Как Вы оцениваете роботу УООР

Тема у розділі 'Опитування', створена користувачем Бандерос, 22 тра 2017.

?

Як Ви оцінюєте роботу УТМР

 1. Задовільно

 2. Незадовільно

Результати можна переглянути лише після голосування.
 1. Бандерос

  Бандерос Мисливець

  Ответы : хорошо , удовлетворительно , не удовлетворительно.
   
 2. Safari
 3. Вік71

  Вік71 Снайпер

  Треба було прикрiпити в темi "голосування",так було б цiкавiше!
   
  Homa подобається це.
 4. Бандерос

  Бандерос Мисливець

  Уважаемые модераторы если можно то перенисите тему в ," голосування".
   
  Homa подобається це.
 5. Мартыныч

  Мартыныч Мисливець

  УООР,как УкрАвтоДор!!!
   
  ПИЛЬМЕНЬ, Stas nadzor, GMax та 7 іншим подобається це.
 6. Homa

  Homa Слідопит

 7. Homa

  Homa Слідопит

  Внески зібрали, відстрільні і ліцензіі' напарили от і вся робота.
   
  GMax, Moes та klaus подобається це.
 8. собаколюб

  собаколюб Слідопит

  Дуже погано!
  Незадовільно!
   
  GMax подобається це.
 9. Мартыныч

  Мартыныч Мисливець

  Уроды!!! Я заплатил Взносы в одном районе в другом отстрелу не дают! Говорят заплатишь (Взносы)у МЕНЯ тогда ДАМ! Это нормально???
   
  GMax, Homa та klaus подобається це.
 10. klaus

  klaus Мисливець

  УООР давно умершая организация, и будущего никакого.
   
  Stas nadzor та Homa подобається це.
 11. Мартыныч

  Мартыныч Мисливець

  А куда (кому) идут наши взносы?
   
 12. Бандерос

  Бандерос Мисливець

  Согласно закону об охоте , на который так любят указывать , 20 % идёт на биотихнию . Вы что не видите какие биотихнические мероприятия проводят у Ваших угодиях ?
   
 13. Мартыныч

  Мартыныч Мисливець

  :D:D:D Представляете видел (одну кормушку которой лет 100) за 10 лет!:(:(:(
   
  Metis подобається це.
 14. krushinski00

  krushinski00 Снайпер

  Це вже не взноси.це трудоучасть яку повинні відробляти.ми кожен рік робимо нові кормушки та стараємося обновити старі(а фактично це все заново )
   
 15. Мартыныч

  Мартыныч Мисливець

  Какое Трудоучастие? Заплатил 50гр + к взносам и все! А куда они идут Мы все знаем!
   
  krushinski00 та север подобається це.
 16. Zaratustra

  Zaratustra Мисливець

  Мы все знаем....обжаемся на форуме....и на этом все потуги заканчиваются....
   
 17. Zaratustra

  Zaratustra Мисливець

  Не устраивает - меняйте...
   
 18. krushinski00

  krushinski00 Снайпер

  Так не платіть.попробуйте відробляти трудо участь.може і кормушки буде більше:D:D:p.якщо кожен буде платити а не відробляти то наступні 10років ви даже тої одної не побачите
   
  markel081 подобається це.
 19. NORD_10

  NORD_10 ветеран форуму надійна команда

  о. так тут цілий майдан, беру поп-корн, сідаю в перший ряд!!!
  Шановні опозиціонери УТМР, наша організація є добровільною громадською організацією - кому не подобається - йдіть з Богом в приватні мисливські господарства, організовуйте свої мисливські клуби, полюйте за посвідченням державного мисливця в угіддях Держлісгоспу - вибір великий! а чому погане УТМР? тому що не лягає під конкретні забаганки певних громадян, які хочуть полювати по 7 днів на тиждень? чи тому, що 1 єгер на півставки на 7 обходів чисто фізично не може на велосипеді догнати браконьєра на джипі. для цікавості - ознайомтесь з роботою єгеря, де він має право тільки наробитись, а прав щодо конкретних дій по притягнення до відповідальності рівні нулю. Тепер по трудоучасті - є первинні мисливські колективи, які на чолі з своїм головою виконують ряд біотехнічних заходів - від знімань петель зимою до підгодівлі тварин, також їх розселення (найчастіше це фазани), на яких потім самі ж полюють, але є категорія міський мисливець, який з певних причин не відпрацьовує трудоучасть - зайнятість, не бажання, відсутність угідь у його первинки, такі люди сплачують грошима - другими словами купують сіль для солонців, зерно, сіно. те що певну частину коштів можуть приховати - я погоджуюсь, але дайте факти!!! оприлюдніть чорну бухгалтерію, не малюйте схемки висмоктані з пальця!!! не влаштовує Голова президії райУТМР - збори та перевибори!!! але конкретні факти його зловживань доведеться навести, де він пропиває ваші гроші, розбазарює угіддя, браконьєрить тощо.
  їдете в угіддя, де полюєте і будуєте годівницю, завозите пару мішків зерна, коли їдете взимку на зайця, по снігу де ходить фазан висипаєте їх - і пополювали, і фазанів погодували.
  бачимо, і самі участь приймаємо, а те що грошей не вистачає - спонсори допомагають, і оленів купили, і вольєри зробили, і фазанів випустили, ми годуємо (фото я викладав тут на форумі неодноразово).у нас з фермерів, ще жоден не відмовився дати 2-3 мішки пшениці чи кукурудзи погодувати фазанів, чи пару тюків сіна.
  при кожному рай УТМР є ревізкомісія, а при обл УТМР - бухгалтерія, внески - то зарплата єгеря та колективу штатних працівників, бензин, транспорт, оренда будівель, світло, опалення і так далі...
  а як Ви хотіли?!!! є пропускна спроможність угідь - там має полювати певна кількість мисливців. угіддя не гумові. корупція та порушення Закону було би якби голова райУТМР продав вам відстрілку всупереч затвердженим лімітам, а те що він її не продав - це правильно. хоча є гостьові картки - по потрійній ціні (там і внесок. і трудоучасть і вартість добутого трофею включена).
  земляче, тобі шо не так?! не маєш куди вийти на полювання, чи голова УТМР не підкидає фазанів під постріл, чи не плаває замість дратхаара за качкою в болоті, чи працює по лисові без голосу?!
  тепер за цією шкалою оцініть свою роботу в угіддях як законослухняного мисливця! що вийде?! майдани і ура-патріотизм за клавіатурою ми проходили вже. перед тим як спитати з когось - починаймо з себе. на форумі є тема "Що я зробив для збільшення кількості дичини в угіддях", краще там відмітьтесь, а кричати "Зрада! Зрада!!!" будемо потім.
   
  markel081, БЮВ, Monya та 8 іншим подобається це.
 20. Homa

  Homa Слідопит

  Не знаю де в кого як, але в нас роботи УТМР взагалі не видно. Я не вимагаю щоб мені вони дичину вигняли, але чомусь вважаю, що робота УТМР заключається не тільки в зборі внесків. Як в приклад хочу вказати, що за останні роки ніхто жодного разу не перевірив в мене дозвільні документи.
   
  Останнє редагування: 23 тра 2017
  Moes, Яремко А.А. та klaus подобається це.
 21. krushinski00

  krushinski00 Снайпер

  Я думаю правильно що де заплатив трудо участь -там і полюй.краще звісно його відробити.від цего користі більше.затрати якщо пощитати то звісно заплатити 50гривень легше всього.але від них в ваших угіддях не прибавиться НІЧОГО.якщо немає змоги відпрацювати то можна і просто купити кормів та завезти бригадиру де ви полюєте
   
  Monya, Leodr та NORD_10 подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф