КО 44

Володимир0504

Слідопит
Скільки може коштувати КО 44 в "маслі", типу не користований, калібр за словами продавця 7,62. Фото не його, а просто для привернення уваги, але дуже схожий. Дерево без слідів експлуатації. Метал ніби теж (але я не дуже компетентний в нарізному). І на, що слід звертати увагу при виборі нарізного карабіну КО 44?
413773787_w640_h640_cid2310631_pid275399021-2a254a87.jpg
 

Володимир0504

Слідопит
Дуже цікавий, коли береш в руки таке враження, що взяв поліно, щоб нормально вкластись таке враження, що приклад як для мене має бути на см 10 довший, приміряв ще штуцер Бергара, як кажуть небо і земля.
 

tyrist 1945

Тигр
Дуже цікавий, коли береш в руки таке враження, що взяв поліно, щоб нормально вкластись таке враження, що приклад як для мене має бути на см 10 довший, приміряв ще штуцер Бергара, як кажуть небо і земля.
Володя, це брєдова ідея купити мосінку. Повір мені що полювати з нею це збочення:)
 

Володимир0504

Слідопит
Володя, це брєдова ідея купити мосінку. Повір мені що полювати з нею це збочення:)
Я тільки тому звернув увагу бо він свіжий дуже, ніби не користований хоча власника крамниці не було то всю інформацію не маю, це не ВЧ не Маяк типу він не "огражданений" але сказати можуть хоть що, висновок один в крамницях практично нема нормальних б/у рушниць, нормальні йдуть певно "своїм". ИЖ 17 непоганий був але з сипком, ИЖ 27 так само 550 у.о. з сипком не фіговим. Відхилився від КО, ціна походу не цікава 12000 наших за нього просять.
 

tyrist 1945

Тигр
Перш за все це військова гвинтівка, до полювання не має відношення. Я рахую дурним тоном використання цієї зброї на полюванні. Адже не лиш м'ясо результат полювання, але й естетика онного)))
Я тільки тому звернув увагу бо він свіжий дуже, ніби не користований хоча власника крамниці не було то всю інформацію не маю, це не ВЧ не Маяк типу він не "огражданений" але сказати можуть хоть що, висновок один в крамницях практично нема нормальних б/у рушниць, нормальні йдуть певно "своїм". ИЖ 17 непоганий був але з сипком, ИЖ 27 так само 550 у.о. з сипком не фіговим. Відхилився від КО, ціна походу не цікава 12000 наших за нього просять.
 

Володимир0504

Слідопит
Перш за все це військова гвинтівка, до полювання не має відношення. Я рахую дурним тоном використання цієї зброї на полюванні. Адже не лиш м'ясо результат полювання, але й естетика онного)))
Не можу не погодитись. Естетика важлива підкріплю файлами (на фото 1 московит в шинелі з мосінкою, на фото два певне німець, естетика очевидна). Не туди мене занесло з тим КО, ну нічого... Підсумуємо зброя не цікава (з огляду цікавості до теми), не зручна, ціна завишена, естетики не має.
maxresdefault.jpg
2018-09-2d659873453b3c273b8802a0f9e464b5__rsu-1000-800.jpg
 

wiarus

Мисливець
для колекции можно взять ммг. а охотится с оружием армейского образца- моветон.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Я тоже прошел этот демилитаризованный этап в оружии,никому это в охоте не нужно...
 

Володимир0504

Слідопит
Я тоже прошел этот демилитаризованный этап в оружии,никому это в охоте не нужно...
Дуже не зручна штука, в той день в "Хантері", прикладував ИЖ 27, ИЖ 17, штуцер "Бергара", дві курковки БМ або 63 не придивлявся особливо, ИЖ 18 все лягає як треба, крім цього бревна.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Дуже не зручна штука, в той день в "Хантері", прикладував ИЖ 27, ИЖ 17, штуцер "Бергара", дві курковки БМ або 63 не придивлявся особливо, ИЖ 18 все лягає як треба, крім цього бревна.
А у меня был СКС,я его переодел в новое ложе, http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/ОП-СКС-45.21932/ но он все равно остался СКСом.
 
Останнє редагування:

Володимир0504

Слідопит
Зверху