Как Вы относитесь к применению на охоте глушителя?

Тема у розділі 'Опитування', створена користувачем Admin, 2 січ 2011.

?

Глушитель на охоте :

 1. не нужен

  40 голосів
  29,2%
 2. нужен

  54 голосів
  39,4%
 3. это атрибут браконьеров

  43 голосів
  31,4%
 1. Аким

  Аким Мисливець

  Да. Барин, чувствуется - наболело!!
  Деревенского мужика все устраивает, он живет по своим, почти, законам.
  А городской житель - либо кошелек, либо лопушок.
  Есть и третий вариант, когда городской деревенским прикидывается...:confused:
  Нам до поляков - как до Северного полюса идти - через Антарктиду.
   
 2. Safari
 3. TOZ-34ER

  TOZ-34ER ветеран форуму надійна команда

  Я взагалі то не розумію сенс глушника на полюванні. Все задоволення отримуєш від постріла або ж постріла товариша на сусідніх номерах. Заборонити ОДНОЗНАЧНО!!!! Якщор є такі мисливці то нехай беруть лук і стріли тоді буде все безшумно:D
   
  Арго подобається це.
 4. kef

  kef Снайпер

  -Або доброго макогона або довбню:D
   
 5. hantersvirid

  hantersvirid Мисливець

  На мою думку, мисливець виходить на полювання заради отримання морального задоволення а не для заготівлі мяса. Зокрема я також дотримуюсь такої думки. Дика тварина живе в своєму власному середовищі і нічим нам мисливцям не зобовязана, вона повинна мати хоть якісь шанси для виживання, бо людина перед дичиною всетаки має переваги, хоча б через те що вона озброєна. А якщо вже їй судилось стати трофеєм то вона повинна загинути миттево і по можливості без мук. Для цього принято використовувати на полюванні на копитну дичину кулю. Тут попав або не попав, ніяких підранків картеччю. Дальність стрільби дробом 20 -50 м, - далі, ну повезло дичині втекти. Голосний постріл дозволить іншим особинам мати можливість втекти.
  А тому я проти використання глушників, осліплюючих приладів, приладів нічного бачення.
  Друзі, ми ж не для розстрілу диких тварин вийшли, а на полювання.

  Хоча маю протилежну думку відносно відстрілу диких, бродячих, хворих тварин. Тут мета інша - винищення, а тому і всі методи хороші.
   
  kef, Копатыч, Арго та ще 1-му подобається це.
 6. Арго

  Арго Moderator Команда форуму

  Чуються слова і думки справжнього мисливця!!
   
  hantersvirid подобається це.
 7. skiff

  skiff Мисливець

  причому тут глушник??? тут тема не про нарізну зброю та гладкоствольну, а про звук пострілу. В країнах Європи всі використовують глушники, і якось все в них добре. Я або влучу або ні, куля або попаде або ні. Навіщо лякати інших тварин. Ми говоримо про полювання з глушником а не браконьерство!!!! Маю глушник, використовую і буду використовувати
   
 8. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  На жаль, колеги, ми ще не в Європі, лише намагаємося туди попасти... Тому у них, можливо, й є гроловним боротьба із шумом, щоб тваринок не лякати да свої вуха захистити. А у нас, частіше, - заховати свої браконьєрські дії від єгерів та інших контролерів.
  Поки така країна та люди!.. :(
   
  hantersvirid подобається це.
 9. Genry

  Genry Слідопит

  Извините, что не совсем в тему... а с активными наушниками кто либо ходит на охоту?
  Просто о шуме прочёл:
   
 10. hantersvirid

  hantersvirid Мисливець

  Чув я також що закордоном використовують глушники, а ще там використовують каталізуючу рідину для зменшення вихлопу, пластик збирають окремо від інших відходів. Але це все там - далеко.
  А в нас своя реальність. Я не борець за правду і справедливість, але не хочу бути обманутим або дурнішим.
  Я на початку сезону купив всі "відстрілочні" бо маю недешеву рушницю і не хотів би при сьогоднішніх законах потрапити під якісь санкції. При цьому потратив трохи грошей ( звичайно добутою дичиною я їх не покрию) але так і буде - задоволення і спокій цього варті.
  А серед моїх знайомих є хітрі які не пожаліли грошей на дорогу нарізну зброю, глушники та тепловізори але пожаліли грошей на відстрілочні і хизуються що вони всіх наї..... і "втіхаря" пострілюють. Я так просто не дамся щоб мене обїгорили.
  Давайте полювати на рівних умовах. Я був і завжди буду проти використання всяких глушників, та інших "приборів" на полюванні. І тільки.
   
  tyrist 1945 подобається це.
 11. Аким

  Аким Мисливець

  оглохнешь от своих шагов
   
  север подобається це.
 12. Аким

  Аким Мисливець

  можно было бы постесняться о таком клаву давить.
   
  skiff подобається це.
 13. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  За останні роки стільки всього понавигадували - глушники, каліматори, навігатори. Та на жаль заєць бігати швидше не навчився. І качка літає так само як сотні років тому.
   
  Gothur, kef та tyrist 1945 подобається це.
 14. skiff

  skiff Мисливець

  Тема про використання глушника на ПОЛЮВАННІ а не про БРАКОНЬЄРСТВО. Тепляки, нічники - це все атребути бракошиків. А от що поганого у використанні глушника, саме на законному полюванні, я не бачу. Причому глушник повністю звук не глушить. Помоему від мелкашів глуму більше робиться. Повторюсь я двома руками за використання глушника на законному полюванні. Краще б підняли тему про полювання з вишок. 90% таких полювань проводять з порушенням всіх законів, тобто є цим самим браконьерством, оскільки відбувається в НІЧНИЙ ЧАС. А розпивання алкоголю, а добування 3-4 кабанів, на одну ліцензію... і тд. На мою думку і з власного досвіду, основними браконьєрами є єгеря, які в будь-який час, з власною зброєю можуть законно перебувати в охот угіддях, роблячи там все що їм заманеться.ИМХО
   
  Аким подобається це.
 15. tyrist 1945

  tyrist 1945 Снайпер

  100 відсотків!
   
 16. Аким

  Аким Мисливець

  эволюция и прогресс - куда от этого деться. Говорят, что и дробь придумали позднее, нежели пулю, для тех стрелков, которые пулей не попадали. Да и собаки, наверняка не одновременно на охоте с человеком оказались - кто то позаботился. Куда ни глянь - везде нарушение вековых традиций. :(
   
 17. kef

  kef Снайпер

  https://www.unian.ua/society/208626...i-zagibeli-jinki-u-radomishlskomu-rayoni.html А глушаки-це основа всього бракон"єрського атребуту.....І законне використання повинне бути лише для ЗСУ та іншими силовими структурами.
   
 18. Аким

  Аким Мисливець

  Основа браконьерского атрибута - браконьер.
  Стреляющий с глушаком или без оного.
  А браконьером может быть егерь (без глушака). И ой как часто он таким является.
  Или не может?
   
  skiff та kef подобається це.
 19. kef

  kef Снайпер

  Друже "Аким",а нащо Вам той глушник,якщо і без нього полювання дозволене.Сам факт використання на полюванні всяких спецпристроїв якось не чесно по відношенню до звіра.,та самого полювання.,і мисливців.Я вже мовчу про "крутих" бракон"єрів,що роз"їзджають ночами на різних позашляховиках і вибивають все, що світиться і подає будь які ознаки життя.....
   
  Аким подобається це.
 20. KFoR

  KFoR Снайпер

  Рушниця сама по собі теж "спецзасіб", як і будь яка інша зброя. В менене немає саундмодератора, та і нарізної зброї теж, але нічого поганого в використані данного пристрою на законному полюванні я не бачу. Карабін краще стріляти з ним не буде. А використовувати чи ні це вже має вирішувати сам мисливець. Питання подібне на "двохстволка чи п/а", "пластик чи дерево" і так далі.
  Коли ми вже говоримо про таких персонажів, то від заборони полювати з саундмодератором постраждають тільки мисливці які б хотіли полювати з ним, бо браконьєрам заборона до одного місця. Тепловізори вже заборонені, так що браконьєри з ними не браконьєрать?
   
  skiff подобається це.
 21. kef

  kef Снайпер

  Я виклав власну думку про сам підхід до полювання.як щось спортивне,культурне, а не сам факт стрільби по "м"ясі".Бо і звір заслуговує на повагу......і чесний поєдинок......А з глушаком це вже буде зовсім інша історія.....
   
  KFoR подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф