Как Вы оцениваете роботу УООР

Як Ви оцінюєте роботу УТМР

  • Задовільно

  • Незадовільно


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Мартыныч

Мисливець
А можно узнать цель ваших постов? Вы лично готовы наводить порядок? Конкретно занятся этим вопросом, или так из за забора покричать, и все. И если вас что-то не устраивает в своем УООРе, то идите туда и разбирайтесь, или только вас не устраивает? Пишите официальные запросы и получайте ответы, а то вы чуть не там павду ищите. А потом на форум с доказательствами и будем обсуждать. А так получается просто звон и все.
От приколист! Не устраивает! Нас в стране многое не устраивает,а что мы (Вы) можете заделать? Всех подозревают,а кого посадили? Насиров,Допкин... Кого? Идите к Порошенко (пид***су) и разберитесь! Потом напишете, будем ждать! С.Ув.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
А на какой х""н нам тогда УООР если в угодьях, из ваших слов, мы должны делать все сами... Зачем мы платим взносы, покупаем отстрелки в УООРе? А я открою Вам секрет... Мы платим эти деньги для того, что б работники УООРа работали в угодьях, что б корма закупали, кормушки делали и т.д.
Мы Вам(УООРу) деньги заплатили? Заплатили! Так будьте добры, работайте за эти деньги, влаживайте в угодья.
Ознайомтесь з статутом організаціїї і відкриєте для себе "секрет" що є ще деякі обов"язки членів УТМР, крім сплати внесків.
 
Останнє редагування:

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
От приколист! Не устраивает! Нас в стране многое не устраивает,а что мы (Вы) можете заделать? Всех подозревают,а кого посадили? Насиров,Допкин... Кого? Идите к Порошенко (пид***су) и разберитесь! Потом напишете, будем ждать! С.Ув.
Ключеве вираження: "Идите ... и разберитесь! ... будем ждать!" і цим все сказано, більше нічого не потрібно говорити.
 

kef

Зброяр
А чи багато є таких мисливців (колективів),що хотяби декілька разів виїзджали в угіддя, щоб самим почергувати та поганяти різну "блатну" і не зовсім "шушару".....,хотя б для профілактики.
 

tyrist 1945

Тигр
А чи багато є таких мисливців (колективів),що хотяби декілька разів виїзджали в угіддя, щоб самим почергувати та поганяти різну "блатну" і не зовсім "шушару".....,хотя б для профілактики.
Є. У нас завжди так. Це без пафосу.
 

Мартыныч

Мисливець
А чи багато є таких мисливців (колективів),що хотяби декілька разів виїзджали в угіддя, щоб самим почергувати та поганяти різну "блатну" і не зовсім "шушару".....,хотя б для профілактики.
Я надеюсь что достаточно!
 

tyrist 1945

Тигр
Чотири -пять машин тихо перекривають виїзди з поля... А там діло техніки. Ну незадоволених трохи п...ть. Ружбайку до землі. Часто стріляють з мотоцикла.. І там є управа. Головне довгу фалу мати. Я це все цілком серйозно. Мусорам здаш, відмажеться, а потовчеш ніжно то памятає.
 

kef

Зброяр
Хвалитися не буду,але на шлях виправлення всеж таки поставили декількох ярих любителів нічних поїздок,і без допомоги єгерської служби.,та керівництва УТМР.Зараз хоть заєць з"явився в угіддях ,правда тулиться з кожним роком все блище до села.Та інколи все ж таки заїзджає один "припайок" на Ниві,але дуже "акуратно".
-Вірно,краще "дружня" бесіда-результат позитивний.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Тільки от як воно колеги мисливці виходить одні мисливці такі як наприклад tyrist 1945 та kef і внески сплатили і своїми угіддями займаються, а інші такі як наприклад Михаил Hunter кричить я гроші сплатив і все повинно бути, або Мартыныч який все чекає та сподівається що хтось зробе.
 

Мартыныч

Мисливець
Ось бачите ви то чекати готові поки інші сходять розберуться то сподіваєтесь що хтось виїзжає бракошів гоняти, а коли самі на щось спроможетесь ?
Я уверен Я делал и делаю больше чем Вы и больше чем некоторые работники УООР! Мы должны помогать ,сотрудничать с работниками УООР,а не делать их работу!!! Как-то так!
 

Михаил Hunter

Новачок
Тільки от як воно колеги мисливці виходить одні мисливці такі як наприклад tyrist 1945 та kef і внески сплатили і своїми угіддями займаються, а інші такі як наприклад Михаил Hunter кричить я гроші сплатив і все повинно бути, або Мартыныч який все чекає та сподівається що хтось зробе.
Шановний, запрошую Вас на екскурсію в угіддя, там я вам покажу хто і що робить в угіддях!
Як не знаєте, то не тріпайте язиком.
Вище в цій темі я вже скидав фото солонців, кормушок і т.д.
 

Михаил Hunter

Новачок
Тільки от як воно колеги мисливці виходить одні мисливці такі як наприклад tyrist 1945 та kef і внески сплатили і своїми угіддями займаються, а інші такі як наприклад Михаил Hunter кричить я гроші сплатив і все повинно бути, або Мартыныч який все чекає та сподівається що хтось зробе.
А ось ще стаття хороша... Почитайте і дайте відповідь, обґрунтовану відповідь!
Нажаль посилання додати не можу... Але думаю знайдете
 

Вкладення

Зверху