Какой № дроби используем по перу и на зайца?

Копатыч

Зброяр
Я думаю, что-бы это проверить, достаточно отстреляться по мишени,
Вот только "мишень" стоит на месте, и не куда не тикает:D.
Зачем изобретать "велосипед"? В траве, на ближних дистанциях надо использывать ДРУГОЙ способ зарядки патронов и будет все Гуд!;)
 

HANTER68

Мисливець
Вот только "мишень" стоит на месте, и не куда не тикает:D.
Зачем изобретать "велосипед"? В траве, на ближних дистанциях надо использывать ДРУГОЙ способ зарядки патронов и будет все Гуд!;)
Вообще я согласен, за велосипед. Я бы пятеркой скорее всего не стал пробовать, тройкой да.
 

Pavel1988

Снайпер
Вот только "мишень" стоит на месте, и не куда не тикает:D.
В траве, на ближних дистанциях надо использывать ДРУГОЙ способ зарядки патронов и будет все Гуд!;)
Ніколи в мене не було такого бзіка, як "як би це мені пальнути в щось живе та щей на ходу". Перед тим як щось пробую проводжу відстріл, тому маю певне уявлення про кучу і різкість 5 номеру на відстані в 20 метрів.
Чекаю від Вас рецепт! Думаю для мого розвитку в плані самокруту буде корисно.
 

Копатыч

Зброяр
Ніколи в мене не було такого бзіка, як "як би це мені пальнути в щось живе та щей на ходу".
Я спецом, поставил "смайлик", я не говорю, о том, что Вы не сможите попасть в движущую мишень.;)
Чекаю від Вас рецепт! Думаю для мого розвитку в плані самокруту буде корисно.
Рецептов "разкучнителей", масса, заряжайте, отстреливайте, находите "лучшее" и вперед, на охоту.
Перефразируя известную поговорку: что "хорошо" украинцу, то "смерть" немцу, к тому, что каждое ружье будет бить одним и тем же патроном, по разному.
 

Pavel1988

Снайпер
Я спецом, поставил "смайлик", я не говорю, о том, что Вы не сможите попасть в движущую мишень.;)

Рецептов "разкучнителей", масса, заряжайте, отстреливайте, находите "лучшее" и вперед, на охоту.
Я не переживаю через те попав чи ні, якщо попав добре, якщо ні то ще краще. На рахунок розкучнителів хочу спробувати розбити зчряд на 3 састини каотоними прокдками
Нрахунок того попав чи ні я не переживаю, якщо попав добре, якщо ні то ще карще.
Щодо розсіювачів планую спробувати заряд 28/27 гр. розбити на 3 частини картоними прокладками з дробом № 5-7-7 та №3-5-5, якщо покаже нормальний результат то останій можна спробувати і по вухатому.
 

Respekto

Мисливець
Залишись 5мм патрони, як думаєте, забагато? Не охота докуповувати....
 

Respekto

Мисливець
НА зайця :). Та от питання взагалі на кого його можна використати....
 

ATIS

Снайпер
Розкажу за чотири нулі. Коли я був малий, клас п'ятий, Батько придбав собі Чівсан 555. І один дідок, наш сусід досвідчений мисливець, порадив йому шріт 4/0. Досвіду в Батька не було, от і почав він з 5мм. Стрільба далась йому відразу, зайці перевертались стабільно. Потім почали читати журнали, альманахи, і почали пробами зменшувати діаметр шроту. Зараз полює так як і я двійкою. Недавно я вирішив перевірити як же лягає в нього той 4/0, як він міг ним справно і стабільно добувати зайців. І як виявилось що з нижнім стволом вона ідеально узгоджена ( звуження 0.25 ). Стрільнувши по мішені, побачив не погану картину, осип була навіть дуже, два нулі наприклад летить з нього набагато гірше. От і все, Осип гарна, вправний стрілок, і йому було достатньо тих сорок шротин. Я не кажу нікому стріляти 4/0, просто так розказав приклад.
Сам вважаю що на зайонса більше одиниці укрупнятись не варто.
 

ATIS

Снайпер
НА зайця :). Та от питання взагалі на кого його можна використати....
Ви знаєте, 4/0 це шріт який в моїй компанії ніколи ніхто на даний час не використовує. Він і не на зайця і не на лиса. Перерахуйте шріт і відстріляйте. Я би особисто пустив ці патрони по плакатах, а на полювання взяв щось дрібніше.;)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Ви знаєте, 4/0 це шріт який в моїй компанії ніколи ніхто на даний час не використовує. Він і не на зайця і не на лиса. Перерахуйте шріт і відстріляйте. Я би особисто пустив ці патрони по плакатах, а на полювання взяв щось дрібніше.;)
Цуцыка ещё тудым-сюдым при необходимости. И то я бы взял 0, максимум 2/0.
 

Respekto

Мисливець
Ото маю патрони :) - на козу малі, на зайку великі. І на ворон не пустиш такого також. Взяв на пробу BP патрончики, поштучно, на завтрашній день. Там в центрі йде дроб крупна, а по кругу дрібна. Цікава штука, але дорога. Взяв на пробу.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Ото маю патрони :) - на козу малі, на зайку великі. І на ворон не пустиш такого також. Взяв на пробу BP патрончики, поштучно, на завтрашній день. Там в центрі йде дроб крупна, а по кругу дрібна. Цікава штука, але дорога. Взяв на пробу.
Яку козу нафиг?!
Вы удостоверение охотника как получали?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Читаем, просвещается, изучаем и не пишем, а главное не делаем больше ерунды.

Закон України "Про полювання та мисливське господарство"
Ст.20
Заборони щодо здійснення полювання.
...... на копитних тварин з використанням малокаліберної гвинтівки
під патрон кільцевого запалювання або набоїв, споряджених картеччю
чи шротом
;

И вообще рекомендую к изучению весь основополагающий документ:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1478-14
Многие вопросы отпадут.
 

Зверобой 60

Мисливець
Остап Вишня так не считал!;)
Правда дебильные редакторы все исковеркали в его тексте. Ну, не охотниками они были!
В се мы охотники охотившиеся до 2000года а это Закон Украины об охоте и Охотничьем х-ве после 2000года стреляли копытных тем от чего падало.И естественно подбирали патроны для леса,камышей или лугово-болотных угодий.С кажу честно в одном из хозяйств КВО я из своей ИЖ-18Е четырьмя нолями в одном из загонов на растоянии до 35 метров положил три косули.Егерь подошедший не поверил но когда осмотрел поздравил обьявил о закрытии лицензий и сказал- Слава богу что эти доморощенные капиталисты( которых я привез в х-во) не увидели еще пробегавших коз возле их номеров а то был бы перестрел.
 

Respekto

Мисливець
Пане Піротехнік, та звичайно шо я маю кульові патрони, біпі, досить не погані. Діло ж не про то. Шо ж ви зразу нафіг пофіг :)
 
Зверху