ИЖ-59 СПУТНИК

Буга

Снайпер
И в мыслях такого не было. Просто за те деньги за которые я его приобрел,на даном форуме продают ушатанные ТОЗы БМ.(образно говоря)
Я радий за вас . Зробіть нове дерево і будете мати гарну рушничку !
 
  • Like
Reactions: XXL

Буга

Снайпер
итог-воронение не родное:( и свежее.предпродажная подготовка:eek:
Андрій ! Колодку однозначно воронили . Дерево зробити нове і на дальших 20 років його при належному догляді вистачить .
 
  • Like
Reactions: XXL

artemmm

Новачок
Спасибо за советы. Дерево думаю отреставрировать. А в остальном вроде не плохо.
 

Mykola STARyy

Снайпер
А ви думаєте що воно в такому стані повинно коштувати " невменяємі гроші " ?
Ну, якщо турка показували ха 5700грн, то
а вышло в полцены самого дешевого Турка)
то це просто шара.
Бій аналогічний ИЖ 54 з 750мм стволами. Думаю що стволи оброблялись одним інструментом і на одному обладнанні. Я був від нього в захваті, поки не попробував МЦ 2112.
Хрестять вони, особливо реставровані, від кривих рук. Тому недоліку можна дати раду.
Постріляйте в зафіксованому стані, якщо ваше хрестить, спробуєм виправити, зараз лінь писати, бо то довга бесіда і можливі варіанти.
Приклад живий, головне шийка не тріснута і сколів нема, решта лікується.
Воронена не тільки колодка, стволи також. Вісь вигдядає міняна, добре, якщо поміняна запорна планка (підходить від ИЖ 27). Якщо ключ заходить далі як 2-3мм вліво від центра, треба міняти. Інакше при пострілі будуть вібрації і "хрест".
Для вороніння УСМ розбирали, мусили поміняти змазку, це добре, бо стара кам'яніє і дає затримки, механізм Браунінга надійний, зроблений з нержавійки, але досить делікатний і складний.
Я зараз хочу 16ку, щось треба продати, нема змісту тримати 3 рушниці одного типу. Схиляюся до того щоби збути ИЖ 54, а Спутник залишити.
 

Влад

Слідопит
Я був від нього в захваті, поки не попробував МЦ 2112
Я також був у захваті від МЦ 2112, доки не спробував Ремінгтон 11-87, а зараз шукаю ИЖ 59,але зустрічаються
вбиті або ціна (захмарна)не відповідає стану рушниці.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Я також був у захваті від МЦ 2112, доки не спробував Ремінгтон 11-87, а зараз шукаю ИЖ 59,але зустрічаються
вбиті або ціна (захмарна)не відповідає стану рушниці.
Я Ремінгтон не пробував, поки мені цікавий інший напрямок. Не впевнений що і МЦ надовго затримається. Хочу піти в бік 16-20калібрів.
 

disel2006

Новачок
Я також був у захваті від МЦ 2112, доки не спробував Ремінгтон 11-87, а зараз шукаю ИЖ 59,але зустрічаються
вбиті або ціна (захмарна)не відповідає стану рушниці.
плохо искал мой 59й ушел за 1000$ буквально неделю назад на олх хотя ьут висела обьява три месяца ружье было не сравнить с этим состояние отличное без всяких воронений с родным отличным деревом тоже 60й год
 

disel2006

Новачок
причина продажи тоже как и выше писавшего перешел на иж 12 в 16калибре
 

disel2006

Новачок
то что крестит чушь не стреляй " очеоедями" и все .. не заряжай пулю . не переламывай взведенное на предохранителе. прицельность если левит низит завышает можно подвести хомутом на стволах он регулируемый ..
 

Mykola STARyy

Снайпер
то что крестит чушь не стреляй " очеоедями" и все .. не заряжай пу
если левит низит завышает можно подвести хомутом на стволах он регулируемый ..
Болтиком 3мм? Без ніякого стопора? От для чого писати абищо!
 
Зверху