Знайшлася собака породи гончак

Статус
Закрита.

голуб

Новачок
Знайшлася собака породи естонський гончак Івано-Франківська обл.Галицький р-н. Біля с.Поділля
 

Северный

Мисливець
В Черниговской области,возле самого Чернигова,Березанка,найден выжлец рпг. Собака худой и голодный,видать ходит с закрытия. Хозяин отзовись.
 

Pavel1988

Снайпер
Мені здається, краще було б створити нову тему в назві якої вказати породу та місце знахідки, полегшить пошук власника ІМХО
 

Strelok

Новачок
Посмотрел,не мой. К сожалению. Желаю собачке найти своего хозяина, а хозяину свою потерявшуюся собаку.
 

Паша SV

Мисливець
Добрый вечер. Если не нашли хозяина-возьму к себе. Я начинающий охотник. Особняк, большой двор. Думаю подружимся.
Спасибо. С ув.
 

КАРПАТЕЦЬ

Новачок
Добрый вечер. Если не нашли хозяина-возьму к себе. Я начинающий охотник. Особняк, большой двор. Думаю подружимся.
Спасибо. С ув.
Паша SV в тебе хороші наміри, але я маю досвід тільки я знайшов ЕГ вижлівку. Близько 1,5 року вона привикала до сімї і до мене тепер на мою думку все впорядку. Але є деколи таке відчуття що не ти в неї господар і друг, як було з попереднім собакою який ніби читав твої думки, окрім того невідомо чому він загубився, яка його доля, тому моя порада краще завести з маленького, бачити всі його кроки, в подальшому радуючі роботи. З повагою,
 
Статус
Закрита.
Зверху