Запрет охоты на зайца! Молчим? Врем? Или надеемся?

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Да я не к тому веду, смотрел по тв охота на самцов косули и кабана весной в Белорусии - а это уже как не крути европейский уровень,даже иностранцы приезжали,а если розрешили охотится весной значит популяция ростет в геометрической прогресии,ну а если ростет значит действует закон-тут к гадалке не ходи!Вот я и говорю, что то позаимствовать, хотя в стране проблемы такие что не до охоты.
 

drat

Мисливець
Золоті слова на рахунок кріпаків.Угіддя нашого ПОК межують з приватними,ці угіддя також колись були нашими але дуже сподобались теперішнім акціонерам.Частина колективу яка залишилась там стали повністю бесправними.Полювання на зайця для них невідкривають багато вже років,бо еліта(акціонери) полює тільки в лісі на кабана.Люди просилися хоча в загонку пояснили ваш статус не позволяє,коли брали угіддя обіцяли золоті гори.Задумайтесь шановні ким ви хочете бути на своїй землі де ви родились і виросли,де жити вашим дітям і внукам.Віддамо князькам останнє що в нас є найдорожче землю і тоді що...
 

СССС

Мисливець
все вірно, зараз теоретично чи практично на зборах свого низового МК я маю голос, а також маю слово, тобто реально можу впливати на процеси які вирішуються моїм НМК, підтримають мене чи не підтримають це вже інше питання, в приватника, я чи будь хто пусте місце, не хочу бути пустим місцем і не хочу щоб мої нащадки були пустим місцем, не хочу щоб нащадки купували угіддя, за чесно зароблені, платячи тепер повну ціну за крадене, нащадкам тих людей які в мене вкрали ці угіддя! тому я за громадські організації двома руками і ногами
 

Alex M.P.

Новачок
Яковлев В.А.;54551 сказав(ла):
Alex M.P. писал:
СССС писал:
Alex M.P. писал:
Отстрелка в "Киевское" (лесхоз) по зайцу стоит гривень 300 сейчас
Сезонна чи разова?


Сезонка. Для разовой там тоже слишком мало зайца.


Вот, блин, Сивец требует, чтобы его клерки запретили всем пользоваться сезонками, только разовыми (целый приказ издал!), а надо бы со своих начать прежде всего!...
Я не про этот год, в прежние так было. В этом году я не знаю есть ли там сезонки.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
senya2011;54570 сказав(ла):
Да я не к тому веду, смотрел по тв охота на самцов косули и кабана весной в Белорусии - а это уже как не крути европейский уровень,даже иностранцы приезжали,а если розрешили охотится весной значит популяция ростет в геометрической прогресии,ну а если ростет значит действует закон-тут к гадалке не ходи!Вот я и говорю, что то позаимствовать, хотя в стране проблемы такие что не до охоты.
Сравним Беларусь с Эвропой и Украиной даже!..
И, кстати, в прошлом году в некоторых госхозяйствах Беларусы как раз весеннюю охоту не открыли (или - закрыли, кому как больше нравится...)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Alex M.P.;54590 сказав(ла):
Яковлев В.А. писал:
Alex M.P. писал:
СССС писал:
Alex M.P. писал:
Отстрелка в "Киевское" (лесхоз) по зайцу стоит гривень 300 сейчас
Сезонна чи разова?


Сезонка. Для разовой там тоже слишком мало зайца.


Вот, блин, Сивец требует, чтобы его клерки запретили всем пользоваться сезонками, только разовыми (целый приказ издал!), а надо бы со своих начать прежде всего!...


Я не про этот год, в прежние так было. В этом году я не знаю есть ли там сезонки.
Саша, а что было до 1913 года не вспомнишь?
 

Alex M.P.

Новачок
А надо?
Вот, вспоминаю:
Чисельність, розселення і добування зайців-русаків (Lepus europaeus) в Україні

Наведена інформація базується на даних статистичного бюлетня "Про ведення мисливського господарства" (форма 2тп(мисливство)), Державного комітету статистики України. Використання матеріалів дозволяється тільки за наявності посилання на першоджерело.



Чисельність, розселення і добування зайців-русаків у 1999-2007рр.
Рік​
Загальна кількість, голів (штук)​
Розселено, голів (штук)​
Відловлено для розселення, голів​
Добуто (відстріляно; голів (штук))​
Виявлено загиблими з різних причин
1999​
1888082​
-​
-​
297723​
5
2000​
1876043​
70​
70​
317709​
-
2001​
1827619​
-​
-​
300798​
-
2002​
1878214​
-​
-​
284976​
-
2003​
1857269​
-​
-​
260892​
-
2004​
1808227​
-​
-​
252261​
-
2005​
1789752​
-​
-​
266179​
-
2006​
1738028​
-​
-​
241606​
-
2007​
1659207​
-​
-​
238367​
-​
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вот, правильно: все данные (официальные) идут через Госслужбу статистики Украины.
И информация - открытая, да еще в ней сведения не только от УООРа
 

СССС

Мисливець
Alex M.P.;55227 сказав(ла):
Так не стоит забывать, что у УООРа 70% площади угодий.
Саша я цей графік взяв там само де ти свій, ти моєму графіку віриш? я не вірю! відповідно твоєму графіку вірю так само як своєму
на хантері хотів його виставити, Саша прошу тебе вистав мій графік там ти, бо там мене забанили(
 

Бучак

Новачок
СССС;55711 сказав(ла):
Alex M.P. писал:
Так не стоит забывать, что у УООРа 70% площади угодий.

Саша я цей графік взяв там само де ти свій, ти моєму графіку віриш? я не вірю! відповідно твоєму графіку вірю так само як своєму
на хантері хотів його виставити, Саша прошу тебе вистав мій графік там ти, бо там мене забанили(
Похоже этот график на uahanter уже никому не интересен. Там забанили уже всех инокамыслящих, в том числе и меня. Уже все возмущаются, даже уравновешенные и спокойные. И так-то тех участников обсуждения темы было разве чел. 30-ть. Зато голосовалка движется в "правильном" направлении Видать дело идет к "ОДОБРЯМС" чего-то, о чем все настойчиво спрашивают.
Предлагается ДЕМОКРАТИЧЕСКАЯ народная общественная организация охотников. Я себе представляю руководителя такой организации из числа администраторов (модераторов) сайта.
После создания такой организации рядовые ее члены, замеченные в инакомыслии, будут вылетать оттуда, как пробки из бутылки. Останутся избранные "защитники зайца", ну в общем -VIP клуб.
Все-как всегда.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мужики, так УАХАНТЕР, вроде бы как, не от УООРа, а где-то, скорее, наоброт...
Тогда проблема в потере численности зайца точно не в УООРе а в нас с вами!
 

СССС

Мисливець
Яковлев В.А.;55857 сказав(ла):
Тогда проблема в потере численности зайца точно не в УООРе а в нас с вами!
щось не допоняв, це можна по різному трактувати,
Яковлев уточніть що ви маєте на увазі
 

СССС

Мисливець
Бучак;55853 сказав(ла):
Предлагается ДЕМОКРАТИЧЕСКАЯ народная общественная организация охотников. Я себе представляю руководителя такой организации из числа администраторов (модераторов) сайта
цікаво, на чиї угіддя вони око поклали?
 
Зверху