Зброя з якою не варто ходити на полювання

Varjag229

Слідопит
Тоді хана всім власникам радянських рушниць з написом "Made in USSR" або знаком якості СРСР. Аналогічно власникам рушниць виробництва НДР, Чехословаччини та Угорщини того періоду. Треба термінового спиляти ці написи, або замазати пластиліном, чи зафарбувати "клевером", щоб "не пропагувати" тоталітарні режими.:)
А взагалі, ст.436-1 Кримінального кодексу України введена до тіла цього Кодексу ще в 2015 році у такій редакції:
Стаття 436-1. Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів

1. Виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, у тому числі у вигляді сувенірної продукції, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік або їх фрагментів на всій території України, крім випадків, передбачених частинами другою і третьою статті 4 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки", -

карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої.

2. Ті самі дії, вчинені особою, яка є представником влади, або вчинені повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, -

караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

{Кодекс доповнено статтею 436-1 згідно із Законом № 729-VII від 16.01.2014 - втратив чинність на підставі Закону № 732-VII від 28.01.2014; кодекс доповнено статтею 436-1 згідно із Законом № 735-VII від 28.01.2014; в редакції Закону № 317-VIII від 09.04.2015}

П.С. У Єдиному державному реєстрі судових рішень України станом на сьогодні знайшов 7 вироків за ст.436-1 КК України. У 5 випадках - публічно демонструвались прапори СРСР, в 1 випадку - на сторінці у "Фейсбук" публічно велась пропаганда СРСР, висловів (цитат) одного з керівників партії та забороненої символіки СРСР, в 1 випадку - підприємець продавав надувні кульки (шарики) з перехрещеними серпом та молотом. У всіх випадках - суд вироками затвердив угоди про визнання винуватості між підозрюваними і прокурорами та засудив до позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком.

П,П.С. На мою думку, пункти 10 та 11 переліку, які описують ВИКЛЮЧЕННЯ із заборони підходять до виставлених паном Севером зображень зброї у подарунковому виконанні часів СРСР (10) у приватних колекціях та приватних архівних зібраннях;11) як об’єктів антикварної торгівлі).
Лише власнику треба буде оформити належні документи. ІМХО.
Щоб перестрахуватись, якщо не оформляти цю зброю, як антикваріат, її не варто використовувати на колективних полюваннях. ІМХО.
 

Varjag229

Слідопит
Так і я про те, що за 3 роки дії цієї статті КК України - жодного вироку по мисливській зброї із символікою СРСР або довоєнної Німеччини.
І те, що при бажанні, заборону можна обійти.
 

Вік71

Снайпер
Так і я про те, що за 3 роки дії цієї статті КК України - жодного вироку по мисливській зброї із символікою СРСР або довоєнної Німеччини.
Думаю, i не буде! Ну хiба що ходити з такими рушницями по центрi i розводити пропоганду;)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Как предсказывали старцы и Ванга: к власти придут глупые люди... к счастью ненадолго!;)
А можно подумать что до сегодняшнего дня у власти были умные люди.:)
А нічого не казала коли вже мудрі прийдуть?:D
Игорь,просто херню предсказать гораздо легче.:)
 
У меня есть Сайга 410, и нормально, на оружие не жалуюсь я доволен, единственное что плохо так это дороговизна патронов и отсутствие гильзы в свободной продаже.
Применяю по куропатке, перепелке.Кстати по куропатке лучше работает цилиндр. Ушатый тоже бьется без нареканий. Но на дистанции 35 метров свыше не пробовал.
 
Относительно 16к. Скажу следующее шестнарь лупасит некисло и экономнее 12 к. У меня тоже есть шестнарь и над владельцем двенаря сам могу ещё посмеяться.
 
Вот 20 ки пока не было но лично видел как человек брал таких уток что 12цатки просто курили и потом пошла паранойя все очевидцы срочно покупали себе 20дки, вот это уже было смешно.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Начало одне теми а спів інший , все я мовчу
 

kef

Зброяр
Не стоит ходить на охоту, например, вот с таким оружием-это уже не смешно, раз в Украине

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/317-19

Переглянути вкладення 407826
Загребут , 100%, сразу.
П.С. Даже несмотря на то, что у нас сегодня и праздник : День освобождения Чернигова от немецко-фашистских захватчиков. И освобождали его, отнюдь, не доблестные воины УПА...

Це свідомо так написали.чи так просто в честь дня "праздніка" ?!
Я ж Вам казав.пишіть про таке мені в особисті.Я Вам багато цікавого розповім із посиланням на номера арх. справ.І не тільки.
І для чого була така кількість зниклих без звістки.і.т.д.і.т.п...
Події Другої Світової потрібно сприймати такими як вони є.І якою б болючою не була правда,але вона своя рідна без перекручень та брехні.І це тема для історичних досліджень. А не створення конфліктів.
Тут тема про рушниці. !
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Це свідомо так написали.чи так просто в честь дня "праздніка" ?!
Я ж Вам казав.пишіть про таке мені в особисті.Я Вам багато цікавого розповім із посиланням на номера арх. справ.І не тільки.
І для чого була така кількість зниклих без звістки.і.т.д.і.т.п...
Події Другої Світової потрібно сприймати такими як вони є.І якою б болючою не була правда,але вона своя рідна без перекручень та брехні.І це тема для історичних досліджень. А не створення конфліктів.
Тут тема про рушниці. !
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Друже не нервуй , ну звідки йому знати хто такі УПА , вони в історії гади ну не те слово , для нього воно так і є
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Если у охотника журналисты/полицейские увидят.........в наше-то время.......

в) прапори, символи, зображення або інша атрибутика, в яких відтворюється поєднання серпа та молота, серпа, молота та п’ятикутної зірки, плуга (рала), молота та п’ятикутної зірк
Вы глубоко ошибаетесь на одном корпусе Киево-Магилянской академии до сих пор стоит корпус с гербом СССР.и это центр Киева.как раз напротив колеса обозрения.
 
Как не выглядеть смешно в коллективе? К примеру если ты начинающий охотник и на охоте по перу или по пушному зверю с Сайга 410к, помпой, коротким стволом или ствол цилиндр без чеков. Горизонталка вымирающий вид или старая классика? Стоит ли использовать 16-й и 20-й калибры?
Горизонталка никогда не будет вымирающим видом!!! Как и 16й и 20й калибр.
 

кей

Мисливець
Так і я про те, що за 3 роки дії цієї статті КК України - жодного вироку по мисливській зброї із символікою СРСР або довоєнної Німеччини.
І те, що при бажанні, заборону можна обійти.
Все буває в перший раз ...
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
.И понимаешь что держишь в руках произведение искусства,которое произвели на свет золотые руки мастера,а не чиповой станок с программным управлением,и конвейерная сборка.
Дима я думаю что оба варианта абсолютно не исключают друг друга и в сейфе найдется место и классическим и современным ружьям.
 
Зверху