Иж 12-16 калибра.

Oleg_ROM

Новачок
На рахунок раковин по верху ствола, це не пайка, це сліди корозії, яка виступає через те, що після полювання, після вулиці, рушниця поставлена у тепле місце (дома), появляється конденсат, якщо його не витирати, то такі раковинки будуть появлятися і у других місцях. Хоча це на роботу рушниці ніяк не впливає.
Судячи по фото, як для мене, гвинтівка не погана.
 

Жулик

Мисливець
На рахунок раковин по верху ствола, це не пайка, це сліди корозії, яка виступає через те, що після полювання, після вулиці, рушниця поставлена у тепле місце (дома), появляється конденсат, якщо його не витирати, то такі раковинки будуть появлятися і у других місцях. Хоча це на роботу рушниці ніяк не впливає.
Судячи по фото, як для мене, гвинтівка не погана.
IMG_20181031_102019.jpg
IMG_20181031_101945.jpg

Ну а вот это как объяснить? Я имею ввиду такую пайку стволов.
На рахунок раковин по верху ствола, це не пайка, це сліди корозії, яка виступає через те, що після полювання, після вулиці, рушниця поставлена у тепле місце (дома), появляється конденсат, якщо його не витирати, то такі раковинки будуть появлятися і у других місцях. Хоча це на роботу рушниці ніяк не впливає.
Судячи по фото, як для мене, гвинтівка не погана.
 

Oleg_ROM

Новачок
Як писалося вище, це на роботу рушниці не впливає.
Користуюсь ТОЗ-34Р, безфлажковим, також є поверхневі раковини, через неправильне зберігання попередників, доречі я вже є третій власник.
На роботу, та бій не скаржусь, хоча і є невеликий шат, все залежить від самого мене, як вложився, та як приціливя.
Доречі по пайці нічого сказати не можу, бо на моєму вона нічим не відрізняється.
По ціні, нічого рекомендувати не буду, є власник і з ним всі питання по ціні потрібно узгоджувати.
Як для мене, старого зразка виготовлення гладкоствольна зброя, набагато краща від нового зразка, тому і ціниться по іншому.
 

wiarus

Мисливець
такая пайка стволов объясняется очень просто- made in ussr. да и проблем с пайкой там нет. с ув.
 
Зверху