Звіти з Прикарпаття

great_hunter

Мисливець
Вітаю всіх форумчан з Днем Незалежності України!!! Коротенький звіт про ранкове святкове полювання : до світанку не давали життя хмари комарів, потім зарядив дощ, але в 05-45 одного крижака вдалося приземлити.
 

Вкладення

Pavel1988

Снайпер
Вітаю з чудовим трофеєм!
 

great_hunter

Мисливець
Вітаю всіх!!! Коротенько про суботнє полювання: сніг, холодно.... Лорда (спаніеля) не взяли, щоб не відморозив собі те, що відрізняє його від собак жіночої статі...))) Постріл, і трофей "хлобись" на воду... Пів-години всі дружно різали патики, стягували їх ременями від рушниць і цією приспособою притягнули здобич!!!!!! На жаль, потім більше не вполювали нічого, але задоволення отримали всі, тим більше, що не в кількості добутого справа, а в якості позитивних емоцій !!!
 

Вкладення

Гусар

Слідопит
Ну эмоций от доставания должно быть много. А это самое главное. 100 охот со временем забудуться, а это доставание будете помнить до глубокой старости. С полем.
 

Рамс

Новачок
Решил и я поделиться своим маленьким опытом и яркими впечатлениями! Я начинающий охотник, до этого раза (04.10.14) был трижды на охоте, но смог взять только лысуху. А в этот раз собирался поехать с другом, но у него не вышло, и я поехал сам. Сначала занял не совсем правильное место, лёт был хороший, но до меня долетела пара уток и пара гусей на высоте пушечного выстрела. Решил обойти озера (ставки) с другой стороны и поискать себе местечко... Пройдя пару км., нашел никем не занятое место с хорошим обзором - с одной стороны ставок поросший камышом, с другой спущенный ставок. Слышу в камыше "кря-кря", вытягиваю манок (только купленый за 30 грн.!) делаю пару зазываний, и... на меня вылетает крыжень! Беру со второго выстрела! Он падает метров 20 от берега в спущенный ставок, я попробывал пробираться в сапогах - засасывает! Разулся и пошел босиком (хотя если надо было бы, за первым трофеем и на животе пополз бы!))) Эмоций было море! В соседнем ставке помыл ноги и с первыми сумерками домой готовить!
 

Вкладення

Маузер

Мисливець
Рамс;225929 сказав(ла):
Решил и я поделиться своим маленьким опытом и яркими впечатлениями! Я начинающий охотник, до этого раза (04.10.14) был трижды на охоте, но смог взять только лысуху. А в этот раз собирался поехать с другом, но у него не вышло, и я поехал сам. Сначала занял не совсем правильное место, лёт был хороший, но до меня долетела пара уток и пара гусей на высоте пушечного выстрела. Решил обойти озера (ставки) с другой стороны и поискать себе местечко... Пройдя пару км., нашел никем не занятое место с хорошим обзором - с одной стороны ставок поросший камышом, с другой спущенный ставок. Слышу в камыше "кря-кря", вытягиваю манок (только купленый за 30 грн.!) делаю пару зазываний, и... на меня вылетает крыжень! Беру со второго выстрела! Он падает метров 20 от берега в спущенный ставок, я попробывал пробираться в сапогах - засасывает! Разулся и пошел босиком (хотя если надо было бы, за первым трофеем и на животе пополз бы!))) Эмоций было море! В соседнем ставке помыл ноги и с первыми сумерками домой готовить!
С таким человеческим подходом к данному виду охоты думаю в будущем вы наберётесь опыта,заведёте себе четырехлапого помошника который вот в таких ситуациях вам будет помогать.За то что добрали свой трофей в сложных условиях вам респект и уважение.
 

Рамс

Новачок
Спасибо, Маузер! А четырехлапый - это (в данный момент) несбыточная мечта, т.к. живу в квартире со свежим ремонтом и двумя маленькими детьми! Жена нас с ним точно на улицу выселит!)))) Да и время нужно другу должное уделять, которого нет! Но надеюсь, что все впереди!
С уважением.
 

great_hunter

Мисливець
Всім привіт !!! Вчора топтали поля і цілину рідного Тисменицького району в пошуках зайця. На жаль, жодного вухатого на відстані пострілу не бачили... Але, коли йшли до машини, щоб переїхати на інше місце, з лісопосадки вийшла у своїх справах лисичка і планувала піти у трави. Мені вдалося змінити її плани ))) Фото не дуже, бо зроблені телефоном...
 

Вкладення

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
DSC_0590.JPG
DSC_0599.JPG
Вечірні зорі (сьогодні), р. Бистриця Солотвинська, одинокий вихід. ІЖ-47, дріб №4, один постріл - два трофеї, віддам на "експозицію" так як "пара" зараз в чудовому оперенні і кольорі.
Фото на кахелі, так як на річці не було фотоагрегата.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Одинокий вихід, тобто не зовсім одинокий бо зімною була моя помічниця - лабрадор Матільда
IMG_20161015_170922.jpg
, обійшли кілька маленьких ставків на двох з яких добули дві качки. Фото робили вже дома. Матільда змучена і мокра
 
Зверху