Иж 27 ЕМ з змінними чоками

are0692

Мисливець
Шаноні форумчани. Хочу придбати Иж 27 ЕМ із змінними дульними звуженнями (чоки). Варто купувати чи все ж пошукати із стандартними чок, получок. Дякую.
 

ATIS

Снайпер
Має таке, 2005р,колега з мого колективу, ніяких проблем. Чоки соосні. Має гарний бій що кулею, що шротом. В 27х іжах з фіксованими чоками бій посередній, так що думаю що можете сміло брати. ІМХО.
 

are0692

Мисливець
Має таке, 2005р,колега з мого колективу, ніяких проблем. Чоки соосні. Має гарний бій що кулею, що шротом. В 27х іжах з фіксованими чоками бій посередній, так що думаю що можете сміло брати. ІМХО.
Також думаю, прогрес не стоїть на місці, дульні змінні звуження скоріш плюс для рушниці.
 
В настоящее время много оружия производится с сменными дульными сужениями если исключить брак то для охоты это хорошо . Относительно чековых сужений то в магазине или вторичном рынке можно подобрать от цилиндра до раструба. Или в нижний в крутить получек и будут стандартные сужения.
 
Останнє редагування:

are0692

Мисливець
Що ж, як власник рушниці із змінними чоками ИЖ 27 можу сказати, що ніяких негативних вражень немає. Чоки не розкручуються самостійно.
Скажу, що скоріш тільки плюс із можливістью самостійно регулювати й вибирати чоки під певні задачі.
 
Зверху