Звіти від "Дикої природи"

Статус
Закрита.

Вік71

Снайпер
Те,що знімаєте цікаві моменти і попадаєте- дуже добре.
Але стрільба в сторону мисливця в білому камуфляжі -повний "звіздец"..., думаю,що він разом з ягдом просто в сорочці родились!

 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда

pocket

Слідопит
Шапка теми якось дивно звучить , я думав що просто звіт про природу та звірів,а тут полювання. Кажись є для звітів окрема тема:oops:
 

охотник70

Мисливець
ага... аж "закалатало"...
А мені закалатало як стріляли в сторону мисливця на дальньому плані.Краще часами стриматися від пострілу і в цілях безпеки, і того що заєць біг на товариша.В мене колись друг загинув через через недотримання елементарних правил безпеки іншим учасником полювання.Печально...
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Мдаа... двоякие чувства от вашего видео отчета... Вроде как: свой парень в коллективе, а на фланг с ним не пойду.
На 0:53 вы стреляете по зайцу: расстояние - сука стрельну, може здохне;
На 1:13 - красиво поднялся.... паххх... И тут соба, сразу!!!вы собаку видели? мне думается, что - нет.:);)
 

WildNature

Новачок
Мдаа... двоякие чувства от вашего видео отчета... Вроде как: свой парень в коллективе, а на фланг с ним не пойду.
На 0:53 вы стреляете по зайцу: расстояние - сука стрельну, може здохне;
На 1:13 - красиво поднялся.... паххх... И тут соба, сразу!!!вы собаку видели? мне думается, что - нет.:);)
Я вас не зрозумів взагалі? На рахунок першого зайця то там відстань була нормальна, просто заєць забіг за пагорб і не було як другий раз стріляти, просто камера віддаляє!
А на рахунок другого зайця, то що вам не сподобалось????, якщо ви не помітили то я цього зайця підранив, а далі відео обрізане до того моменту коли я вже доганяю зайця, собака в цей час був на іншому фланзі, а потім продовжив відео коли собака прибіг до мене))
П.С. : Перед тим як написати якісь претензії, подивіться уважно відео, і подумайте про тещо маєте написати!!!!
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Я вас не зрозумів взагалі?
Я не здивований)
На рахунок першого зайця то там відстань була нормальна,
можливо, та
просто заєць забіг за пагорб і не було як другий раз стріляти, просто камера віддаляє!
і не було як другий раз[/QUOTE] - не впевнений, не піднімай рушницю!!!
А на рахунок другого зайця, то що вам не сподобалось????,
Те що ви стріляли не бачучи собаки.
якщо ви не помітили то я цього зайця підранив, а далі відео обрізане до того моменту коли я вже доганяю зайця, собака в цей час був на іншому фланзі, а потім продовжив відео коли собака прибіг до мене))
:D:D:D:D:D:D друже:) в мене доця - режисер, сценарист, оператор - "Муля - не нервируй"(с).
П.С. : Перед тим як написати якісь претензії, подивіться уважно відео, і подумайте про тещо маєте написати!!!!
P.S.См. выше.
P.S1. перед тем, как поднять ружье, смотри на 360 градусов и думай!!! когда на спуск жмешь:).
 

WildNature

Новачок
як ви такий наполегливий то я можу особисто Вам скинути повне відео і я бачив де собака!!!
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
як ви такий наполегливий
та я мимо проходил:);)
то я можу особисто Вам скинути повне відео
давайте на vitaliy_mahlay@mail.ru
і я бачив де собака!!!
:rolleyes:хочеться вірити:).
не ображайтесь:), киньте відео... можливо!? по другому побачим
 
Статус
Закрита.
Зверху