А буде хреново, законопослушні заводчики уже другий місяць залишають щенків з хвостами, а коли заборогу на обрізання заберуть, почнуть обрізати хвости в двох-трьох місячному віці (це вже дійчно жорстоке поводження з тваринами), а ті хто не обріже - їм буде обідно і обідно буде за те, що вони законопослушні... Ось така фігня товариші получається.
 

игрок

Мисливець
А буде хреново, законопослушні заводчики уже другий місяць залишають щенків з хвостами, а коли заборогу на обрізання заберуть, почнуть обрізати хвости в двох-трьох місячному віці (це вже дійчно жорстоке поводження з тваринами), а ті хто не обріже - їм буде обідно і обідно буде за те, що вони законопослушні... Ось така фігня товариші получається.
А якщо завтра вам скажуть кинутись в криницю бо це є закон, як ви відреагуєте.
На сусідніх форумах піднімав питання, мисливські собаки виводились століттям якщо не купіровати хвіст:
наприклад- норним лис в норі при хватках якщо не відкусить хвоста то ран буде безліч
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Наказ издан от 17.02.2016, сегодня только или уже 23.02.2016 года.
 

Mykola STARyy

Снайпер
А якщо завтра вам скажуть кинутись в криницю бо це є закон, як ви відреагуєте.
На сусідніх форумах піднімав питання, мисливські собаки виводились століттям якщо не купіровати хвіст:
наприклад- норним лис в норі при хватках якщо не відкусить хвоста то ран буде безліч
Не доводилося бачити такс з відкушеними хвостами.А вам?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Наказ издан от 17.02.2016, сегодня только или уже 23.02.2016 года.
Думаю,що не пізно!!Головне- максимально розповсюдити цю поправку до наказу,щоб максимальна кількість власників щенят мали це на увазі.Ну,а заводчики, думаю вже ву курсі справ,бо певне самі і пробивали ці зміни!!!
 

Росток

Мисливець
А буде хреново, законопослушні заводчики уже другий місяць залишають щенків з хвостами, а коли заборогу на обрізання заберуть, почнуть обрізати хвости в двох-трьох місячному віці (це вже дійчно жорстоке поводження з тваринами), а ті хто не обріже - їм буде обідно і обідно буде за те, що вони законопослушні... Ось така фігня товариші получається.
Згоден! Але, що є, то є.
 

Черный153

Мисливець
Якщо брати оцінку КСУ і ФМСУ екстерьера на мою думку первий оцінює по одежке и все, а ФМСУ по роботі в полі на скільки я бачив КСУ собак
 

Mykola STARyy

Снайпер
Скажу честно це кошмар хвіст курца (який працюе) початок норма 2/3 частини сплошна рана
А пойнтера?
Якщо брати оцінку КСУ і ФМСУ екстерьера на мою думку первий оцінює по одежке и все, а ФМСУ по роботі в полі на скільки я бачив КСУ собак
Екстр'єр ФМСУ оцінює по роботі в полі? Мабуть ви щось плутаєте.
 

Mykola STARyy

Снайпер

Mykola STARyy

Снайпер
А представьте себе не осоке, а в терновнеке его хвост который болтается как Незнаю что Ето зрелище не для слабонервных
Навіть уявляти не хочу, я не садист, в мене собаки для полювання.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Такой вот дурацкий вопрос-ремарка: а что, в Европе не такая осока или терновники, или собаки на охоте более аккуратные и как-то берегут свои ДЛИННЫЕ хвосты? :)Я противник нововведений, но если другие собаки могут охотиться с длинными хвостами, то наверняка это получится и у украинских собак.
 
Зверху