З манком на лисицю

димон1983

Слідопит
Шановні мисливці розкажіть будь-ласка про свій досвід полюваня на лисицю з манком.Маю бажання спробувати. Дякую!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дімон, 2 роки на Форумі. а поводишся як новачок. ці посилання лише з одного розділу "Ділимося досвідом"
 

димон1983

Слідопит
Дімон, 2 роки на Форумі. а поводишся як новачок. ці посилання лише з одного розділу "Ділимося досвідом"
Дякую Вам велике, але я хотів би почути від реальних людей щось тіпа Дімон купи нордік, вийди на луки в сніжну ніч дмухни три коротких два довгих, лисиця підійде на 2 метри і стріляй тоді:) або навпаки не переводь гроші на манок це все дурня не для нашої місцевості. Всі ці пости, відео на ютубах іт.д. я вже передивився, хочу від нормальних дядьків почути реальні відгуки.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дякую Вам велике, але я хотів би почути від реальних людей щось тіпа Дімон купи нордік, вийди на луки в сніжну ніч дмухни три коротких два довгих, лисиця підійде на 2 метри і стріляй тоді:) або навпаки не переводь гроші на манок це все дурня не для нашої місцевості. Всі ці пости, відео на ютубах іт.д. я вже передивився, хочу від нормальних дядьків почути реальні відгуки.
Хоч відгук?! на! купив мій батя в Москві у 1981 році манок на лиса "крик пораненого зайця", вийшов на полювання, побачив за кілька сот метрів лиса на полі, заліг, дмухнув. лис як задер хвоста - тільки його й бачили! а от прикладаючи руку тильною стороною до губів і втягувати повітря - виходить писк миші. колись сам сидів на качку. та почув. що гавкає лис недалеко, попищав, замовк. попищав замовк. часто не треба - лис ловить найменшу фальш і тікає. лис загавкав ближче попищу - підходить, перестану - відходить. але не вийшов на відкрите місце, хоча на відстані пострілу був за спиною у бур"яні. отаке кіно. тренуватись треба. чув як миш пищить? ото так.
 
Зверху