ИЖ 54

Арго

S-Moderator
Команда форуму

myxa603

Мисливець
Вибачаюсь рік є 1956
Скідаю фоткі поможіть взнати Ціну????
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А що там вже оцінювати???Його останнє пристанище-СТІНА!!І йому буде добре і мисливцям які будуть на полюванні рядом з ним!!
 

GVINTOVO

Мисливець
дааа!поведало ружье многого,а стволы всредине еще нечо
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Подивіться на нього уважно,а особливо на стволи,колодку,дерево і пожалійте його.Пора закінчувати вже його мисливську кар"єру,яка в нього вкоротилась лише при допомозі горе-власників і горе-майстрів.Думаю,що воно принесло немало радості власникам,а тому тепер заслужено пошкодуйте і його.
 

myxa603

Мисливець
Отец купив у 80-х !!! міліція казала що у якогось дідка викопали з землі.....Стволи є сипок за патроннніками
Цього року 10 виходів 6 зайців 5 з них з першого пострілу - дистанція різна....
Пару років назад отєц розповідав що взяв зайця з 120 кроків
Розповідав що зверху стволи такі і були і він ви нічого не робив
Я з цим спорю сварюсь а він сміється...........ґ
 

myxa603

Мисливець
А в майстрів воно не було він сам за весь час поміняв пружину і бойок казав що дуже тяжко відкручувалось через те і гвинти такі !!! Дерево тоже його рук діло
 

myxa603

Мисливець
Шановний 'Арго'а виконання 'рядове' чи 'штучне'????
Якщо воно дістанеться колись до мене і я його реставрують?
 

mulyavchik

Снайпер
Виконання рушниці рядове.А щоб його реставрувати подумайте краще чи потрібно це взагалі робити?Тому що грошенят потягне воно гарно.
 

myxa603

Мисливець
а те що номер такій 4545 неможе бути штучне чи як взаглі розспізнавати рядове чи штучне!!!!!! а гроші на реставрацію то другорядне такі апарати нероблять і вже незроблять !!!!!
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Черниговский

Слідопит
А реставрувати можливо?
Отреставрировать, конечно можно,и будет ляля! Но я б на вашем месте просто купил бы в нормальном, состоянии такую же модель. Но если ружье дорогое как память итд... То удачи в реставрации!
 

myxa603

Мисливець
Дякую !!! Так і зроблю !!! Всеодно колись буде моє і ще послужить мені !!!!!
Просто не розумію як погане дерево і болти і раковини поверхневі можуть впливати на бій?????
 
Зверху