Изменение стоимости членских взносов по областям в 2017

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем СергейШ, 27 бер 2017.

Вутка - все для охоты и рыбалки
  1. СергейШ

СергейШ Новачок

Добрый день форумчане. Поделитесь информацией стоимостью членских взносов в 2017 г

2. Zenzin Sergei

Zenzin Sergei Новачок

Мені на початку лютого,наш, так званий "голова первинного осередку",дзвонив і говорив,що 150 грн і потрібно швидше платити,бо далі буде дорожче.Не розумію,чому буде дорожче?

3. СергейШ

СергейШ Новачок

Это какая область???

4. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

Людина спитала про (щорічні) членські внески. А Ви що йому назвали?

5. Vov-1

Vov-1 Снайпер

Киї
    Київська обл. 500грн

6. Яковлев В.А.

Дякую за відповідь. Хоча я спитав про інше...

7. Vov-1

Vov-1 Снайпер

Вибачте про що? Внески зараз ⅝00 під відкриття,як звичайно буде дорожче:(;);)

8. Zenzin Sergei

Zenzin Sergei Новачок

Я і написав про щорічний внесок,тільки у мене знову чомусь цифри западають,Полтавська область,Миргородський район - 250 грн.

9. Яковлев В.А.

Спасибо! Скорее всего, "клава" старая, нужно разобрать и почистить. Или просто попробовать перевернуть и легонько постучать, чтобы из нее мусор высыпался!

10. Яковлев В.А.

Дивіться на відповідь колеги нижче: у нього не та цифра надрукувалася!
    А до Вас питання: що таке 5/800?

11. Vov-1

Vov-1 Снайпер

Вибачте500 грн

Яковлев В.А. подобається це.
  12. markiv-bogdan

markiv-bogdan Мисливець

Ів-Франківська обл. Рогатинський район. Щорічні внески підросли у два рази. Зараз 1300 грн.

13. СергейШ

СергейШ Новачок

ОГО... це мабуть по всий області??

14. СергейШ

СергейШ Новачок

УТМР встановив на 2017 рік оріентовну плату (я так зрозумів) 200 грн, коливання по областях можливі, вони залежать від єкономічного розвитку областей (районів), але що за коливання у 2-6 разів????

15. andryx1

andryx1 Слідопит

1300 грн.-це самі внески,чи ще щось ? Я колись читав що в Закарпатській обл. у вартість внесків входить качка,заяць,фазан.

16. Яковлев В.А.

Ніякої "орієнтовної плати 200 грн" УТМР не встановлював. Взагалі, за Статутом УТМР, встановлює та змінює розмір вступник внесків президія УТМР, а розміри щорічних членських внесків для членів Товариства, а також для членів юнацьких секцій встановлюються президіями рад Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організацій УТМР.
    Складаючи розмір, президії виходять, як мінімум, із: кількості та якості угідь (що створює певну навантаженість на їх обслуговування згідно із вимогами БЗ); кількості членів Товариства в місцевій організації (чим меньше, тим більше розмір); інших видатків організації.

17. markiv-bogdan

markiv-bogdan Мисливець

Це по районі. Обіцяють ,що у вартість буде входити качка і заєць.

andryx1 подобається це.
  18. СергейШ

СергейШ Новачок

))))) як саме буде відбуватись ця процедура??

19. СергейШ

СергейШ Новачок

Вибачте Шановний але ось копія Вашого повідомлення....
    П О С Т А Н О В А

президії Всеукраїнської ради УТМР

21 грудня 2016 року № 33-4 м. Київ

Про розмір вступних і членських внесків членів УТМР на 2017 рік

Розглянувши пропозиції обласних і районних рад УТМР, які надійшли до Всеукраїнської ради УТМР, щодо розміру вступного внеску для вступу в члени УТМР на 2017 рік, президія Всеукраїнської ради УТМР

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Встановити такий розмір вступного внеску в члени УТМР на 2017 рік:

- для мисливців – 200 грн;

- для рибалок – 100 грн.

2. Рекомендувати обласним, Київській міській радам УТМР встановити на 2017 рік економічно обґрунтовані розміри щорічних членських внесків для членів УТМР на основі аналізу фінансово – економічного стану обласних і районних організацій УТМР та фактичної сплати членського внеску у 2016 році.

Голова президії

Всеукраїнської ради УТМР М.С. Шуляр

Заступник голови-

секретар президії ВР УТМР М. А. Скорий

В. Яковлев,
    специалист ВС УООР

20. Zenzin Sergei

Zenzin Sergei Новачок

Поясніть мені,я так розумію,що і рибалки платять внески,а які тоді у них привілеї над тими,які не платять,тобто не є членами?

СергейШ подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф