КУПЛЮ РУЖИЧКУ Б.Ф.

Вчитель

Новачок
О том, что Ружичка считал себя учеником Новотны, он писал везде.
Водночас, номери 1 та 2 в парах рушниць ставлять або на прицільній планці, аба на своєрідному медальоні, що розташований на верхньому важелі замикання, та я ніколи не бачив, що номери 1 та 2 для пари рушниц ставили на колодку! З повагою...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Читайте уважніше .
Я читаю ( стараюсь) всегда внимательно!
Цитирую ( ВАС) дословно
на ствольних парах
Вы представление, вообще, имеете, что такое
на ствольних парах
И какое ЭТО имеет отношение к колодке ружья!?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Водночас, номери 1 та 2 в парах рушниць ставлять або на прицільній планці, аба на своєрідному медальоні, що розташований на верхньому важелі замикання, та я ніколи не бачив, що номери 1 та 2 для пари рушниц ставили на колодку! З повагою...
100%!
 

Вчитель

Новачок
Так, це відомо. Про це написано багато. Також багато(?) рушниць було ремонтовано майстром. Саме цікаве що він підписував свої ремонти.
Так робило багато так званих майстрів-зброярів - після ремонту ставити свої ініціали та прізвище. Не був виключенням й Ружичка.
 

tyrist 1945

Тигр
Да, ну! Процитируйте, плиз, из первоисточников! Со ссылками на них!!
Навіщо? Я думаю що ви вже все читали і проштудіювали весь інет:) Я не збираюсь щось вам доказувати чи применшувати рівень ваших знань. Ваша іронія недоречна.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ми говорим зараз про Ружичку, чи про колодку того англійця на якого кустарно нанесли 02? І видають за оригінал?
Я не собираюсь на форуме УООРа обсуждать вопросы, не имеющими к нему никакого отношения, т.к считаю, что, со своей стороны, это будет моветоном.
И на все, интересующие Вас вопросы, ответил Вам в ЛС.
 

Вчитель

Новачок
Це мій екземпляр пів трупа Новотного. Переглянути вкладення 363510
Вельмишановний Tyrist 1945, будь ласка, киньте фото, там де на Вашому напівтрупі Я.Новотні є щось про Ружичку, як воно накарябано, бути йому живим та здоровим, якщо б був живим досі! А то тільки фото замка зворотнього у шийку. Да й судячи з фото, дерево гарно виглядає, чи я помиляюся? КрасивиСкільки галасу від поважних форумчан та поломаних списів задля Бог зна чого!!!!!!!!!! З повагою...
 

Вчитель

Новачок
Уважаемые коллеги по беззаветной любви к раритетам и ИСТИНЕ, доброе время суток. Продолжу тему маркировки пар охотничьих ружей, и извинюсь за некоторую безапелляционность отдельных суждений о МЕСТАХ маркировки пар. Пока в руки не возьмешь, не увидишь. Просто бросаю фото пары Джона Ментона, как пример маркировки пары, и Алешкина, одно из пары, тоже с маркировкой, но другой. Есть пара Вестли Ричардса, так там номера на верхних ключах запирания, на защелках цевья и на прицельных планках(фото есть, но не грузятся - большие по разрешению). Вот так, поэтому просьба не ссориться, извиняться, если есть повод и беречь друг другу нервы, жизнь - такая короткая штука! Всем хорошего дня!
 

Вкладення

стрелок60

Слідопит
Есть Копейко, Карклиньш, Маслов, есть их сайты. Обычно Вы бросаете МНОГО подробных фото, Вам отвечают, кто, где, когда.
Сайты:kopeyko.consalt@mail.ru, irk1@inbox.ru, первого зовут Евгений Геннадьевич, второго - Игорь Робертович. Дерзайте
По фото оценивать ружье-то же самое,что клизьма по телефону.
 
Зверху