ИЖ-58МА 12 кал.

ТОЗ 34ЕР та ІЖ 58 МА

  • ТОЗ 34ЕР

    Голосів: 14 46,7%
  • ІЖ 58МА

    Голосів: 16 53,3%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    30

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
..Колодка як колодка...В живу треба дивитися або в збільшеному фото....Бо від складання та розбириння рушниці повинні залишитися "начоси" тертя металу об метал...Та і сама модель не варта 550 доларів...За такі гроші можна купити добротного іжа 27 чи 12 ....Або ще краще німецького виробництва Зімсона.Зауера....
От-от, і я про то:)Тільки не можу знайти поки цього добротного:(
 

huntmaster

Слідопит
Особисто я порадив би ІЖ-54 (на крайній випадок ІЖ-26) або ІЖ-12. Добротна зброя за свої гроші з хорошим боєм. Якщо є фінансова можливість - то можна пошукати МЦ-6.
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Особисто я порадив би ІЖ-54 (на крайній випадок ІЖ-26) або ІЖ-12. Добротна зброя за свої гроші з хорошим боєм. Якщо є фінансова можливість - то можна пошукати МЦ-6.
Ну якщо знайду 54-ку в когось з рук за адекватну ціну то звісно, просто 54-ий вже досить вікова рушниця, і знайти в хорошому стані важко, а якщо і знайти то ціни космос:(
 

huntmaster

Слідопит
До відкриття полювання ще далеко - думаю, щось достойне ще попадеться. Головне не поспішати, а купити ту модель, яка подобається і в достойному стані.
 

Лис74

Мисливець
Порадив би ТОЗ-34..... (безфлажкового), як на мене в руках маневрене, різкий постріл, кучне.... тяжко описати, одним словом люкс!
Тільки не турецьке....., щоб потім не жаліти. Це порада, не поспішайте....
 

web2r

Мисливець
Порадив би ТОЗ-34..... (безфлажкового), як на мене в руках маневрене, різкий постріл, кучне.... тяжко описати, одним словом люкс!
Тільки не турецьке....., щоб потім не жаліти. Це порада, не поспішайте....
Ви знаєте, в моєму колективі хто купив турка ніхто не шкодує, причому є один друг, який продав турка, купив совкопром, сезон відходив і продав, і знову купив турка.
 

B.pi

Мисливець
А Вы попросите у знакомых эти ружья и скиньте, какая лучше ляжет о то ваше.
Как купил горизонталку , вертикалка в сейфе. Всё познаётся в сравнении )
 
Зверху