Знайдено КУРЦХААР-сука

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шановна Наталіє! Коли казав, що собака лякається пострілів, майже відразу усі фахівці першим припущенням озвучували те, що "собаці дали господарі копняка!", тобто. всі вважають, що її просто позбулися!..
Тому не треба нам ховати господарів, а залишається лише визнати, що такі ось були господарі у курцхаара...
Думаю. якби собака загубився, його б шукали вже.
Тому моя думка: припиніть шукати колишніх господарів, краще шукайте нових!
 

Natalya

Новачок
Шановна Наталіє! Коли казав, що собака лякається пострілів, майже відразу усі фахівці першим припущенням озвучували те, що "собаці дали господарі копняка!", тобто. всі вважають, що її просто позбулися!..
Тому не треба нам ховати господарів, а залишається лише визнати, що такі ось були господарі у курцхаара...
Думаю. якби собака загубився, його б шукали вже.
Тому моя думка: припиніть шукати колишніх господарів, краще шукайте нових!
Я завжди ціную кожну думку і вислухаю розумну пораду, як уже було мною сказано - собака після стерелізації буде прилаштована у нову родину, у неї добре поставлений човник, вона чудово ходить на повідку, дурак, не міг так навчити собаку і взяти на полювання не підготовлену(це моя думка).. далі що вже сталось- шкода , що собаки не уміють говорити - не розкажуть.. тому ще раз дякую усім, хто долучився - тему закриваю.
 
Статус
Закрита.
Зверху