Изменение стоимости членских взносов по областям в 2017

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем СергейШ, 27 бер 2017.

 1. MAPODEP

  MAPODEP Мисливець

  в Кіровоградській обл. якщо я не помиляюсь, також мають пільги ті хто "біля корита сидять" - голови первинних організацій ...
   
  Homa подобається це.
 2. Safari
 3. Zenzin Sergei

  Zenzin Sergei Новачок

  Я також не розумію такого...Голови первинних організацій мають знижку 50 % на внески,відстрільні...а грошей потім єгерям не вистачає на зарплати...вони що,якісь особливі?Дійсно пережиток совдепу,його вибираєш,воно бидло з бидла,їде в район і там себе уже паном рахує і голосує за знижку для себе,це вже як депутати і чиновники!Це все називається кругова запорука:районний голова цим поблажки дає,щоб за його голосували;обласний районним і так далі.Їх треба переобирати кожного року,тоді щось зміниться,для цього не потрібно брати гроші з бюджету!!
   

  Вкладення:

  LaEv та MAPODEP подобається це.
 4. MAPODEP

  MAPODEP Мисливець

  в нас нещодавно пройшли вибори голови президії райради утмр і на диво прийло всього чоловік 30-35! А решта чомусь не знала про таку важливу подію! От таким собі "мєждусобойчиком" повторно вибрали голову
   
  Homa подобається це.
 5. Homa

  Homa Слідопит

  Аналогічна ситуація. Вибори були в лютому, ніхто не удосужився повідомити.
   
 6. Zenzin Sergei

  Zenzin Sergei Новачок

  Воно таке майже скрізь.А якби їх обирали кожного року,де присутні мисливці всього району ,де дійсний голова звітує,що зробив,а кандидати виголошують свої промови,але перед тим вони уже кожен колектив об"їхали та свої кроки на майбутній посаді мисливцям "ізложили".Тоді може щось...а зараз:сидять перед голосуванням і очинятками бідненькими кліп-кліп,аж жалко.Тільки пройшов на посаду:то все,ги-ги,це ж на 7 років,пішли тепер всі на...й,нічого не зробите...Така-то казочка.
   
  Останнє редагування: 3 кві 2017
 7. Pitstop

  Pitstop Мисливець

  Вчера заплатил. Вместе с трудоучастием 590 грн. Одесса.
   
 8. 171286

  171286 Мисливець

  Одеська обл. 690 грн.
   
 9. Altay1972

  Altay1972 Мисливець

  Херня, а не таблица. Я конкретно за Харьковскую обл, написано +165 вступивших, ОТКУДА, 11 районов закрыты третий год по надуманным причинам, в Дергачевском рай УООРе три года назад было около 760-780 членов, сейчас 160-180 членов, да и те выглядят дураками не понимая зачем заплатили не имея возможности охотится. Несколько коллективов выбыли в полном составе и т.д. Так же и с перевыборами председателя на новый срок, он это как мог замалчивал чтобы никто не заявился, но нашлись несколько человек которые все же заявились...., но не прошли далее по ряду причин: не так сидит, не так свистит. Председатель УООРа области 78 лет, прошедший далее председатель рай УООРа 72 года, дай Бог им здоровья, (прошел на 5 лет) будет сидеть потихоньку получать зарплату, потихоньку ничего не делать. Что они могут добиваться, за что переживать, о чем заботиться... Очередные пять лет будут получать зарплату (добавку к пенсии).... Как люди которые охотились по двадцать лет законно, а потом (в силу обстоятельств) три года не охотились или охотились вроде как и не законно, теперь опять будут вступать в УООР? Зачем? Какие преференции? Сейчас для охоты достаточно "посвидчення мисливця" и "картка облику добутой дичини и порушень правил полювання", я достаточно покатался по разным областям и угодьям (хоть с дичью, хоть без), но нигде никто не упирался в мой УООРовский билет. Я ничего не имею против УООРа, но нужно пересматривать: принципы, подходы, отношения в настоящих реалиях.
   
  kurifan подобається це.
 10. leo201029

  leo201029 ветеран форуму надійна команда

  листочек этот пришёл с Киева .какие цифры области показали те и нарисовали.
   
  Останнє редагування: 11 кві 2017
 11. Altay1972

  Altay1972 Мисливець

  Так я понимаю что это придуманная статистика старых партийных марозматов, у которых там сидит целый аппарат учетчиков, специалистов, и других высококвалифицированных членов с достойной зарплатой за не пыльную работу, и к Вам никаких вопросов не возникает...
   
 12. Zenzin Sergei

  Zenzin Sergei Новачок

  Хіба не можна,щоб в п"ятизарядці було 5 патронів,це браконьєрство?
   
 13. Zenzin Sergei

  Zenzin Sergei Новачок

  Є якісь строки обмеження для сплати членських взносів,чи можна на протязів року?
   
 14. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  "Статут УТМР
  8.3. Розміри щорічних членських внесків для членів Товариства, а також для членів юнацьких секцій встановлюються президіями рад Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організацій УТМР.
  Члени Товариства сплачують членські внески повністю до 1 липня за поточний календарний рік. За рішенням президії ради Кримської республіканської, обласної, Київської міської, Севастопольської регіональної організації УТМР членські внески можуть сплачуватись поетапно впродовж року в залежності від фінансового стану організації та її членів. Особи, які вступили в члени Товариства у поточному році, сплачують членські внески за весь рік незалежно від часу вступу.
  Основними документами про сплату внесків є картка - вкладинка до членського квитка та відомість про сплату членських внесків. Членський квиток без вкладинки не є дійсним.
  Члени Товариства, які своєчасно не сплатили членських внесків, вважаються такими, що вибули, і можуть бути знову прийняті в члени Товариства на загальних підставах без збереження наявного у них до цього стажу членства у Товаристві.
  Членам Товариства, які вибули чи виключені з нього, вступні та членські внески не повертаються".
   
 15. Zenzin Sergei

  Zenzin Sergei Новачок

  Дякую!
   
 16. andryx1

  andryx1 Слідопит

  В мене є таке запитання:як нам пояснюють,в більшості областей України членські внески сплачуються в три етапи.Перший до 1-го липня,другий коли береться карточка на перо і третій коли на пух.Якщо не брав карточку на перо чи на пух,то це означає що внески сплачені не повністю?
   
 17. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Якщо до 1 липня сплатив внески першого етапу, то другий и третій етапи можна не сплачувати. Тільки без їх сплати, зрозуміло, на "перо" чи "пух" законно не потрапиш: не буде дозволу користувача на добування.
   
  andryx1 подобається це.
 18. Zenzin Sergei

  Zenzin Sergei Новачок

  Ще одне питання:людина 4 роки не платила внески,її виключили з УТМР,чи повинен він для вступу платити внески за всі "пропущені" роки,чи тільки вступний та членський за цей?Дякую!
   
 19. cagor

  cagor Слідопит

  Тільки за цей рік, сплатити як ново вступаючий, 500 грн + 250грн. у нас така сумма, далі якщо платити вчасно то 500
   
 20. kef

  kef Снайпер

  І напевно ще втрачається так званий "стаж",перебування в УТМР.
   
 21. Altay1972

  Altay1972 Мисливець

  200 вступительные + 400 взнос + 50 новый билет = 650 грн
   

Поділитися цією сторінкою

Графф