Иж27е1с экспорт

трудяга2

Мисливець
Шановане товариство у товариша є на продаж іж27є з одним спусковим гачком№012704200 в. Року випуску не знаю - але точно після 90р.стволи глянц.прогарів і шату немає.дерево без тріщин.змінні чоки але скільки їх в наявності ще поки не знаю- також повинні бути коплектуючі для зарядки патронів .плюс сейф. з недоліків- накінці стволів напевно внаслідок зберігання в сейфі після вологої погоди злізловорніння і трохи єшат ричага відривання стволів. фото- постараюсь завтра сфотографувати рушницю і все що є в наявності до неї. ПРо все написав - а калібр20.
 

Буга

Снайпер
А що Ваш товариш боїться продешевити ?
 

трудяга2

Мисливець
та не в тому річ- рушниця ця дісталася йому в спадок- від батька плюс народилося двоє діточок- так як він не мисливець і не зареєстрований на мисливськихресурсах - він звернувся до мене по допомогу. а я вже звернувся до мисливців.які можуть знати та адекватно оцінити такого типу зброю. фото постараюсь виставити завтра.Наголошую -Я не перекупщик і з цієї справи грошей не беру - а допомагаю людині - яка зварнулась до мене з проханням допомогти.
 

tyrist 1945

Тигр
та не в тому річ- рушниця ця дісталася йому в спадок- від батька плюс народилося двоє діточок- так як він не мисливець і не зареєстрований на мисливськихресурсах - він звернувся до мене по допомогу. а я вже звернувся до мисливців.які можуть знати та адекватно оцінити такого типу зброю. фото постараюсь виставити завтра.Наголошую -Я не перекупщик і з цієї справи грошей не беру - а допомагаю людині - яка зварнулась до мене з проханням допомогти.
Ок. Почекаємо фотографій...
 

Буга

Снайпер

томка

Снайпер
Колодка 12. В 27 всі калібри на одній колодці.
Нет. Не все. Есть на своей 20-ке. У нас на форуме было такое. Я интерес имею..,товарищ ищет бюджетную вертикалочку 20-ку..вопрос проработан. Потому утверждаю,что есть!
 

tyrist 1945

Тигр
Нет. Не все. Есть на своей 20-ке. У нас на форуме было такое. Я интерес имею..,товарищ ищет бюджетную вертикалочку 20-ку..вопрос проработан. Потому утверждаю,что есть!
..можливо, я не сперечаюсь. Просто тримав в руках 27 в 410 калібрі. Колодка 12. Цікаво б глянути на 20. Щось трудяга не спішить.
 

Буга

Снайпер
Нет. Не все. Есть на своей 20-ке. У нас на форуме было такое. Я интерес имею..,товарищ ищет бюджетную вертикалочку 20-ку..вопрос проработан. Потому утверждаю,что есть!
ИЖ 27 на 20 колодці є так , як ИЖ 54 в 16 калібрі !
 

трудяга2

Мисливець
завтра тільки сфотографую - і зразу виложу. одне скажу точно що рушниця легша від мого іж12 в 16 кал.рушниця буде продаватися однозначно.
 

трудяга2

Мисливець
Вибачаюсь що немає фото - але товариш перестав відповідати на дзвінки після того як відслідилось походження рушниці. по його словах рушниця робилась під замовлення - а виявилось що це звичайний рядовий іж який прдався його батькові за невеликі кошти.
 
Зверху