Збулася мрія...

a-hil

Мисливець
Збулася моя мрія. Відсьогодні я є власником Мц-9к 1955 року. Шукав її довгих 8 років. За цей час Перебрав до 10 екземлярів, які були, м'яко кажучи, у стані, який мене не влаштовував. І тут в оголошенні вискочила... і ось я вдома, посмішка на 32, довольний як слон. Стан-бомба. Ще туго відкривається. Буде повністю приводиться в оригінальний та ідеальний стан майстром з великої букви
 

Вкладення

fox88

Мисливець
Поздравляю...
 

a-hil

Мисливець
Я свою ще не важив, але, як не дивно, за рахунок правильного балансу, її вага зовсім не відчувається
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
І як тепер жити без мрії ?:)
 

Behmen

Мисливець
Збулася моя мрія. Відсьогодні я є власником Мц-9к 1955 року. Шукав її довгих 8 років. За цей час Перебрав до 10 екземлярів, які були, м'яко кажучи, у стані, який мене не влаштовував. І тут в оголошенні вискочила... і ось я вдома, посмішка на 32, довольний як слон. Стан-бомба. Ще туго відкривається. Буде повністю приводиться в оригінальний та ідеальний стан майстром з великої букви
Вітаю. Ні пуха ні пера...
 

a-hil

Мисливець
поздровляю с покупкой..но зачем мастера с большой буквы звать если ружье в огне
По фото все видно. Дерево потребує реставрації, зліз заводський лак. Хочу провести ревізію механізмів. Хто його знає, що і як там
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Человек должен чем то гореть,тогда это человек.Рад за Вас что сбылась мечта!!!Новой Вам мечты!!!
 

fox88

Мисливець
По фото все видно. Дерево потребує реставрації, зліз заводський лак. Хочу провести ревізію механізмів. Хто його знає, що і як там
Там всё отлично... Ломаться нечему.
 

Серг-Кл

Слідопит
Отличный экземпляр! Поздравляю! До 56 их выпускал ЦКИБ. У Вас ТОЗовская? Какой вес и длина ствола? Согласен с Фокс - только шлицы посрываете. С ув.
 
Останнє редагування:

fox88

Мисливець
Владел таким , тоже тозовское. Было с лёгким люфтом, но стволы чистые. Из правого ствола прекрасно стреляло пулей Майера. Из левого не рискнул. Потом попалось ЦКИБовское 1953 года. Делалось на заказ. Оба сужения 1,25. Костяная мушка (по легенде бивень мамонта).Вариант без болта Гринера. Но не потянул цену, просили 1500 у.е. в 2003 году. Это не стреляло номерами крупнее №5. Что-то заностальгировал....
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Владел таким , тоже тозовское. Было с лёгким люфтом, но стволы чистые. Из правого ствола прекрасно стреляло пулей Майера. Из левого не рискнул. Потом попалось ЦКИБовское 1953 года. Делалось на заказ. Оба сужения 1,25. Костяная мушка (по легенде бивень мамонта).Вариант без болта Гринера. Но не потянул цену, просили 1500 у.е. в 2003 году. Это не стреляло номерами крупнее №5. Что-то заностальгировал....
Сейчас бы оно стояло намного больше...Очень намного. 1953 года которое.
Бивень мамонта? Почему бы и нет? Красивая легенда!
 
Зверху