Как Вы относитесь к применению на охоте глушителя?

Тема у розділі 'Опитування', створена користувачем Admin, 2 січ 2011.

reloader
?

Глушитель на охоте :

1. не нужен

33 голосів
    31,1%
  2. нужен

40 голосів
    37,7%
  3. это атрибут браконьеров

33 голосів
    31,1%
  1. Аким

Аким Новачок

Да. Барин, чувствуется - наболело!!
    Деревенского мужика все устраивает, он живет по своим, почти, законам.
    А городской житель - либо кошелек, либо лопушок.
    Есть и третий вариант, когда городской деревенским прикидывается...:confused:
    Нам до поляков - как до Северного полюса идти - через Антарктиду.

2. TOZ-34ER

TOZ-34ER ветеран форуму надійна команда

Я взагалі то не розумію сенс глушника на полюванні. Все задоволення отримуєш від постріла або ж постріла товариша на сусідніх номерах. Заборонити ОДНОЗНАЧНО!!!! Якщор є такі мисливці то нехай беруть лук і стріли тоді буде все безшумно:D

Арго подобається це.
  3. kef

kef Снайпер

-Або доброго макогона або довбню:D

4. hantersvirid

hantersvirid Мисливець

На мою думку, мисливець виходить на полювання заради отримання морального задоволення а не для заготівлі мяса. Зокрема я також дотримуюсь такої думки. Дика тварина живе в своєму власному середовищі і нічим нам мисливцям не зобовязана, вона повинна мати хоть якісь шанси для виживання, бо людина перед дичиною всетаки має переваги, хоча б через те що вона озброєна. А якщо вже їй судилось стати трофеєм то вона повинна загинути миттево і по можливості без мук. Для цього принято використовувати на полюванні на копитну дичину кулю. Тут попав або не попав, ніяких підранків картеччю. Дальність стрільби дробом 20 -50 м, - далі, ну повезло дичині втекти. Голосний постріл дозволить іншим особинам мати можливість втекти.
    А тому я проти використання глушників, осліплюючих приладів, приладів нічного бачення.
    Друзі, ми ж не для розстрілу диких тварин вийшли, а на полювання.

Хоча маю протилежну думку відносно відстрілу диких, бродячих, хворих тварин. Тут мета інша - винищення, а тому і всі методи хороші.

kef, Копатыч, Арго та ще 1-му подобається це.
  5. Арго

Арго Moderator Команда форуму

Чуються слова і думки справжнього мисливця!!

hantersvirid подобається це.
  6. skiff

skiff Мисливець

причому тут глушник??? тут тема не про нарізну зброю та гладкоствольну, а про звук пострілу. В країнах Європи всі використовують глушники, і якось все в них добре. Я або влучу або ні, куля або попаде або ні. Навіщо лякати інших тварин. Ми говоримо про полювання з глушником а не браконьерство!!!! Маю глушник, використовую і буду використовувати

7. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

На жаль, колеги, ми ще не в Європі, лише намагаємося туди попасти... Тому у них, можливо, й є гроловним боротьба із шумом, щоб тваринок не лякати да свої вуха захистити. А у нас, частіше, - заховати свої браконьєрські дії від єгерів та інших контролерів.
    Поки така країна та люди!.. :(

hantersvirid подобається це.
  8. Genry

Genry Мисливець

Извините, что не совсем в тему... а с активными наушниками кто либо ходит на охоту?
    Просто о шуме прочёл:

9. hantersvirid

hantersvirid Мисливець

Чув я також що закордоном використовують глушники, а ще там використовують каталізуючу рідину для зменшення вихлопу, пластик збирають окремо від інших відходів. Але це все там - далеко.
    А в нас своя реальність. Я не борець за правду і справедливість, але не хочу бути обманутим або дурнішим.
    Я на початку сезону купив всі "відстрілочні" бо маю недешеву рушницю і не хотів би при сьогоднішніх законах потрапити під якісь санкції. При цьому потратив трохи грошей ( звичайно добутою дичиною я їх не покрию) але так і буде - задоволення і спокій цього варті.
    А серед моїх знайомих є хітрі які не пожаліли грошей на дорогу нарізну зброю, глушники та тепловізори але пожаліли грошей на відстрілочні і хизуються що вони всіх наї..... і "втіхаря" пострілюють. Я так просто не дамся щоб мене обїгорили.
    Давайте полювати на рівних умовах. Я був і завжди буду проти використання всяких глушників, та інших "приборів" на полюванні. І тільки.

tyrist 1945 подобається це.
  10. Аким

Аким Новачок

оглохнешь от своих шагов

север подобається це.
  11. Аким

Аким Новачок

можно было бы постесняться о таком клаву давить.

skiff подобається це.
  12. Hovarf

Hovarf Мисливець

За останні роки стільки всього понавигадували - глушники, каліматори, навігатори. Та на жаль заєць бігати швидше не навчився. І качка літає так само як сотні років тому.

BRADULUI, kef та tyrist 1945 подобається це.
  13. skiff

skiff Мисливець

Тема про використання глушника на ПОЛЮВАННІ а не про БРАКОНЬЄРСТВО. Тепляки, нічники - це все атребути бракошиків. А от що поганого у використанні глушника, саме на законному полюванні, я не бачу. Причому глушник повністю звук не глушить. Помоему від мелкашів глуму більше робиться. Повторюсь я двома руками за використання глушника на законному полюванні. Краще б підняли тему про полювання з вишок. 90% таких полювань проводять з порушенням всіх законів, тобто є цим самим браконьерством, оскільки відбувається в НІЧНИЙ ЧАС. А розпивання алкоголю, а добування 3-4 кабанів, на одну ліцензію... і тд. На мою думку і з власного досвіду, основними браконьєрами є єгеря, які в будь-який час, з власною зброєю можуть законно перебувати в охот угіддях, роблячи там все що їм заманеться.ИМХО

Аким подобається це.
  14. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

100 відсотків!

15. Аким

Аким Новачок

эволюция и прогресс - куда от этого деться. Говорят, что и дробь придумали позднее, нежели пулю, для тех стрелков, которые пулей не попадали. Да и собаки, наверняка не одновременно на охоте с человеком оказались - кто то позаботился. Куда ни глянь - везде нарушение вековых традиций. :(

16. kef

kef Снайпер

https://www.unian.ua/society/208626...i-zagibeli-jinki-u-radomishlskomu-rayoni.html А глушаки-це основа всього бракон"єрського атребуту.....І законне використання повинне бути лише для ЗСУ та іншими силовими структурами.

17. Аким

Аким Новачок

Основа браконьерского атрибута - браконьер.
    Стреляющий с глушаком или без оного.
    А браконьером может быть егерь (без глушака). И ой как часто он таким является.
    Или не может?

skiff та kef подобається це.
  18. kef

kef Снайпер

Друже "Аким",а нащо Вам той глушник,якщо і без нього полювання дозволене.Сам факт використання на полюванні всяких спецпристроїв якось не чесно по відношенню до звіра.,та самого полювання.,і мисливців.Я вже мовчу про "крутих" бракон"єрів,що роз"їзджають ночами на різних позашляховиках і вибивають все, що світиться і подає будь які ознаки життя.....

Аким подобається це.
  19. KFoR

KFoR Снайпер

Рушниця сама по собі теж "спецзасіб", як і будь яка інша зброя. В менене немає саундмодератора, та і нарізної зброї теж, але нічого поганого в використані данного пристрою на законному полюванні я не бачу. Карабін краще стріляти з ним не буде. А використовувати чи ні це вже має вирішувати сам мисливець. Питання подібне на "двохстволка чи п/а", "пластик чи дерево" і так далі.
    Коли ми вже говоримо про таких персонажів, то від заборони полювати з саундмодератором постраждають тільки мисливці які б хотіли полювати з ним, бо браконьєрам заборона до одного місця. Тепловізори вже заборонені, так що браконьєри з ними не браконьєрать?

skiff подобається це.
  20. kef

kef Снайпер

Я виклав власну думку про сам підхід до полювання.як щось спортивне,культурне, а не сам факт стрільби по "м"ясі".Бо і звір заслуговує на повагу......і чесний поєдинок......А з глушаком це вже буде зовсім інша історія.....

KFoR подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф