Как Вы относитесь к применению на охоте глушителя?

Тема у розділі 'Опитування', створена користувачем Admin, 2 січ 2011.

reloader
?

Глушитель на охоте :

 1. не нужен

  40 голосів
  29,2%
 2. нужен

  54 голосів
  39,4%
 3. это атрибут браконьеров

  43 голосів
  31,4%
 1. tyrist 1945

  tyrist 1945 Снайпер

  Для чого використовується глушник в Європах:)? Для того щоб зберегти свої вуха... Ні один глушник не забирає звук повністю. Хіба дозвукові патрони. Тут можна сперечатись до Другого Пришестя.
   
  skiff, kef та Аким подобається це.
 2. Safari
 3. Аким

  Аким Мисливець

  Хороший вопрос.
  Однако, все дискутирующие прекрасно понимают - глушитель не будет утвержден. И уже ясно почему.
  Потому что.;)
  Хотя, если помусолить вокруг "честно-нечестно" по отношению к животным, то можно смело запретить охоты с собаками, передвижение по охотугодьям на автомобилях, загонки, вышки и оставить лишь индивидуалку. Оружие - нарезное. И на зайца. Все по чесноку.
   
  Мартыныч та skiff подобається це.
 4. tyrist 1945

  tyrist 1945 Снайпер

  :D:D
   
 5. kef

  kef Снайпер

  Вірно.Із всім цим сучасним ноу-хау втрачається сама суть полювання .,традиції....і власне повага до звіра.та і нас самих.....Все дальше дану дискусію продовжувати не буду.....
   
 6. KFoR

  KFoR Снайпер

  Тому і кожен для себе має вирішувати використовувати чи ні.
   
  Аким подобається це.
 7. KFoR

  KFoR Снайпер

  От тут не зрозумів. Зараз на полювання з саундмодератором ніяких обмежень немає
   
  dm1273 подобається це.
 8. AlekseyL

  AlekseyL Мисливець

  Сам бы охотился с удовольствием на тех кто с глушаками, думая мечта сбудется моя и моих друзей !
   
 9. фандоринъ

  фандоринъ ветеран форуму надійна команда

  Тогда Вам сотоварищи, например, в Финляндию. Кстати, безвиз реально работает - все по-честному... Полагаю, встреча со стороны подростков и старушек, пользующих сие непотребное приспособление, будет весьма радушной. Искренне желаю вернуться в том же составе взад и поделиться впечатлениями, как оно на линии Маннергейма бывает.
   
  Останнє редагування: 30 сер 2017
  Аким та KFoR подобається це.
 10. Аким

  Аким Мисливець

  Как говорят мудрые - ищущий да обрящет.
  Непременно!
   
 11. Аким

  Аким Мисливець

  да и не знал как то. Нуна делать!
   
 12. skiff

  skiff Мисливець

  яка історія?? чогось коли шротом по звіру стріляєте вас повага мало цікавить... стріляйте тільки кулями або попав або ні. або краще палицею... догнав або ні. повністю підтримую KFOR в його пості "Коли ми вже говоримо про таких персонажів, то від заборони полювати з саундмодератором постраждають тільки мисливці які б хотіли полювати з ним, бо браконьєрам заборона до одного місця. Тепловізори вже заборонені, так що браконьєри з ними не браконьєрать?"
   
  Аким подобається це.
 13. Аким

  Аким Мисливець

  ... сыновей и внучек Симо Хэйхяе и С.Колка имеете ввиду.
  внятное резюме.
   
  tyrist 1945 подобається це.
 14. Dmitrriy

  Dmitrriy Мисливець

  Ну раз традиции...то берите рогатину с ножом и в пешем строю от самого дома... Всё равно, как обычно, каждый под себя перекрутит...прекрываясь высокими фразами
   
  Аким та Mykola STARyy подобається це.
 15. kef

  kef Снайпер

  Ну так поділіться своїми власними досягненнями у полювання з глушаками і без, традицій,поваги і.т.д.,всерівно все буде перекручено-прикриваючись високими фразами.Мені по полюванні скривати немає що.,тому і пишу про це........
   
  север подобається це.
 16. skiff

  skiff Мисливець

  А що приховувати, маю глушник використовую на полюванні, на загонному чи індивідуальному з підходу на самця косулі. З вишок не полюю, взагалі полювання звишки не вважаю за полювання, як таке. Калібр 30-06, з глушником звук пострілу, як у 223 чи навіть 243. При використанні також зменшується віддача
   
  kef подобається це.
 17. andryx1

  andryx1 Слідопит

  Кромі того,що приховати звук,глушак ще потрібен щоб загасити спалах з ствола.Якщо цього не зробити,то можна "засвітити" нічник.Полюбому браконьєрка.
   
  север подобається це.
 18. skiff

  skiff Мисливець

   
 19. skiff

  skiff Мисливець

  опять 25. Причому тут браконьерка!!!!!!!!, питання про полювання , саме законне полювання!!!. Давайте забороним полювання шротом, собак на полюванні, більше одного пострілу, переміщення на автомобілі чи лодці... і тд. НЕ ТРЕБА ВСЕ ДОВОДИТИ ДО МАРАЗМУ!!!!!!!, НУ ЗАБОРОНЯТЬ ПОЛЮВАТИ З ГЛУШАКОМ І ЩО??? що різко бракоши перестануть їх використовувати.???? Нічники і тепляки заборонені і що????? все у вільному продажі бери не хочу.
   
 20. andryx1

  andryx1 Слідопит

  Зараз в вільному продажі багато різних глушаків,а раніше,коли їх не було,я їх виготовив не мало.І я знаю хто їх брав і для чого(не кіллери).І єгеря також замовляли.Напевно щоб зберегти свої вуха.Звичайно і я також маю глушак(на всякий випадок).
   
  север подобається це.
 21. Dmitrriy

  Dmitrriy Мисливець

  Я на охоту хожу со всеми документами. По птице которую не опознал не стреляю, выше нормы не брал ни разу, прятаться в ночное время с тепловизором желания нет. Хотя есть возможность забить на всё и всех и "охотиться" и без документов и во многих местах.
  Во всех цивилизованных странах глушитель даже поощряется. А бракошам пофигу на ваши традиции и егерей. бОльшая часть в курсе...в доле...сами... Поэтому продолжайте подбадривать друг друга совдеповскими лозунгами и дальше. Только для меня, как для охотника глушитель это плюс.
   
  skiff подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф