Имеет ли смысл самостоятельно заряжать патроны?

Статус
Закрита.

СССС

Мисливець
Введу ясність по Тахо, бо трактуєте мене якся Вам хоче,
я не обожнюю ці патрони, моя думка якщо по п'ятибальній шкалі то вони на тверду трійку тягнуть!
тим не менше я вважаю що для полювання по перу, при стрільбі до 50м вони цілком гідні, тому не вбачаю сенсу купувати дорожчі патрони.
для полювань по всім решта використовую патрони інших виробників.

для п.Арго
БіПішка звичайно хороші патрони, тільки якщо в грошаш не розходиться то є кращі патрони РСі, фіочі а самий кращий Елей
 

СССС

Мисливець
vityastas;29796 сказав(ла):
от того він і не займається самокрутом - задовбешся без обладнання для стенду "крутити", і для стенда різкість бою може бути менша ніж для дичини, це і пояснює використання ТАХО.
я є в темі і не займаюсь, тільки по причині не регулярних поставок якісних комплектуючих, а ви не в темі і собі думаєте, що так во це просто)))))
собі думайте...
про різкість повна дурня, тільки підтверджує моє, про відсутність у вас та багатьох необхідних знань предмету...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
На рахунок RC я забув сказати,що патрони супер!Я використровую "Сaccia" 36 гр.6-ку з відкриття до середини вересня,а потім переходжу на 5-ку B&P/
 

Димон

Мисливець
я патроны кручу всегда сам, таваришь научил,и никаких проблем ни разу не подводили. причем я пыжи и прокладки с дробью не покупаю, войлок с прокладками есть высверливаю, а дробь лью. экономично выгодно
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
СССС;30165 сказав(ла):
а Ви вибачайте тільки крім кайфу в заряджанні, та пустої тези про то що самокрут кращий, я нічого тут на п'яти сторінках, від вас не вбачаю.та ще добавлю за рахунок якості патрону, спортсмен на змаганнях з 125 мішеней добирає 1-2 максимум 3 мішені решта промахів це з його власної ініціативи, аналогічно ви стріляєте на полюванні, звичайно з меншою влучністю, ваша справа мене дослухатися чи ні, але я би вам порадив частіше відвідувати стенд відповідно пропорційно менше буде у вас таких думок що самокрут вирішить ваші промахи і надасть впевненості в стрільбі
Стендовики теж вибирають готові набої, а не застосовують перші-ліпші. Ми вибираємо набої для полювання під свою рушницю. То, що я сам зарядив, попередньо підбирав під свою рушницю. А партія деяких набоїв іноді залишає бажати кращого.
І кайф ловлю, бо заряджання дозволяє зняти стресову передсезонну напругу. Якщо Вам цього не треба - будь ласка!..
Кошти тут - у останню чергу. А промахи можуть бути у кого завгодно через будь-які причини
 

СССС

Мисливець
в цій темі, я описав з якими властивостями має бути на сьогоднішній день сучасний патрон, якщо простіше то як мінімум як БіПішка, зможете закрутити такий і кращий??, тоді вам честь і слава, якщо ні то ні...
взагалі то, я свою думку виклав
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так і я ж свою!
І нав"язувати її нікому не збираюся: Вам подобається такий набій, мені інший. Так і люди ми різні, і рушниці у нас теж різні.
Вірно?
 

Дядя Вася

Слідопит
Хотелось бы сказать по поводу промахов на охоте и стрельбах на стенде. Есть у меня друг, все что не подбросишь он попадает. Подбрасываешь например пару гильз, он бьет пару, кидаешь хоть сразу две, хоть одна за одной. Но он не охотник , совсем не охотник. Как то не выдержал и взял его с собой на охоту по перепелу. Собака у меня была одна, поэтому как гостеприимный хозяин, мой выстрел по тому что улетело после промаха. Хочу сказать что в подброшенную вверх бутылку я попасть не смогу( ну почти всегда не смогу, а ему подкидывал пустые гильзы). Итог получился довольно неожиданный...12-4 в мою пользу.
А Вам, ув. СССС, ну не хочется Вам заряжаться самому, ну и ладненько, только зачем же прям так отстаивать свою точку зрения ( в смысле, что делать нечего, вот вы и заряжаетесь). Ведь по большому счету ничего плохого в самозарядах нет.
 

СССС

Мисливець
Яковлев В.А.;30201 сказав(ла):
Так і люди ми різні, і рушниці у нас теж різні.
Вірно?
щодо люди різні? то таке не впевнений)
щодо рушниць різних повірте, я собі до голови то дуже сильно не беру))
 

СССС

Мисливець
Дядя Вася;30203 сказав(ла):
А Вам, ув. СССС, ну не хочется Вам заряжаться самому, ну и ладненько, только зачем же прям так отстаивать свою точку зрения ( в смысле, что делать нечего, вот вы и заряжаетесь). Ведь по большому счету ничего плохого в самозарядах нет.
Чому не хочеться, кому кому мені б добра копійочка з економилася, та й я писав вище чому не займаюся тим, та я в основному не про то, що вам робити нічого, а про якість більше, бо по факту в кращому випадку у самокрутчиків виходить якість Тахо, взагалі то ми всі знаємо що дармовий сир знаходиться тільки в мишоловці, тобто на хорошому самокруті дуже не з економиш це перевірено. тоді сенс в чому? поясніть?
тільки про задоволення не потрібно писати
 

СССС

Мисливець
Яковлев В.А.;30209 сказав(ла):
У впевненості у своєму патроні.
А я, до речі, по економію й не казав.
впевненість це дуже сильне та хороше відчуття, якщо власна продукція дає таке відчуття, це дуже добре, думаю, що лише із за того не вартує далі продовжувати дискусію

про економію це я дописав, назва теми включає в себе і цей фактор
 

СССС

Мисливець
Дядя Вася;30203 сказав(ла):
Хотелось бы сказать по поводу промахов на охоте и стрельбах на стенде. Есть у меня друг, все что не подбросишь он попадает. Подбрасываешь например пару гильз, он бьет пару, кидаешь хоть сразу две, хоть одна за одной. Но он не охотник , совсем не охотник. Как то не выдержал и взял его с собой на охоту по перепелу. Собака у меня была одна, поэтому как гостеприимный хозяин, мой выстрел по тому что улетело после промаха. Хочу сказать что в подброшенную вверх бутылку я попасть не смогу( ну почти всегда не смогу, а ему подкидывал пустые гильзы). Итог получился довольно неожиданный...12-4 в мою пользу.
мораль той басни яка?
сугубо спортсмен по початку не буде стріляти влучно на полюванні, тим не менше за одне два полювання так пристріляється що поруч з ним стояти не буде сенсу.
буває так сам деколи роблю, якщо мисливці поруч нахабно себе ведуть, для того щоб вони забралися та пішли і не спортили настрій та полювання.
 

Дядя Вася

Слідопит
Да нет никакой морали, абсолютно). Просто если человек хочет научиться стрелять, то он научится, а если за сезон охоты он стреляет меньше 100 патронов и не знает в какой стороне стенд, то о какой "целкости" может идти речь? А по поводу самозаряда, добавлю, у меня очень много выстрелов на перепелиной охоте, заряды , которые я делаю для ЭТОЙ охоты, не выпускает НИ ОДИН ЗАВОД или кооператив. То что продают в магазинах меня полностью не устраивает. То же самое бывает на некоторых охотах на утку, когда приходится стрелять на 15-20 метров, магазинный патрон показывает свои самые плохие качества.
 

СССС

Мисливець
спортивний №9, 24 грама вкрутка циліндр, питання не знімає? хіба що у вас зброя з постійними звуженнями
 

Доцент

Мисливець
СССС;30207 сказав(ла):
бо по факту в кращому випадку у самокрутчиків виходить якість Тахо,
Я бы не стал так категорически утверждать,потому как при самостоятельном снаряжении,если мне не пеонравился контейнер-то я его выброшу,не понравилась гильза или дробь-в утиль,на заводе такого не сделают,потому-то как ты и писал выше качество и оставляет желать лучшего.А зачем мне патрон так себе, на тройку,если я сам могу сделать лучше.
 

SOF1980

Новачок
СССС, а что Вы скажете о патронах "Кречет", производятся они у Вас во Львове
http://kizlyar.kiev.ua/catalog/94/105/412.html


1. Мисливські набої «Кречет» виготовлені у м. Львові на сучасному обладнанні і відповідають всім вимогам безпеки.
2. Набої сертифіковані Управлінням сертифікації ручної вогнепальної зброї та спец.засобів захисту Науково-дослідницьким інститутом спец.техніки Украхни.
3. Набої «Кречет» запаковані у пачки по 25шт. І коробки по 250шт.
Кульові та картечні набої запаковані у пачки по 10шт.
Комплектуючі:
• Капсуль фірми NOBEL SPORT MARTIGNONI (Італія)
• Гільза фірми FAM PIONKI (Польща)
• Порох Сокіл (Польща)
• Пиж-контейнер Данія, Франція, Італія
• Дріб виробництва Україна
 

СССС

Мисливець
все в них добре, тільки руки наші)))
в свій час через халтуру себе самі опустили, зараз не знаю може і виправилися, але як то кажуть погану репутацію заробити легко...
я не купую тих патронів...
мої знайомі також їх оминають
як справи на тепер, то по вашому запитанню нічого не можу сказати
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Завтра виложу фото того,що залишилось від стрільби патроном "Кречет",а власне з новенької "Бенеллі Рафаелло".Фото в мене на робочому компі,волосся стане дибом.О,це вже буде "смысл басни" і цей "смысл" обійшовся декому в 893 євро(ціна нового ствола для п/а)!!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доцент;30224 сказав(ла):
СССС писал:
бо по факту в кращому випадку у самокрутчиків виходить якість Тахо,
Я бы не стал так категорически утверждать,потому как при самостоятельном снаряжении,если мне не пеонравился контейнер-то я его выброшу,не понравилась гильза или дробь-в утиль,на заводе такого не сделают,потому-то как ты и писал выше качество и оставляет желать лучшего.А зачем мне патрон так себе, на тройку,если я сам могу сделать лучше.
Я тоже. Когда себе "создавал" самокрут, то снарядил партиями по 5-10 патронов вариантов 20, всего не менее 150 патронов.
Все отстрелял на стенде. Самое сложное было - украсть у жены рулон кальки, которая тогда была довольно большим дефицитом.
Потом выбрал лучший вариант по кучности, осыпи. В "бою" чуть-чуть довел.
Если потом при стрельбе и возникали проблемы, то только с точностью выстрела, который зависел от стрелка.
ПыСы. И еще повторюсь: до сезона - несколько недель-дней, все внутри зудит. Сел, снарядил штук 150 патронов - и легче на душе!..
In My Humble Opinion
 
Статус
Закрита.
Зверху