Как Вы относитесь к применению на охоте глушителя?

Глушитель на охоте :

  • не нужен

    Голосів: 45 25,4%
  • нужен

    Голосів: 74 41,8%
  • это атрибут браконьеров

    Голосів: 58 32,8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    177

Mykola STARyy

Снайпер
Товчем воду в ступі. Давайте проаналізуєм аргументи на прикладі загонного полювання на копито.
1. Щоб зробити клізму з мильної пінки, треба в першу чергу мати ... дупу! Так само тут, щоб пальнути з глушником, треба в першу чергу щоб на мисливця вийшов звір, правда? А якщо ви на номері будете клацати затвором, вгадайте з трьох нот, вийде на вас кабан? Та він вас почує за півкілометра! І при пострілі він бачить і чує ваші рухи, а не тільки клацання.
Тепер стосовно культури полювання і "рано ще нашим людям!..." Не можна навчити стрибати з вишки, якщо не налити в басейн води.Ніякої культури полювання виховати не можна, якщо не дати людям полювати.

Относительно охоты с вышки. В принципе, она не запрещена. Только необходимо вопрос по Закону согласовывать с пользователем угодий. Более того, с точки зрения селекции и безопасности такая охота гораздо правильнее!
Мудро! І повністю відповідає вимогам статуту УТМР:
п) сприяє розвитку прогресивних способів і методів полювання, не заборонених законодавством України, у тому числі із використанням ловчих звірів і птахів, проводить облік і реєстрацію ловчих тварин і видає паспорти на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у відповідності з нормами законодавства;
А що пише "специалист ВС УООР"?
НО! Охота в темное время суток запрещена! А зверь у нас чаще всего выходит именно после часа после захода солнца. И все полезность селективности с вышки нивелируется противозаконностью стрельбы в темное время суток! Да еще добавляется (чаще всего) применение запрещенного средства охоты - ночники и тепловизоры!
Вертаємся до Статуту:
Виявляється, ми вам платимо зарплату за
2.1. Головною метою Товариства ...
...
в) організація громадського контролю за дотриманням правил полювання та риболовлі, здійснення заходів щодо попередження порушень правил полювання та риболовлі та сприяння боротьбі з браконьєрством;
, а ви, замість контролювати, нас же за наші внески прирівнюєте до браконьєрів?
А розійдемся ми по приватних товариствах,
"С кем ть1 останешься, начальник, со смитьем?" (с) Исаак Бабель.

 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Во-первых, не перевирайте товарища Бабеля!
Во-вторых, вы кроме себя, любимого, ничего и никого слышать не хотите или не умеете. Вы опять так ставите вопрос, как если бы глушитель был запрещен. Он, к сожалению (ну, моему - точно!) не запрещен пока! Да и насколько его применение является "прогресивним способом і методом полювання" - лично я не уверен! Как не уверен, насколько глушитель поможет вам "утихомирить" "клацання затвором"?.. хоть на вышке, хоть на номере.
Кстати, вы мне за работу не платите! Мне платит Всеукраинска рада УТМР. А здесь, на форуме, я вообще трачу свое личное время и нервы абсолютно бесплатно! (Честно признаюсь, если вы меня просто попросите, чтобы я вам, умным, не портил ваши познания и желания своими знаниями - скажите, "я все пойму" ((с)Не мое).
И поверьте, когда общаюсь с некоторыми форумчанами, которые в своем, например, посту № 478 в этой теме обманывают коллег по форуму такими фразами, как "Поріг 4250грн. Ст 194, 248 КК України" (ну, вероятно, не в курсе...), а после объяснения, в чем он не прав, не только не извинился перед коллегами-форумчанами, которых хотел зачем-то обмануть, но и далее продолжает вводить их в заблуждение, то это, как мне кажется, мягко говоря, нечестно по отношению к форумчанам...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Можна питання, а звідки бере кошти на оплату Вашої праці Всеукраїнська рада УТМР?
Все одно, за Законом ви не є моїм роботодавцем. І я тут свої знання та зворов'я витрачати на не зовсім... правильно розуміючих законодавство людей, які все одно пробують завести в оману простих форумчан, не повинен.
А свою зарплатню я відпрацьовую, думаю, навіть більше.
ПіСі. З віком, сподіваюся, вас трошки попустить, я тем у молодості був запальний, хоча даремно із дорослими не сварився.... ІМХО... Можу лише тільки позаздрити вамому віку! :(
ПіПіСі. До речі, через небажання Товариства підіймати розмір внесків (через скруту й у більшості громадян держави), єгері іноді отримуюють таку зарплату, що дивуєшься, що вони ще працюють. Причому часто у своєму одязі та із своєю рідною рушницею.
 

andryx1

Снайпер
Єгерям,для виконання службових обовязків,заборонено використовувати власну зброю.
 

KFoR

Зброяр
Все одно, за Законом ви не є моїм роботодавцем. І я тут свої знання та зворов'я витрачати на не зовсім... правильно розуміючих законодавство людей, які все одно пробують завести в оману простих форумчан, не повинен.
А свою зарплатню я відпрацьовую, думаю, навіть більше.
ПіСі. З віком, сподіваюся, вас трошки попустить, я тем у молодості був запальний, хоча даремно із дорослими не сварився.... ІМХО... Можу лише тільки позаздрити вамому віку! :(
ПіПіСі. До речі, через небажання Товариства підіймати розмір внесків (через скруту й у більшості громадян держави), єгері іноді отримуюють таку зарплату, що дивуєшься, що вони ще працюють. Причому часто у своєму одязі та із своєю рідною рушницею.
Я з вами і не сварюся. Звісно формально я не є вашими працедавцями, а фактично? Чому так важко визнати що Ви працюєте за рахунок і на благо кожного мисливця?
зі. В ваших постах на цю тему змальований ангел во-плоті "єгер" який працює за 1600грн і чорт з рогами "мисливець". Але в житті нічого чорного і білого не буває і Ви це знаєте краще за мене. Позиція Ваша протиставлення себе "мисливцю" мені не зрозуміла, бо це пиляння гілки на якій сидиш(тут я маю на увазі не конкретно Вас)
зі.зі. Одна з проблем нашої країни, що немає критичної маси платників податків які будуть вимагати звітів куди потрачені НАШІ гроші(на з/п кожного працюючуого ромадянина нараховується і відраховується в сумі 41,5%, але це вже інша тема...)
 

KFoR

Зброяр
Причому часто у своєму одязі та із своєю рідною рушницею.
А от за свою рідну рушницю в угіддях під час обходу я б карав і карав жорстоко. Якраз от такі "бідні" що мусять зі своєю збороєю нести службу і приносять найбільше шкоди угіддям.
зі. Як вам такий опус схоже за риторикою?
зі.зі. Якщо серйозно то мені одинаково з якою зброєю єгер буде виконувати свої функці. Головне щоб вони виконувались.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Во-первых, не перевирайте товарища Бабеля!
IMG_20170201_225804.jpg


Ну як собі хочете, а до "хазяїна" ви явно не дотягуєте.
Вы опять так ставите вопрос, как если бы глушитель был запрещен. Он, к сожалению (ну, моему - точно!) не запрещен пока!
Ні, неправда ваша. Я ставлю питання що ви, спеціаліст Всеукраїнської Ради УТМР, не маєте права висловлювати думки пенсіонера Яковлєва В.А.
Або приберіть з підпису і з аватари ознаки УТМР, або не порушуйте статут.
например, посту № 478 в этой теме обманывают коллег по форуму такими фразами, как "Поріг 4250грн. Ст 194, 248 КК України" (ну, вероятно, не в курсе...), а после объяснения, в чем он не прав, не только не извинился перед коллегами-форумчанами, которых хотел зачем-то обмануть
Дякую що нагадали.
Шановні колеги-форумчани, щиро прошу пробачення за те що ввів вас в оману. Я справді думав що поріг кримінальної відповідальності 4250грн. Сердечно дякую пану Яковлєву, як виявилося, він чудово обізнаний з тим скільки кабанів можна насправді безкарно лупити, як уникнути кримінальної відповідальності.
ПіПіСі. До речі, через небажання Товариства підіймати розмір внесків (через скруту й у більшості громадян держави), єгері іноді отримуюють таку зарплату, що дивуєшься, що вони ще працюють.
Спеціалісти ВР УТМР так само бідують? Бази і інше майно розбазарили рядові єґері? Я думаю єгерями прикриватися м'яко кажучи непристойно.
Та що вам, пенсія є, зарплата капає, УТМРа на ваш вік іще вистачить, а там хоч трава не рости...
От тільки мисливці докучають постійно, то їм одне, то друге, порушують блаженний спокій заслужених ветеранів.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Опрос можно писать посты по обсуждаемому вопросу, голосовать за варианты ответов или внести свой вариант ответа, за который могут голосовать другие форумчане.
Пане Адмін, додайте будь ласка в опитуванні пункт "Цілком допустимий"
 

Bimigus

Новачок
Я за использование глушителя-саундмодератора, если это практично и имеет полезные преимущества.
Это позволяет не будоражить окружающих в относительно населенных районах, где люди шарахаются от выстрелов за полкм (не забываем о ТБ, естественно).
Увидел основные доводы "против", мол, дайте дичи шанс уйти. При этом работают дробью по утке многие, "отличные" шансы уйти
 

Mykola STARyy

Снайпер
Глушник - великий плюс,для браконьерів.Бо культури полювання в Нас нема.
І заборона глушників вплине на розвиток культури полювання? Чи прищемить браконьєрів? По моєму точно так само як і мораторій на відстріл лося.
 

tyrist 1945

Тигр
І заборона глушників вплине на розвиток культури полювання? Чи прищемить браконьєрів? По моєму точно так само як і мораторій на відстріл лося.
браконьєра зупинить відстріл яєць браконьєра:D
 

север

ветеран форуму
надійна команда
І заборона глушників вплине на розвиток культури полювання? Чи прищемить браконьєрів?
Думаю, очень может быть. Объясню, почему. Ни для кого не секрет, что в наше время самый злостный ( и самый эффективный!!!) вид браконьерства: отстрел копытных ( да и зайцев, гусей и т.д.-в последнее время тоже) ночью, с подъезда на внедорожнике ( желательно) с помощью различных специальных устройств, позволяющих вести прицельную стрельбу в условиях абсолютной темноты-тепловизоров и ПНВ и, естественно, с нарезного оружия с применением глушителя. Выявить таких браконьеров очень сложно. Поймать на горячем- тем более. А вот если бы за применение глушителей была бы уголовная (!) ответственность ( т.ск. - без суда и следствия, т.е- по факту), то количество таких бы "любителей) значительно бы уменьшилось. Ведь выстрел в ночи с карабина без глушителя слышно на многие километры и выявить браконьера ( перекрыть дороги) в сотни раз легче. Да и днем, с подхода, из засады глушитель у браконьеров в большом почете.Не согласны?
А если уж брать, по большому счету, то количество копытных в Украине резко сократилось в связи с возможностью приобретения гражданами в свободный оборот нарезного оружия. Прискорбно, но - факт. С гладким стволом много не побраконъерничаешь. И одна тому из причин - громкий звук выстрела, т.к. глушителей на него, практически, еще нет ( об отдельных экспериментах и разработках слышал/читал, но это - исключения).
 

Mykola STARyy

Снайпер
Ні, не згоден!
Карати треба браконьєрів, а не мисливців.
( т.ск. - без суда и следствия, т.е- по факту)
І хто ці "янголи", що будуть визначати міру вини? Вернемся до трійок?
Ведь выстрел в ночи с карабина без глушителя слышно на многие километры и выявить браконьера ( перекрыть дороги) в сотни раз легче
Ви мабуть собі уявляєте браконьєрів як мажорів на джипах в повній екіпіровці, з тепловізорами, дорогим нарізняком з оптикою, глушниками і т.п.?
Розчарую вас. Найбільше звіра вибивають непримітні місцеві дядьки на возі з лівою однодулкою , а то і просто з петлями. Ліс вони знають як свою кишеню і доріг у них в цьому лісі як у Сірка бліх. В разі небезпеки фузея летить в корч, а дичину після пострілу зразу не забирають, а якийсь час вичікують щоб переконатись що все спокійно.
От таких виявити і піймати справді дуже складно.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Найбільше звіра вибивають непримітні місцеві дядьки на возі з лівою однодулкою , а то і просто з петлями. Ліс вони знають як свою кишеню і доріг у них в цьому лісі як у Сірка бліх. В разі небезпеки фузея летить в корч, а дичину після пострілу зразу не забирають, а якийсь час вичікують щоб переконатись що все спокійно.
От таких виявити і піймати справді дуже складно.
Прошлый век.
Хотя и сейчас практикуется среди бедноты, не спорю. Но убытка природе-глобального, это не наносит. Промышленного масштаба у них нет. Тем более - на продажу или на тушонку/колбасу. Скорее - для собственного употребления дичь добывается таким образом. И часто - от нужды.
Ви мабуть собі уявляєте браконьєрів як мажорів на джипах в повній екіпіровці, з тепловізорами, дорогим нарізняком з оптикою, глушниками і т.п.?
Именно так! В тесном сотрудничестве с местными аборигенами и "подкормленными" егерями.
И чтобы "отбить" расходы на дорогостоящее оборудование именно в этом случае практикуется "промотстрел", с последующей реализацией мяса в рестораны или перекупам.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
І хто ці "янголи", що будуть визначати міру вини? Вернемся до трійок?
Нет, все гораздо проще можно сделать: поймали с глушителем, все - зона. Без вариантов.
Ви мабуть собі уявляєте браконьєрів як мажорів на джипах в повній екіпіровці, з тепловізорами, дорогим нарізняком з оптикою, глушниками і т.п.?
В подтверждение Ваших слов- яркий пример, в этом случае- по Ивано-Франковску. Чуть выше - по Черниговщине. А вообще эта зараза - уже давно по всей Украине.:http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Мораторій-на-відстріл-лося.52086/page-9
 

север

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
Хотя, о какой борьбе с браконьерством может вообще идти речь, если за него в Украине нет соответствующего наказания?!
А все делается по принципу спортивного рыболовства: поймал/отпустил. Правда- за деньги.
 

olga 83

Мисливець
не вступал в дебаты хотя проголосовал за,я в тир без глушителя ни ногой(не чего людей бударажить да и самому на втором -третем десятке выстрелов на уши приятней,а вот на охоте категорически против,и не потому что браконьерят или ещё кто что скажет,а потому дабы не считали крысой,вот стоит десяток человек на номерах и комуто послышалось что был выстрел но вроде бы с глушителем(а на самом деле ветка упала),а я когда то учавствовал после охоты в посидушках где человек по пянке признавался как он на номер без глушака приходил,потом накрутил,и крысил .....(кто он я и сам знаю)больше его на охотах нет(с моим участием то точно)
хотя на индивидуалке полезная вещь
 
Зверху