ИЖ - 58, кал. 16.

Статус
Закрита.

ZUGAN 79

Слідопит
думаю что дальнейший диалог бессмыслен.
А навіщо цей діалог був взагалі потрібен ? Ви збирались купувати цю рушницю ? Чи вас хтось просив висловити свою думку,чи оцінити її ? Не купуєте,проходьте мимо,і не зас...райте теми постами про які ніхто не просив.Продаж уже перетворився в балаган.Завдяки "експертам",все більше тем стає по 2 сторінки,і з них 80 % постів, умняки й флуд.
 

Віталій_

Мисливець
Я нічого не чистив як і не крутив, замучивсь повторювати !!! Крутив зброю попередній власник, говорив для профілактики, і не бачу в цьому нічого критичного. В мене таке враження, що ви Соболь 2000 і Пью не експерти, не знавці, а бариги от і мурчите на нового користувача сайту, так це чи ні цікаво?! Можу сказати, що не ви, ні тов. Пью не обьєктивні, а просто вперто тараторите одне і теж!!! Легше в постах писаті, відповідальності нуль, а люди не знаючи вас прислухаються! Я запропонував відразу особисто подивитись зброю, але ніхто не захотів! Я нажаль на вас витратив багато часу, думав діалог конструктивний! Повторюю для тих хто на бронепоїзді, рушницю возив в майстерю, дивилось три чоловіка, вороніння рідне, зброя відповідає опису, стан зброї дуже чудовий для своїх років, настріл не великий. Чи і в майстерні нічого не розуміють, а два кращі експерти України засихають за компьютером)))))
Форумчане чего додалбались к продавцу ...Не один хрен ,кто его крутил .Типа там в середине механизм швейцарских часов от которых зависит упреждения выстрела дробью №7 и дальность полета дроби...Сделанной в Бердичеве...
Надо ,хоть не много верить людям.

Я за правду!
Ты за словами следи , експерт.сказки рассказывай но не мне. Свое мнение высказал, автор
(Сам не знаю но мне сказали) , думаю что дальнейший диалог бессмыслен.
А навіщо цей діалог був взагалі потрібен ? Ви збирались купувати цю рушницю ? Чи вас хтось просив висловити свою думку,чи оцінити її ? Не купуєте,проходьте мимо,і не зас...райте теми постами про які ніхто не просив.Продаж уже перетворився в балаган.Завдяки "експертам",все більше тем стає по 2 сторінки,і з них 80 % постів, умняки й флуд.
Гей, шановний друже однодумець, а зараз ви вже й розмовляєте як барига!!!)) ТИ, будеш говорити на ТИ в дома дружині і дітям, а на сайті веди себе відповідним чином! На форумі має бути повага між людьми, а те що тут вам відкрито вказують на ваші вміння і навики так примайте з мужністю, або не базікайте! Я за кожне слово відповідаю, що написав, зробив конкретні кроки, щоб обьєктивно і конструктивно вести діалог, запропонував ВАМ В ПЕРШУ ЧЕРГУ, і іншим таким "експертам" оглянути і закрити питання! Якими були ваші практичні кроки, ви оглянули чи запропонували хоч якогось специаліста? Ні, ви сидалі і далі базікали з іншими таки ми ж товаришами!!! А що зробив я? Приїхав з Одеси в Київ, взяв зброю відніс в майтерю, почув те що і так знав, поклав зброю і поїхав в Одесу!!! Підсумок, витратив два дні, і більшу половину ціни зброї! Ось різниця між базіканням і відповідальністю, тому емоції залиште при собі!!! Після цього я можу говорити, що ні ви, ні інши не підтверджуєте свої слова практичними кроками відповідно з відповідальністю вам потрібно попрацювати щоб стати спражніми експертами! А люди не знаючи вас сприймають ваші слова як знавця (нажаль я на їх також звертив увагураніше)!!!
 

Віталій_

Мисливець
На рахунок - Соболь 2000 "Свое мнение высказал, автор
(Сам не знаю но мне сказали) , думаю что дальнейший диалог бессмыслен."
Я вам повторю, я не експерт, я звичайний користувач зброї яких мільйони в нашій державі!!! Тому я завжди звертиюсь до фахових людей коли вибираю зброю, на протязі користування вони мені її обслуговують,і допомагають сформувати ціну і дають заключення коли продаю! Тому завжди відстоюю впевнено свою позицію!
 
Останнє редагування:

vadim69

Мисливець
Ты за словами следи , експерт.сказки рассказывай но не мне. Свое мнение высказал, автор
(Сам не знаю но мне сказали) , думаю что дальнейший диалог бессмыслен.
Вроде за словами слежу ...Ни кого не обидел,ни унизил,ни с кем не перешел на ты без разрешения аппонента (за исключением с кем свиней пас за селом)Если вас обидел чем то...То простите три раза.
 

Віталій_

Мисливець
Вроде за словами слежу ...Ни кого не обидел,ни унизил,ни с кем не перешел на ты без разрешения аппонента (за исключением с кем свиней пас за селом)Если вас обидел чем то...То простите три раза.
Ви ні в якому разі vadim69 !!! Це написано (на рахунок ТИ) виключно для корисувача Соболь 2000. На рахунок відповідальності іншим користувачам які стверджували про вороніння але не наважились і не знайшли часу для зустрічі!
 
Статус
Закрита.
Зверху