Как Вы оцениваете роботу УООР

Як Ви оцінюєте роботу УТМР

  • Задовільно

  • Незадовільно


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

север

ветеран форуму
надійна команда
На одного єгеря приходиться 10 000 га. угідь ( за кордоном на 10 000 га. приходиться 1 мисливознавець, 2 єгера і 2 помічника.)
Ой, только не надо такие сказки никому рассказывать.
Вот Вам пример: площадь угодий - 87000 га на ...всего 5 работников (егерей) хозяйства.
https://www.beboss.ru/business/14120
П.С. И дичи там-немеряно.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Ой, только не надо такие сказки никому рассказывать.
Вот Вам пример: площадь угодий - 87000 га на ...всего 5 работников (егерей) хозяйства.
https://www.beboss.ru/business/14120

Ні я сказки не розповідаю я не депутат ВР, я навів офіційні норми закріплення польових угідь за одним єгерем в УТМР, а також приклад закріплення в одній з розвинутих країн ( нажаль не пом"ятаю якій, але можу за Вашим бажанням підняти джерела інформаціїї).
А от приведенні цифи в оголошенні, з країни непуганих ідіотів на яке Ви спираєтесь, зовсім обсурдні і люди які трохи хоч знаються в веденні мисливського господарства з мною погодяться.
 

Бандерос

Мисливець
Почему то господа с УООР спирают все негаразды в организации на недостаток денег . Но почему то забывают при этом говорить какие миллионные сумы наших с вами денег лежит на депозитах. Я вот не могу понять - что в обществе все так гладко что некуда применить эти деньжище . Плачут что может сделать егерь с окладом 0,25 % на 10000 га. Так снимите наши деньги с депозитов и наймите егерей , дайте им нормальную зарплату . Скажите с каким доходом сработало общество в прошлом году ? Я имею ввиду чистый доход . Что что а наше бабло там считать любят и умеют - это не зайца подсчитать .
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Якщо у вас є підтвердженні цифри по депозитних внесках ознайомте суспільство рядових мисливців УТМР з ними, запропонуйте і підтвердіть розрахунками заходи поліпшення роботи УТМР. А так це схоже на звичайне розповсюдження пліток і розкачування і без того хиткого човна.
Рахуєте що ваші внески хтось краде, УТМР це добровільне товариство, знайдіть собі чесне і прозоре мисливське хозяйство.
 

Бандерос

Мисливець
Якщо у вас є підтвердженні цифри по депозитних внесках ознайомте суспільство рядових мисливців УТМР з ними, запропонуйте і підтвердіть розрахунками заходи поліпшення роботи УТМР. А так це схоже на звичайне розповсюдження пліток і розкачування і без того хиткого човна.
Рахуєте що ваші внески хтось краде, УТМР це добровільне товариство, знайдіть собі чесне і прозоре мисливське хозяйство.
А вы спросите об этом в товарищей которые есть здесь на форуме и не посредственно повязаны с роботой в УООРе . И не забудьте спросить сколько миллионов гривен на депозитах - наших с вами гривень - гавкнуло вместе с банками где они лежали ? Пускай они озвучат суммы или скажут что я брехло .А лучше когда об этом в них спросят компетентные органы - ведь УООР не прыбыльная организация , согласно статуту , то какие могут быть депозиты .
 
Останнє редагування:

Бандерос

Мисливець
А по поводу найдите сибе другое общество скажу так - был у нас призедентом роздолбай который сейчас в Ростове сидит , но мы же из за него не поменяли гражданство не кинули родину , а убрали его . А если бы было как вы предлагаете то сидел бы он и дальше на своём унитазе .
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Так ви свої "думки" розповсюджуюте чи "таварищей"?
Раз на рік за неділю до відкриття приблизно 90 відсотків членівУТМР осаджують відділки УТМР несучи свої внески ( бо чутки вже остаточно підтвердились відкриття буде!), це ті гроші на які УТМР України буде існувати ( платити налоги, зарплатня, гсм, оренда) цілий рік до наступного набігу його членів, ці гроші за вашими думками повинні зберігатись не фінансової установі з відсотками на користь УТМР, а в обласних голов в шухлядках та матрасах?
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Так ви свої "думки" розповсюджуюте чи "таварищей"?
Раз на рік за неділю до відкриття приблизно 90 відсотків членівУТМР осаджують відділки УТМР несучи свої внески ( бо чутки вже остаточно підтвердились відкриття буде!), це ті гроші на які УТМР України буде існувати ( платити налоги, зарплатня, гсм, оренда) цілий рік до наступного набігу його членів, ці гроші за вашими думками повинні зберігатись не фінансової установі з відсотками на користь УТМР, а в обласних голов в шухлядках та матрасах?
 

Бандерос

Мисливець
Уважаемый Ангел если вас устраивают дела в УООРе то пускай и так , но я хочу чтобы мой сын смог увидеть зайца не на картинке а в поле .
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Убрати ми його убрали, а от гідного суспільства та держави поки що побудувати не спромоглися. Можно і голов УТМР убрати і саме товариство повалити, мозгів для цього багато не потрібно, а що запропонуємо і головне втілемо кращого?
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Так хотінья одного мало, прикладіть зусилля для цього чергуйте в угідьях, будуйте годівлі, заготовляйте і викладайте корма, і побачуть тоді зайця не тільки ваші діти а і онуки.
А поки що вибачте все це схоже на предвиборну бовтовню чергового потякали.
 

Бандерос

Мисливець
Если не ошибаюсь за прошлый год УООР сработало с чистой прыбылью 64 мл. гр. Тоисть на 01.01.2017 года было 64 милиона . Вот вам и все доходы перед открытием .Дак давайте все положем на депозит и не хрена делать не будим . По моему проблем хватает - проблем которые нужно решать не медленно , а не ждать пока накапают проценты .
 

Бандерос

Мисливець
Убрати ми його убрали, а от гідного суспільства та держави поки що побудувати не спромоглися. Можно і голов УТМР убрати і саме товариство повалити, мозгів для цього багато не потрібно, а що запропонуємо і головне втілемо кращого?
Но ведь начало положено .
 

Бандерос

Мисливець
Так хотінья одного мало, прикладіть зусилля для цього чергуйте в угідьях, будуйте годівлі, заготовляйте і викладайте корма, і побачуть тоді зайця не тільки ваші діти а і онуки.
А поки що вибачте все це схоже на предвиборну бовтовню чергового потякали.
Как говорил великий Кровосись -хватит скиглити , берите вилы и лопаты в руки .
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Так пиз...ти за компом не мішки ворочати, з вами все зрозуміло - хочеться і рибку з"їсти і на коні покататись так так щоб ще дівкою залишитись.
 

Бандерос

Мисливець
Назовите мне пожалуйста причины по которым Вас удолетворяет робота УООР ? Я в таких случаях всегда спрашиваю - назовите количество лимитов дичи в ваших угодьях . А в ответ тишина . Может Вы похвастаетесь лимитами в ваших угодьях ? А по поводу сидеть за компом и пиз...ть не мешки воротить , то это и я могу Вам сказать . Как сейчас модно у нас - кто чем то не доволен тот агент кремля .
 

Мартыныч

Мисливець
Назовите мне пожалуйста причины по которым Вас удолетворяет робота УООР ? Я в таких случаях всегда спрашиваю - назовите количество лимитов дичи в ваших угодьях . А в ответ тишина . Может Вы похвастаетесь лимитами в ваших угодьях ? А по поводу сидеть за компом и пиз...ть не мешки воротить , то это и я могу Вам сказать . Как сейчас модно у нас - кто чем то не доволен тот агент кремля .
Ангел агент УООРа:D
 

Бандерос

Мисливець
Лучшие угодья про....ли , кинологию про...ли , охоту на лося про...ли . Какие то не доделанные борейки диктуют условия охотникам .Скоро вообще охоту закроют . Ну впрочем это все по барабану - ведь нам нужно считать проценты от депозитов . Так в этом тоже вина простых членов УООР ? Вся верхушка как сидела у руля так и сидит как ни в чем не бывало . Но вы все молчите ! Идите в угодья - охраняйте , подкармлювайте и т. д. А не нравится ищите сибе другое общество .Ох..еть!
 
Останнє редагування:
Зверху