Зброя для початківця )))

Статус
Закрита.

ivalon

Новачок
А что бы вы посоветовали для дамы?Опыта стрельбы маловато,но-то ружьишко тяжеловато,то ,пардон,в грудь слишком уж упор велик.(Мужики,если можно серьёзно)
 

Дядя Вася

Слідопит
Возьмите что нибудь в двадцатом калибре. Ну а если в грудь упор велик:) , то это конечно серьезно))), тут проще приклад переделать чем грудь уменьшать.
 

NASA

Слідопит
ivalon;30081 сказав(ла):
А что бы вы посоветовали для дамы?Опыта стрельбы маловато,но-то ружьишко тяжеловато,то ,пардон,в грудь слишком уж упор велик.(Мужики,если можно серьёзно)
рекомендую поискать хорошую "бельгийку", они, как правило, лёгенькие, а с отдачей надо бороться путем экспериментов с навеской дроби и хорошего импортного амортизатора.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
ivalon;30081 сказав(ла):
но-то ружьишко тяжеловато
Какое именно,что-бы правильно и умно сделать для Вас подборку оружия и калибра?
 

vityastas

Мисливець
гідний що можна звернути увагу на 20-й калібр. колись у друга була 2-х стволка в 28-му калібрі: і легка і віддачі зовсім не відчувається. правда...28-й не 12-й стріляти треба дуже влучно.
 

Змееносец

Мисливець
Я думаю можно рассмотреть вариант бюджетной горизонталки ИЖ-58 в 20 кал. У нас на форуме в продаже было несколько вариантов. С ув.
 

Шарапов

Мисливець
AND KOV;29371 сказав(ла):
арас, бери одностволку, не буде соблазнів, проякі пишуть наші кадрісти:))), та щей гарно навчишся стреляти,бо будеш дуже старанно до постріла готуватися, він же буде ОДИН І ВІРНИЙ ( повинний бути) :)))))
З пов. AND KOV
Забув, і патрони будеш завжди економити,бо станеш гарним стрільцем, ну а як будеш мазати то за другим патроном не буде вже сенсу лізти в карман або за вухо:)))
Коли восени минулого року мене затягло в мисливці, то також подумував про одностволку - і легка, і економна, недорога, витривала. Але в інеті найшов ІЖ-27 і питання відпало саме по собі. Тепер не жалію, а зовсім навпаки, оскільки це - моє. Питання про зміну не постає і в найближчому майбутньому думаю такої потреби не буде.
 

ivalon

Новачок
Спасибо всем откликнувшимся,но возникла финансовая дыра,срочно нуждающаяся в закрытии.Так что пока о приобретении ружья речь уже не идёт.В этом сезоне буду опять в загонах.Ещё раз всем спасибо.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Бывает,на то она и жизнь!!
 

Taras-toz34

Мисливець
Шарапов;30439 сказав(ла):
Коли восени минулого року мене затягло в мисливці, то також подумував про одностволку - і легка, і економна, недорога, витривала. Але в інеті найшов ІЖ-27 і питання відпало саме по собі. Тепер не жалію, а зовсім навпаки, оскільки це - моє. Питання про зміну не постає і в найближчому майбутньому думаю такої потреби не буде.
Подивившись фільм http://www.ex.ua/view/2469249 ( серія 1046 ) я зрозумів що краще зразу купити двустволку і вже з неї вчитись стрільти, тому що багато треба зробити для того щоб влучно стріляти. Це і підгонка по довжині прикладу, боковий відвід, після цього пристрілка також вибір патроні( з гарною кучністю і різкістю ).
А це все щось коштує ,та і дозвіл на придбання.
Якщо з одностволки переходити на двустволку(н/а)- це прийдеться робити двічі.
 

Dmytro

Новачок
Taras-toz34 рушницю треба купувати таку, щоб потім не шкодувати, що міг купити кращу, а ніхто не підказав. Можливо треба звернути увагу і на полуавтомати. Подумай ...
 

Dmytro

Новачок
До речі набої в 12 калібрі можна купити дешевше ніж в 16 і навіть в 20. По логіці 20 мав би бути дешевшим
 
Статус
Закрита.
Зверху