ИЖ - 58, кал. 16.

Статус
Закрита.

Віталій_

Мисливець
Продам ИЖ - 58, кал. 16. Вороніння рідне, шату, сипі, раковин в стволах не має, стволи рівні, бій різкий. Все що зробив це реставрація дерева, не заміна. Ціна 10000 грн. Зброя зареєстована в Житомирі, за домовленістю можу показати в Києві. Питання по тел. 0635417156.
 

Вкладення

Віталій_

Мисливець
Друзі забрав я цю рушницю в людини яка точно неї не воронила і не могла б цього зробити, тому я впевнений. Цей чоловік її власник все життя, сам з мого села! Тому кажу рушниця не воронилась! За насічку, тренувавсь товариш, віддавав йому усвідомлюючи кінцевий результат.
 

Віталій_

Мисливець
Приблизно за тиждень я повернусь з відрядження, хто в Києві має бажання з авторитетних знавців, покажу з задоволенням щоб зняти це питання! Зброя відповідає опису!
 

Віталій_

Мисливець
Воронение поклали поверх полированных раковин. Напрасно вы так уверены в родном воронении.
А насечка - жесть!
Друзі забрав я цю рушницю в людини яка точно неї не воронила і не могла б цього зробити, тому я впевнений. Цей чоловік її власник все життя, сам з мого села! Тому кажу рушниця не воронилась! За насічку, тренувавсь товариш, віддавав йому усвідомлюючи кінцевий результат.
 

Кілер

Новачок
Вороніня на вашій рушниці рідне вона угарному стані наніть ідеальна на свої роки а про насечку то нераковини у стволах можна дати на реставрацію ціна хороша!!!
 

pvvp

Новачок
Не вижу причин утверждать что воронение не родное. Есть замечания - конкретнее пожалуйста. И от кого "дождемся осмотра" ?
А насечка дело такое- на железо не влияет, как по мне то дело вкуса.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
А насечка дело такое- на железо не влияет, как по мне то дело вкуса.
Вкус, действительно, дело десятое... А знаете, где самое хлипкое место в прикладе? С такой глубиной насечки уже стоит забеспокоится о безопасности эксплуатации ружья, а не только о внешнем виде.
 

Віталій_

Мисливець
Друзі привіт! Повернувсь з відрядження, а тут такі емоції навколо зброї!))) Як би було нове вороніння (не хімічне окрашення) на цій зброї, це було б тільки плюсом на мою думку. Приховувати, а тим паче брехати вперто не має сенсу, так як все покаже огляд який я запропонував відразу як виникло питання, але далі віртуального гадання не пішло, мабуть простіше займатись писаниною, відповідальності нуль! Я не експерт в зброї, а звичайний користувач, і інформацію пишу ту яка в мене є! Людина яка володіла зброєю мені божиться, що нічого не воронив, я вірю йому! Але враховуючи вперті заяви деяких знавців, я відвіз зброю в майстерню, і там також сказали, що вороніння рідне!
 
Останнє редагування:

Віталій_

Мисливець
Я нічого не чистив як і не крутив, замучивсь повторювати !!! Крутив зброю попередній власник, говорив для профілактики, і не бачу в цьому нічого критичного. В мене таке враження, що ви не експерти, не знавці, а бариги от і мурчите на нового користувача сайту, так це чи ні цікаво?! Можу сказати, що не ви, ні тов. Пью не обьєктивні, а просто вперто тараторите одне і теж!!! Легше в постах писаті, відповідальності нуль, а люди не знаючи вас прислухаються! Я запропонував відразу особисто подивитись зброю, але ніхто не захотів! Я нажаль на вас витратив багато часу, думав діалог конструктивний! Повторюю для тих хто на бронепоїзді, рушницю возив в майстерю, дивилось три чоловіка, вороніння рідне, зброя відповідає опису, стан зброї дуже чудовий для своїх років, настріл не великий. Чи і в майстерні нічого не розуміють, а два кращі експерти України засихають за компьютером)))))
 

Віталій_

Мисливець
Вороніння рідне? Я сумніваюсь
За насечку на дереве реставратору руки надо поотбивать!!!
Без насічки дериво краще б виглядало!
Вороніня на вашій рушниці рідне вона угарному стані наніть ідеальна на свої роки а про насечку то нераковини у стволах можна дати на реставрацію ціна хороша!!!
не претендую на эксперта, но думаю воронение родное.. просматривается цветная калка..
Переглянути вкладення 271599
Не вижу причин утверждать что воронение не родное. Есть замечания - конкретнее пожалуйста. И от кого "дождемся осмотра" ?
А насечка дело такое- на железо не влияет, как по мне то дело вкуса.
Вкус, действительно, дело десятое... А знаете, где самое хлипкое место в прикладе? С такой глубиной насечки уже стоит забеспокоится о безопасности эксплуатации ружья, а не только о внешнем виде.
так дайте фоты!!! а то выходит: колодка - потёрта, а стволов - рука не касалась...
Я нічого не чистив як і не крутив, замучивсь повторювати !!! Крутив зброю попередній власник, говорив для профілактики, і не бачу в цьому нічого критичного. В мене таке враження, що ви Соболь 2000 і Пью не експерти, не знавці, а бариги от і мурчите на нового користувача сайту, так це чи ні цікаво?! Можу сказати, що не ви, ні тов. Пью не обьєктивні, а просто вперто тараторите одне і теж!!! Легше в постах писаті, відповідальності нуль, а люди не знаючи вас прислухаються! Я запропонував відразу особисто подивитись зброю, але ніхто не захотів! Я нажаль на вас витратив багато часу, думав діалог конструктивний! Повторюю для тих хто на бронепоїзді, рушницю возив в майстерю, дивилось три чоловіка, вороніння рідне, зброя відповідає опису, стан зброї дуже чудовий для своїх років, настріл не великий. Чи і в майстерні нічого не розуміють, а два кращі експерти України засихають за компьютером)))))
 

vadim69

Мисливець
Форумчане чего додалбались к продавцу ...Не один хрен ,кто его крутил .Типа там в середине механизм швейцарских часов от которых зависит упреждения выстрела дробью №7 и дальность полета дроби...Сделанной в Бердичеве...
Надо ,хоть не много верить людям.

Я за правду!
 

Соболь 2000

Слідопит
Ты за словами следи , експерт.сказки рассказывай но не мне. Свое мнение высказал, автор
(Сам не знаю но мне сказали) , думаю что дальнейший диалог бессмыслен.
 
Статус
Закрита.
Зверху