Звіти з полювання на парнокопитних 2015 -2021 (+ конкурс)

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Ось так відкрили сезон полювання .
Кабан +/- два центнера. довжина кликів 20 см. добутий Іж58МА20М, патрон самокрут - куля діаболо( made in mikael67) . Попадання серце, після чого звір пройшов до 100м.
P1020347.JPG
Всім вдалого полювання.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Вот Вам, Що?
Чи десь сказано(написано) що кабан слабий на рану.
 

Геньо

Мисливець
Дійсно питання спірне!!!Бачив ,як кабан пострілом з нарізняка проходив 300-350 м при попаданні в серце.Думаю виняток!Бачив, як з гладкого падав на "місці"але судити з того що, на копито тільки з нарізним - неправильно.Не все "падає" (впав-значить добув) одразу навіть якшо то буде нарізний,чи гладкий!!!
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Руслан с Полем Вас. Взять такого зверя с 20-го и не искать.... МАСТЕРСТВО. Единственное замечание:), отчет бы поширше.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Віталій, не маловажне значення має і удача ( вона в той день, не повернулася до нас спиною :)).
А полювання пройшло, як за одну хвилину.
Збір 8-00 , т/б, запис в журналі, загонка (болотиста місцевіть - була в прошлому році, а цього року сухо - очерет, осока). Було нас 14 " хохлів", 7 в загонку, 7 на номера. Загон тривав близько 40-50 хв.
Хвилин за 10, перед тим як вийшов кабан, з неабияким тріскотом (добавивши мені адреаліну)вийшла на мене лисиця десь метра за 1,5, побачивши мене зробила 2-3 стрибки і скрилася в гущавені.
Стою чекаю, лінія загоничів приближається, Чую по переду слабий хрусткіт, думаю - повертається лисиця, а осока височенька. І ось в мою сторону пре він. Сказати що ніяких ємоцій :eek:, нічого не сказати. Далі все на" автоматі" вистріл, спотикання звіра , і побіг він далі "як сірий долиною".
Зачекали поки вийдуть загоничі, пройшли по сліду (місцями на рослинності були краплі крові), хорошо що за нами (зі спини) була грунтова дорога і за нею була невелика посадка вільхи, в якій і знайшов він спокій.
Привітання, а потім міроприємство пішло " по вновь утвержденному плану".
Якось так.
 

Patso

Снайпер
З полем! Трофей серйозний. і далеко не факт, що з нарізняка він впав би на місці.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Фото профіль.
Зроблю медальйон можливо виставлю фото.
Вага приблизна -по виходу м"яса. Якщо це важливо, нехай похибка буде +/- 50 кг :)
 

Вкладення

Hovarf

Слідопит
Фото профіль.
Зроблю медальйон можливо виставлю фото.
Шановний S.V.R., прийміть і мої вітання з чудовим трофеєм! Ви ще раз довели ефективність використання гладкостволки при полюванні на кабана, навіть в 20 калібрі. Безперечно тут є присутність і якісного кульового патрона, і влучності пострілу, ну і звичайно ж якась доля удачі.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Тему почистив від непотрібного флуду!!Тема для викладенні звітів з сезонних полювань на копитних,а не для обговорення зброї,боєприпасів і т.д.Для всього цього створюйте нові теми і викладайте свої обговорення,спостереження,результати експериментів з боєприпасами,відстанями,зброї.Не змішуйте мухи з котлетами!!Для форумчанина Patso створив тему по індивідуальному полюванню на самця козулі!!
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
"Знов той чортів гладкоствол" Звіт завтра, а може після . На фото "іменинник" і його трофей
 

Вкладення

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
рушниця ІЖ-58 з різаними стволами?
Про стволи нічого не скажу, знаю 16 кал.
Хороший пятачок. не затягуйте зі звітом, цікаво, як все було.
Вам хорашо казати, а тут, важко і киш сказати :).
Полювання розпочали рано, о 7 год. Перші загонки пройшли в очереті, на невеликих ділянках рідкої кукурудзи, які не дали позитивного результату. Послідуючі загонки проходили в лісистих масивах (хвойних порід). Чотири загонки, а результату - 0.
Масив, де був добутий кабан, представляв собою квартал молодої сосонки висотою до 2 м. в міжрядді якої він і відпочивав.
Загоничі вигнали його на "скользящого" на відстань 20-25 м., який і остановив його кулею Діаболо. Це була " знатная звєрюга" вагою 260 кг (через ваги). Приблизна довжина кликів 22-23 см. , а може і :rolleyes:.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Воскресенье охота на копыто. Первый и четвёртый загоны оказались удачными, во всех остальных зверь как будто чуял и уходил в сторону от загона невредимым. Ожидаемых кабанов так и не нашли, много горевших болот не дают им на долго задерживаться в одном месте - проходят транзитом, но зато козы много, сухие не большие ольховые леса и не сгоревшие участки камыша дают им хорошее укрытие. Козочка что на фото взята дробью №1 растояние до 20м, по словам егеря "тут хіба шо лисиця" зарядил единичку как оказалось козы шли не с загона а в загон с абсолютно нежданой стороны, козы были в каждом загоне по 2-4-5-6шт но как раньше говорил на номера не выходили и только в четвёртом загоне часть коз ушла в сторону а козлика таки "выдавили" на номер.
 

Вкладення

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

Вкладення

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Два дні були присвячені полюванню на копито. Порадувала кількість звіра в угіддях.
В перший день добуто кабан+ каза. В другий кабан. Полювання проходило в болотистій місцевості. Добуто з гладкого.
P1020416.JPG P1020421.JPG P1020426.JPG
 

ВАЛ 73

Мисливець
Дійсно питання спірне!!!Бачив ,як кабан пострілом з нарізняка проходив 300-350 м при попаданні в серце.Думаю виняток!Бачив, як з гладкого падав на "місці"але судити з того що, на копито тільки з нарізним - неправильно.Не все "падає" (впав-значить добув) одразу навіть якшо то буде нарізний,чи гладкий!!!
Одного разу на полюванні підняли кабана, десь під 150, він через вирубку пре на мій номер . Бачу його ще метрів за 100 . Підпускаю , йде боком , відстань метрів до 50 . Постріл (куля монтліт 32), чути удар по тілу, а він біжить, хоч би що . Другий постріл (308, куля SP 11,7 гр.) , чути удар по тілу , а він біжить ще метрів 5 і потім як кінь стає на задні ноги і падає . Від серця взагалі нічого не лишилося .
Стріляти тільки по місцю . Картечі після таких випадків не довіряю взагалі .
 
Зверху