Запрошуємо. Полювання на фазана в мисливських угіддях організації УТМР в Івано-Франківській області.

Руслан Єгер

Новачок
З 02.10.2016 року на території мисливських угідь Рогатинського, Галицького, Тисменицького, Богородчанського,Коломийського УТМР в Івано-Франківській області організовуються полювання на випущеного фазана протягом усіх днів тижня.
Організація проводить попередню реєстрацію учасників полювання за телефоном 067 8 ноль 39 39 сім
050 8 ноль 39 39 сім Белюженко Руслан Валентинович.

Умови полювання:
- Для членів УТМР Івано-Франківської області
1 фазан - 200 грн
- Для членів УТМР інших областей України:
1 фазан - 250 грн
- Для мисливців України не членів УТМР:
1 фазан - 300 грн

Примітка: надаються додаткові послуги дипломованих мисливських собак за окрему плату.

Організація УТМР.
 

Руслан Єгер

Новачок
народ все вирішується є телефони,навіть побажанню клієнта не тільки проживання,а і ........................................................
 

мр 153 12 76..

Снайпер

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В 2010-2012 годах мы обществом покупали и выпускали подрощенных фазанов, цена за 2-х месячную птичку была 50 грн. Выпускали не с целью дальнейшего отстрела, а для "освежения крови". Если у вас в прошлом году цена была 50 грн за фазана - то это вы живете даже не при коммунизме :) Радуйтесь и получайте удовольствие от бесплатной охоты.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
В 2010-2012 годах мы обществом покупали и выпускали подрощенных фазанов, цена за 2-х месячную птичку была 50 грн. Выпускали не с целью дальнейшего отстрела, а для "освежения крови". Если у вас в прошлом году цена была 50 грн за фазана - то это вы живете даже не при коммунизме :) Радуйтесь и получайте удовольствие от бесплатной охоты.
А я и радуюсь!!!!!И выпускают точно также и у нас фазана....только охота на него проходит в положенные сроки и курей не бьют , а потому и численность его после сезона охоты не сильно уменьшается.........при надлежащем уходе и правилам охоты фазан очень даже приживается и выпускать его нужно только , как ты правильно выразился, для освежения крови.....как следствие и цена на подобную охоту меньше. Ну никак ни 200- 300 грн!!за ОДНОГО
Все!! дальше по теме
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:) Ок, Только я НЕ верю, что так дешево в Днепродзержинске стоимость отстрелочной или лицензии на фазана :)
 

мр 153 12 76..

Снайпер
:) Ок, Только я НЕ верю, что так дешево в Днепродзержинске стоимость отстрелочной или лицензии на фазана :)
Я заметил,что ты вообще мало кому веришь......как так можно?? Ну это не мое дело....
Не веришь мне ,спроси и Виталика...может его слова более авторитетны для тебя будут.......
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Позвонил. Спросил. Все узнал. В Днепропетровской области для местых 100 грн за фазана, гостевая 300.
 
Останнє редагування:

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
В прошлом году был 70гр в этом 100 гр
 

Руслан Єгер

Новачок
Блін народ, говорити всі мастаки стань зроби,а тоді подивимось на ціну.Думаєте ми ці ціни із пальця висцали.Фазан старший 6 місяців 170 найдешевша ціна на україні, а в 2012 році я тисячу шт без грошей в угіддя випустив....але це був 12 рік. А зараз ,що ніхто незнає цін чи не від життя цього взяті.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Да , и не путайте охоты на выпущенных и на диких фазанов , затраты и расценки разные
 

Mykola STARyy

Снайпер
Блін народ, говорити всі мастаки стань зроби,а тоді подивимось на ціну.Думаєте ми ці ціни із пальця висцали.Фазан старший 6 місяців 170 найдешевша ціна на україні, а в 2012 році я тисячу шт без грошей в угіддя випустив....але це був 12 рік. А зараз ,що ніхто незнає цін чи не від життя цього взяті.
Я б поїхав до вас на пару днів і по собачці проконсультуватись і на фазана чи куріпку пополювати.
Зараз трошки здоров'я підвело, як буде все добре, в кінці місяця подзвоню. Тел маю.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Зверху