Имеет ли смысл самостоятельно заряжать патроны?

Статус
Закрита.

aleksand_rodessit

Новачок
Кто заряжает самостоятельно, может прикините экономическое обоснование :) . Реально, есть ли экономия?

Что касается "идеального патрона" под определенные условия охоты- это понятно.
 

Крук

Мисливець
Якщо брати з економічної точки зору, то економія не така вжей велика.
Суть полягає в моральному задоволенні, особисто для мене самостієне спорядження потронів є дуже цікавим і захоплючим заняттям, при якому згадується полювання і все, що з ним повязане.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Навіть з точки зору економії, самостійне заряджання набоїв економічно доцільне, так як якість твого "рідного" набою надає певний результат, тобто - економію.
А моральне задоволення? Це - багато що коштує!!!
 

Дядя Вася

Слідопит
Ну это как посмотреть. Если в сезон стрелять 100-200 выстрелов, то оно конечно экономию не видно. Мой настрел в среднем 1000 патронов, тут уж экономия видна невооруженным взглядом. О качестве самозаряда , даже не упоминаю.
 

Kisenko

Новачок
Недавно решил перезарядить магазинные патроны с картечью на дробь №5, так в различных патронах находилось картечин от 7 до 10шт.Делайте вывод.А тут дома, Вы самостоятельно, зная особенности Вашего ружья, где и на кого Вы охотитесь, да как писал Крук вспомните предстоящие охоты, удовольствие на 5 балов. экономия будет в попадании, так как Вы туда вложите Ваш идеальный заряд и позитивную энергию попасть в цель.
 

СССС

Мисливець
Яковлев В.А.;29513 сказав(ла):
А моральне задоволення? Це - багато що коштує!!!
в Севетський час, я ще це міг це зрозуміти, тоді була папкова гільза войлочний пиж, картонні прокладки, порох сокіл, капсуль Жевело-М, звичайна завальцовка все було просто і зрозуміло тобто була одна змінна- кількість пороху, зараз що? капсуля, пороха, пижі, гільзи все в широкому асортименті та з різними характеристиками, при наявності широкого асортименту з безліч змінними параметрами, я не розумію, що ви, чи хтось можете якісно накрутити? та якщо ще у вас не має інженерної освіти! бо розібратися в такому асортименті простому смертному не реально, тільки не говоріть - що сам заряжу то добре! то байка! і підкріплена субективною думкою, та грунтується на егоїзмі! нічого доброго ви не зарядите! хочете поекспериментувати!? тільки навіщо дублювати цілу службу, яка тільки тим займається на відповідному заводі? наївно це все і несерйозно це якось!
 

СССС

Мисливець
Kisenko;29515 сказав(ла):
Недавно решил перезарядить магазинные патроны с картечью на дробь №5, так в различных патронах находилось картечин от 7 до 10шт.Делайте вывод.А тут дома, Вы самостоятельно, зная особенности Вашего ружья, где и на кого Вы охотитесь, да как писал Крук вспомните предстоящие охоты, удовольствие на 5 балов. экономия будет в попадании, так как Вы туда вложите Ваш идеальный заряд и позитивную энергию попасть в цель.
картечний та кулевий постріл це досить відповідальний! так купуйте дорогі фірмові патрони, це виплачується!
 

СССС

Мисливець
aleksand_rodessit;29506 сказав(ла):
Кто заряжает самостоятельно, может прикините экономическое обоснование :) . Реально, есть ли экономия?
По магазинним цінам комплектуючих, ніякої економії не має! по гуртовим цінам є економія, тільки щоб щось вигадати, вам потрібно побавитися в заряжання тисячами...
 

Taras-toz34

Мисливець
СССС;29516 сказав(ла):
капсуля, пороха, пижі, гільзи все в широкому асортименті та з різними характеристиками, при наявності широкого асортименту з безліч змінними параметрами
Це дозволяє зарядити патрони найбільш підходящі для своєї зброї.


СССС;29516 сказав(ла):
та якщо ще у вас не має інженерної освіти! бо розібратися в такому асортименті простому смертному не реально, тільки не говоріть - що сам заряжу то добре!
Не петрібна інженерна освіта . Головне бажання, літератури і відео з тим як споряджати набої не бракує.

 

ZUGAN 79

Слідопит
СССС;29516 сказав(ла):
я не розумію, що ви, чи хтось можете якісно накрутити?
Знаете,пане СССС,колись в якiйсь розповiдi я читав такий вислiв,один каже : "В мене в головi таке не вкладаеться",а iнший вiдповiдае : "Я не винен що в пана така мала голова".Так i тут,кожна рушниця iндивiдуальна,i краще стрiлятиме якимись строго iндивiдуальними навiсками,способом спорядження,з конкретним видом пижiв....магазиннi так не пiдбереш.

СССС;29520 сказав(ла):
По магазинним цінам комплектуючих, ніякої економії не має! по гуртовим цінам є економія, тільки щоб щось вигадати, вам потрібно побавитися в заряжання тисячами...
Дивлячись якi набоi брати,в основному економiя е,просто незначна.З пов.
 

СССС

Мисливець
Taras-toz34;29526 сказав(ла):
Шановний Taras-toz34, ви навели відео де говориться про спосіб спорядження набоїв який був відомий ще в восьмидесяті роки. з того часу багато чого помінялося, повірте зараз не так все просто як було тоді.
 

СССС

Мисливець
ZUGAN 79;29527 сказав(ла):
Знаете,пане СССС,колись в якiйсь розповiдi я читав такий вислiв,один каже : "В мене в головi таке не вкладаеться",а iнший вiдповiдае : "Я не винен що в пана така мала голова".Так i тут,кожна рушниця iндивiдуальна,i краще стрiлятиме якимись строго iндивiдуальними навiсками,способом спорядження,з конкретним видом пижiв....магазиннi так не пiдбереш.
я знаю, а ви не знаєте, тому дуже ідеалізуєте зброю! приписуєте надзвичайні властивості, обожнюєте! а на справді все набагато простіше, є звичайна труба одна або декілька, є то неї патрони, ось вони різняться по характеристикам, з депресантом сіють, з контейнером кучно б'ють, без контейнера щось середнє тільки стволи свинцюють, швидкість відома відповідно і різкість, ось вся суть якщо коротко!
а на рахунок голови то не гризіться тим, бо зайві думки приводять тільки до несамовитої печалі, так що не варта брати дурного в голову та важкого в руки хоча б за можливості
 

Taras-toz34

Мисливець

Будь-ласка більш сучасний метод, якщо для вас попередній застарілий.
Але все одно суть не міняється, хібащо удосконалюється обладнання - станок Lee Load.
 

СССС

Мисливець
а у вас що є? замість рамки та балістичного ствола, соснова дощечка невідомої вологості, якийсь папір... тай товчете воду вступі.
не серйозно це все, на дворі 21 століття, а ви загрузли в вісімдесятих роках, на жаль
 

Taras-toz34

Мисливець
Гаразд не буду спорити і навязувати. У кожного є вибір хочеш купляй, а хочеш заряджай сам. Просто мені зарядка патронів приносить задоволення.
І є чим зайнятись вечером перед сезоном охоти.
 

СССС

Мисливець
до чого тут таке задоволення?
задоволення ви отримуєте на полюванні коли тряпкою качка падає з 50 метрів, а на рахунок виробництва гляньте сюди http://www.glavpatron.ru/tech.php?l=1 це є російский хороший завод "Главпатрон" цих патронів в нас не має в продажі, вони дорогі!
навів це посилання на вашу просьбу бо вона на російській мові так буде легше прочитати
І ви збираєтеся потягатися в якості з ними?
Taras-toz34 не смішіть людей!
 

СССС

Мисливець
я вже не пишу про розірвані стволи і т.д.
але ж так, цього іменно з вами не може статися, скимось іншим то так, тільки не з вами,
сумно то що так всі думають
 

Taras-toz34

Мисливець
СССС;29536 сказав(ла):
російский хороший завод "Главпатрон" цих патронів в нас не має в продажі, вони дорогі!
Та ще треба враховувати таке питання як Ціна-Якість.
А цей сайт я знаю, вже переглядав матеріал.
 

СССС

Мисливець
Taras-toz34;29540 сказав(ла):
Та ще треба враховувати таке питання як Ціна-Якість.
питання ціна-якість для мене вже вирішено, це звичайний ТАХО, жовта пачка, на сезон патрони вже маю, брав гуртом з кількома товаришами, ціна набагато дешевша ніж ви закрутити самі, на серйозні полювання буду використовувати набої інших виробників більш іменитіших.
 

Taras-toz34

Мисливець
Надто багато поганого пишуть на форумах про ці набої.
А про самозаряд більш позитивні відгуки.
 
Статус
Закрита.
Зверху