ИЖ 54 глазами владельца

lektor

Мисливець
Вчора тримав в руках іж 54 діам.канала ствола 18.5 .Стволи не міряв, але господар казав що 750мл. На стволах 1963 рік, буква номера И.Чи можливо це?
63 рік, то вже останні з каналом 18.5 і довжина скоріш за все 745. В цей рік вже пішли 725-730, муфти та 18.2.
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
Штучні у всі роки випускались з стволами 750мм.
Але для штучних "И"- 65рік.
А взагалі для ИЖ можливі і канали 18,5 на 730х стволах і і найнеймовірніші звуження при заявлених "чок-півчок", то чому б не припустити 750ті стволи в пізніших роках?
 

kef

Зброяр
Зробіть фото, і надайте для загального огляду.Дізнаєтесь багато чого цікавого.
 

lektor

Мисливець
З чого Ви взяли що простенький?По чому це видно? ЇХ ЖЕ Ш БУЛО ДЕКІЛЬКА ГРАДАЦІЙ.
Я знаю про градації ,були у мене в різні часи всі ті градації, був іж 54 і з фігурною врізкою, але такого штучного не зустрічав.
 

дмб 91 14

Мисливець
Зі слів продавця це штучник, правда не підтверджений паспортом. Є у нього ще один штучний з паспортом, на ньому гравіровка краща.
 

Копатыч

Зброяр
Странно, что на стволах (патронниках), нет гравировки ...... нет, она конечно есть, но какая то "простенькая", как на рядовых ружьях, у меня на "штучнике", есть гравировка "завитушки" на патронниках ......
А там все "родное"?

Это не мое, с нэта, но "завитушки", на моем, такие ....
 
Останнє редагування:

дмб 91 14

Мисливець
Странно, что на стволах (патронниках), нет гравировки ...... нет, она конечно есть, но какая то "простенькая", как на рядовых ружьях, у меня на "штучнике", есть гравировка "завитушки" на патронниках ......
А там все "родное"?

Это не мое, с нэта, но "завитушки", на моем, такие ....

Не знаю номера одинакові(стволи,колодка).
 

beton2464

Мисливець
На днях у Києві заходив в магазин "Військовий мисливець",на екскурсію (люблю подивитись на стару мисливську зброю), Стоіть ИЖ-54, три штуки,усі 750мм стволи,дві з пістолетною рукояткою,одна англійська ложа,біля них дві ИЖ-58, 12 і 16 клб. Так до чого я веду. Не в обіду власникам ИЖ-58, ИЖ-54 мають набагато привабливіший зовнішній вигляд ,притягують до себе,що не можна відірвати погляду. Якась магія є в цій зброі.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На днях у Києві заходив в магазин "Військовий мисливець",на екскурсію (люблю подивитись на стару мисливську зброю), Стоіть ИЖ-54, три штуки,усі 750мм стволи,дві з пістолетною рукояткою,одна англійська ложа,біля них дві ИЖ-58, 12 і 16 клб. Так до чого я веду. Не в обіду власникам ИЖ-58, ИЖ-54 мають набагато привабливіший зовнішній вигляд ,притягують до себе,що не можна відірвати погляду. Якась магія є в цій зброі.
А что по цене на ИЖ-54 в магазине? Наверняка Вы обратили внимание!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Не в обіду власникам ИЖ-58, ИЖ-54 мають набагато привабливіший зовнішній вигляд ,притягують до себе,що не можна відірвати погляду.
ИЖ-54 - 13,16,18 т,гр ИЖ-58 -10т,
Так и стоят они подороже!;) ( что вполне логично!)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я знаю про градації ,були у мене в різні часи всі ті градації, був іж 54 і з фігурною врізкою, але такого штучного не зустрічав.
Штучный 100%. А рисунок характерный для начала 60-х годов 20 века. Вот аналогичный, 1962 г.в.
Просто в 60-х штучники немного "упростились", что ли, в отличие от "богатых" 50-сятников
https://www.olx.ua/obyavlenie/prodam-ohotniche-ruzhe-izh-54-IDrnc5c.html#99f23d3c24
 
Зверху