Изменение стоимости членских взносов по областям в 2017

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Обіцяють ,що у вартість буде входити качка і заєць.
як саме буде відбуватись ця процедура??
Та ні як , мова йде про щорічні внески , і вартісь відстрілок тут не до чого . PS, вартість щорічних внесків в Дніпровській обл складае 400 гр
 

СергейШ

Новачок
Та ні як , мова йде про щорічні внески , і вартісь відстрілок тут не до чого . PS, вартість щорічних внесків в Дніпровській обл складае 400 гр
В Чернігівській за один район теж 400 грн, кожен додатковий (якщо кількість виданих дозволів не перевищуе дозволену килькисть) + 60 грн.
Алеж люди пишуть цифру за один район 1300 грн
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
В Чернігівській за один район теж 400 грн, кожен додатковий (якщо кількість виданих дозволів не перевищуе дозволену килькисть) + 60 грн.
400 гр , так районка по пернатій , 450 обл
Алеж люди пишуть цифру за один район 1300 грн
Можливо , сперечатись не стану ...... але і деякі пишуть .... що білці в око з півтора кілометра попадають з мілкашки ....... розуміеться як ІМХО
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вибачте Шановний але ось копія Вашого повідомлення....
І що тут незрозуміле?
Я ж кажу: 200 грн - це розмір вступних внесків, які член УТМР сплачує один раз під час вступу до Товариства. Їх встановлює президія Всеукраїнської ради УТМР (яку я й надавав), а потім член УТМР сплачує щорічно щорічні членські внески, які визначає кожна обласна організація самостійно. Ніяким "орієнтиром" вступні для щорічних не є.
 

markiv-bogdan

Мисливець
Шановні,це пишуть мисливці,які реально платять щорічні внески на 2017 рік в сумі 1300грн. Минулого року внески були 650грн. І це тільки на один район.
 

СергейШ

Новачок
Шановні,це пишуть мисливці,які реально платять щорічні внески на 2017 рік в сумі 1300грн. Минулого року внески були 650грн. І це тільки на один район.
Шалені гроші, алеж живемо в одній країні, чому така велика різниця (400 гаразд 500, і де 1300), а скільки тоді коштує відстрілка на пернату та пушного????
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Поясніть мені,я так розумію,що і рибалки платять внески,а які тоді у них привілеї над тими,які не платять,тобто не є членами?
Попробую
,а які тоді у них привілеї над тими,які не платять
Це не точні данні , але доля правди мае бути ...... мають право ловити рибу з човна ( ЗАЕРЕЕСТРОВОГОНО )
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Харьковская обл. 400 + 200 вступительные по новому, если в прошлом году не плачены взносы
Харьков тут совершенно ни при чем: п. 8.3 Статуту УТМР, частина четверта: "Члени Товариства, які своєчасно не сплатили членських внесків, вважаються такими, що вибули, і можуть бути знову прийняті в члени Товариства на загальних підставах без збереження наявного у них до цього стажу членства у Товаристві".
 

Зверобой 60

Мисливець
Сегодня УООР напоминает развалившийся СССР.Как будто это одно и целое и приказы пишуться по республике с ценами и взносами на всех ан нет каждая область князюет по своему и цены устанавливает свои.Так нахрен тогда кормить эту долбанную надстройку в виде республиканского УООРа с их суперштатом ,зданиями,автомобилями,зарплатами,базами,магазинами и прочее если каждая область или район устанавливает свои цены на взносы,отстрелки?
 

Zenzin Sergei

Новачок
Я так відповіді не отримав.Задам питання по-іншому:що робить УТМР,щоб звичайні рибалки вступали в лави УТМР,отримували квитки та платили внески?Як заохочують,чим допомагають?Зараз іде тенденція,що вже з лав мисливців починають хлопці вибувати,бо кошти платимо як внески,відстрільні,самі боремося з браконьєрами,а від структури,яка безпосередньо повинна цим займатися....ні-ні...тільки й чуємо,що грошей не хвата,єгеря працюють на 0,25 ставки.Так нах..ра їх тримати стадо і мізер платить?Залишить четверту частину і нехай займаються з повною ставкою.А по-поводу браконьєрів,то потрібно з мисливцями контактувати,вони самі здадуть бракош,коли,хто і скільки...Це моя думка,на ідеальну не претендую.Бачу проблему,не обсираю,а пропоную вирішення.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я так відповіді не отримав.Задам питання по-іншому:що робить УТМР,щоб звичайні рибалки вступали в лави УТМР,отримували квитки та платили внески?Як заохочують,чим допомагають?Зараз іде тенденція,що вже з лав мисливців починають хлопці вибувати,бо кошти платимо як внески,відстрільні,самі боремося з браконьєрами,а від структури,яка безпосередньо повинна цим займатися....ні-ні...тільки й чуємо,що грошей не хвата,єгеря працюють на 0,25 ставки.Так нах..ра їх тримати стадо і мізер платить?Залишить четверту частину і нехай займаються з повною ставкою.А по-поводу браконьєрів,то потрібно з мисливцями контактувати,вони самі здадуть бракош,коли,хто і скільки...Це моя думка,на ідеальну не претендую.Бачу проблему,не обсираю,а пропоную вирішення.
По-перше, члени УТМР на УТМРівських рибальсько-спортивних базах мають преференції: сплачують за оренду човна меншу суму (як і за інші послуги), їх, зазвичай, обслуговують у першу чергу.
По-друге, за БЗ, на певну площу мисливських угідь, закріплених за користувачем, повинна були певна кількість єгерів (дивись ст. 29 БЗ), тому не можна замість, наприклад, "стада" з 8 єгерів, які за Законом повинні бути на 80 тис. га польових чи водно-болотних мисливських угідь, взяти, наприклад, 2 завзятих спеціалістів.
Щодо браконьєрів. Прошу повірити моєму досвіду боротьби із браконьєрами у статусі мисливствознавця, інспектора обллісу, старшого інспектора з охорони навколишнього природного середовища України, що залучали до боротьби із браконьєрами свідомих мисливців. Але, повірте, більшість із них наприкінці канючило щось на кшталт: вдома дітки голодні, жінка думає, що я на "бл-ки" поїхав, давай до дому завеземо!..
Я на такі умовляння не йшов (міні ж, у решті решт, світив термін за службовий злочин!), але такий менталітет у наших людей!
І хотів би спитати роз'яснення про Вашу репліку, щодо ви "самі боретеся з браконьєрами": яким чином?
 

Zenzin Sergei

Новачок
По-перше, члени УТМР на УТМРівських рибальсько-спортивних базах мають преференції: сплачують за оренду човна меншу суму (як і за інші послуги), їх, зазвичай, обслуговують у першу чергу.
По-друге, за БЗ, на певну площу мисливських угідь, закріплених за користувачем, повинна були певна кількість єгерів (дивись ст. 29 БЗ), тому не можна замість, наприклад, "стада" з 8 єгерів, які за Законом повинні бути на 80 тис. га польових чи водно-болотних мисливських угідь, взяти, наприклад, 2 завзятих спеціалістів.
Щодо браконьєрів. Прошу повірити моєму досвіду боротьби із браконьєрами у статусі мисливствознавця, інспектора обллісу, старшого інспектора з охорони навколишнього природного середовища України, що залучали до боротьби із браконьєрами свідомих мисливців. Але, повірте, більшість із них наприкінці канючило щось на кшталт: вдома дітки голодні, жінка думає, що я на "бл-ки" поїхав, давай до дому завеземо!..
Я на такі умовляння не йшов (міні ж, у решті решт, світив термін за службовий злочин!), але такий менталітет у наших людей!
І хотів би спитати роз'яснення про Вашу репліку, щодо ви "самі боретеся з браконьєрами": яким чином?
Ви вважаєте,що краще нехай 8 єгерів "працюють" на 0,25 ставки,чим 3 на повну?Це вже получається,як в анекдоті :"А тут ще і зарплату платять?"Як тоді людина сім"ю годує,інтузіазмом?По поводу свідомих мисливців,то я не мав на увазі їх залучати,а залишати номер телефоу,на прикладі гарячої лінії,куди можна звертатися.З таким менталітетом я зтикаюся кожного дня.Як ми боремося з браконьєрами - "проводимо бесіди пізнавальні",розписувати не буду,бо за таке теж терміни світять.Повірте,це не пусті слова.Ловили клоунів і біля борсучих нір розкопаних,фарщиків,також неоднократно ,навіть,досі знімаю своїх собак з петель.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Сегодня УООР напоминает развалившийся СССР.Как будто это одно и целое и приказы пишуться по республике с ценами и взносами на всех ан нет каждая область князюет по своему и цены устанавливает свои.Так нахрен тогда кормить эту долбанную надстройку в виде республиканского УООРа с их суперштатом ,зданиями,автомобилями,зарплатами,базами,магазинами и прочее если каждая область или район устанавливает свои цены на взносы,отстрелки?
Я не знаю, чи Ви є членом УТМР, чи ні?.. Але примусово ніхто нікого утримувати... не може.
До речі, скільки не писав, Ви один хрен читати не вмієте, навчилися поки що лише писати, мабуть: "республіка" ніяких наказів із цінами та внесками не пише і не видає. Це (окрім розміру вступного внеску, єдино для усього Товариства) - прерогатива обласних організацій. Із чого складається розмір щорічних членських внесків, які вони визначають, я вже говорив.
Щодо "суперштату". Із яких джерел у Вас відомості? За Союза, коли все було "народне, соціалістичне та колгоспне", штат у Всеукраїнської ради УТМР був дійсно великий - коштів вистачало. Зараз, наприклад, 1 спец з оргмасової роботи, він же також - кадровик. 1 мисливствознавець та 1 кінолог, Сам, зам та бухгалтерія: податки та касира ніхто не відміняв. І - північна хутрова звіринка песець! А, ще юрист - за сумісництво, куди ж зараз без юрисконсульта?
Із авто: одна у начальника, одна - на відряждення. А, ще 100-літній УАЗ. Сьогодні йому кардана лагодили.
Баз немає, магазини - в обласних чи районних організаціях. Стосовно "зданий": Ви пропонуєте працювати під відкритим небом? Будівля, до речі, збудована ще при "комунізмі". Навіть на ремонт гроші витрачаються лиши, коли "потече" або закапає.
Що робить "надбудова"? То, що УТМР не змушений був підвищувати довгий час внески через те, що "за мисливські угіддя сплату" нашими молитвами вдавалося відтерміновувати. Правда, зараз починають вимагати таки цю сплату не зрозуміло за що і кому. Дехто вже сплачує...
Постійно ведеться боротьба із "просуванням" дурних законопроектів, які явно не на користь мисливцям. Ви цього просто не бачите.
А надавати відповіді на письмові та усні запити мисливців, чиновників, керівників та працівників обласних, районних організацій, які не зовсім розуміють наше "розумне" законодавство? Це ж хтось повинен робити!
А вам би - лише потеревенити! І - ніякого конструктиву, одні балачки!.. Чого ж до нас на роботу не наймаєтесь? У нас зараз є можливість взяти тимчасово людину (на декілька місяців) до оргмасової служби. Спробуєте свої можливості та, безумовно, внесете свій вклад у розвиток Товариства.
Безумовно, всіх не беремо: треба щоб людина мала вищу освіту та щось у справі розуміла, а том працюй потім за неї!..
ПіСі. А, ще будете вислуховувати всякі бяки на форумі та у позаурочний час відповідали на всяку маячню, що тут іноді пишуть. При чому - зовсім безкоштовно це будете робити.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ви вважаєте,що краще нехай 8 єгерів "працюють" на 0,25 ставки,чим 3 на повну?Це вже получається,як в анекдоті :"А тут ще і зарплату платять?"Як тоді людина сім"ю годує,інтузіазмом?По поводу свідомих мисливців,то я не мав на увазі їх залучати,а залишати номер телефоу,на прикладі гарячої лінії,куди можна звертатися.З таким менталітетом я зтикаюся кожного дня.Як ми боремося з браконьєрами - "проводимо бесіди пізнавальні",розписувати не буду,бо за таке теж терміни світять.Повірте,це не пусті слова.Ловили клоунів і біля борсучих нір розкопаних,фарщиків,також неоднократно ,навіть,досі знімаю своїх собак з петель.
Ранее вопросы участия общественности в охране угодий были более разумны и организованы. Теперь, к сожалению, законодатель настолько умались права общественности, что она, действительно, опустилась лишь до "проведения бесед познавательных"! А это - поверьте, - не есть ГУТ ( или ГУД, кто что изучал). Такое "познавательное" лишь обучает нарушителей быть осторожнее, изворотливее, ну и ведет к обоюдной жестокости! Поверьте, это приводит к обратному от того, к чему мы стремимся!
ПыСы. Если Вы этого не понимаете - очень жаль, но так Вы пойдете по пути лозинского! С той лишь разницей, ЧТО ВАМ ДАДУТ БОЛЬШЕ, НО И СИДЕТЬ БУДЕТЕ ДОЛЬШЕ, ЧЕМ ОН.
 

Сергийко

Слідопит
Во Львовской обл. беру отстрелку по перу в районе.А есть ли отстрелка на всю область или на несколько районов сразу и как от этого зависит цена?
 

Zenzin Sergei

Новачок
Ранее вопросы участия общественности в охране угодий были более разумны и организованы. Теперь, к сожалению, законодатель настолько умались права общественности, что она, действительно, опустилась лишь до "проведения бесед познавательных"! А это - поверьте, - не есть ГУТ ( или ГУД, кто что изучал). Такое "познавательное" лишь обучает нарушителей быть осторожнее, изворотливее, ну и ведет к обоюдной жестокости! Поверьте, это приводит к обратному от того, к чему мы стремимся!
ПыСы. Если Вы этого не понимаете - очень жаль, но так Вы пойдете по пути лозинского! С той лишь разницей, ЧТО ВАМ ДАДУТ БОЛЬШЕ, НО И СИДЕТЬ БУДЕТЕ ДОЛЬШЕ, ЧЕМ ОН.
Все чудово я розумію!Тут я себе не рекламував,як ярого борця з браками і не бігаю та не висліджую їх,коли попадаються,то...ми культурно..не так,як лозінський.Тоді мені поясніть,як з ними боротися?
 
Останнє редагування:
Зверху