Как Вы оцениваете роботу УООР

Як Ви оцінюєте роботу УТМР

  • Задовільно

  • Незадовільно


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

север

ветеран форуму
надійна команда
Об этой организации ( союзе) я как раз и говорил. Увы, нашему современному УООРу до прежнего ВУСОРа-как р...ки до неба!
П.С.Разница в том, что в той организации созидали, на благо ее членов, а в нашей- все дерибанят ( базы, стрельбища и самое святое-угодья!!!).
 

kef

Зброяр
Хто із мисливців мав відношення до товариства "Динамо",пам"ятає скільки було мисливсько-рибальських баз,мисливських угідь,спортзали.,і.т.д.Де воно все ....?І таке може статися з УТМР .Скільки в областях (пв угідь) ,з"явилося за останні роки.На скільки зменшились площі товариства?........Бо боюся ,що обложать нас, як того вовка червоними прапорцями,що не буди куди і вийти на природу.
 

otto.svt

Мисливець
Особисто я оцінюю роботу як "задовільно", в цей час браку моралі та коштів все висмоктується з пальця, тому й відповідний має вигляд. Дуже сумно, але все залежить від нас самих...
 

Михаил Hunter

Новачок
Особисто я оцінюю роботу як "задовільно", в цей час браку моралі та коштів все висмоктується з пальця, тому й відповідний має вигляд. Дуже сумно, але все залежить від нас самих...
В кожному районі по різному... Раніше я був готовий доводити будь кому, що утмр то "свята" організація і що буде покращення... Але останні 5 років бачу що стає все гірше і гірше, а тому, що гроші які ми платимо осідають невідомо де, а на місця, в райони, доходять лиш копійки... Потім ще в районі їх дерибанять і виходить що в угіддях О
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
В кожному районі по різному... Раніше я був готовий доводити будь кому, що утмр то "свята" організація і що буде покращення... Але останні 5 років бачу що стає все гірше і гірше, а тому, що гроші які ми платимо осідають невідомо де, а на місця, в райони, доходять лиш копійки... Потім ще в районі їх дерибанять і виходить що в угіддях О
Цікава ви людина в особистих даних рік зазначили 23 роки але стверджуєте що багато років вже переймаєтесь проблемами УТМР або ви як та дама рік якої завжди дівочий або ..., прослідкувавши всі Ваші пости в цій темі і бачу що мета всіх ваших висловлювань це дестабілізація.
 

Михаил Hunter

Новачок
Цікава ви людина в особистих даних рік зазначили 23 роки але стверджуєте що багато років вже переймаєтесь проблемами УТМР або ви як та дама рік якої завжди дівочий або ..., прослідкувавши всі Ваші пости в цій темі і бачу що мета всіх ваших висловлювань це дестабілізація.
Працювати в угіддях утмр почав ще в 10 років, разом з батьком їздили і робили, все робили... При тому що зп була самі знаєте якою, із фактичного О в угіддях, поставили угіддя на ноги. В період з 2005 по 2010 працював в угіддях за власним бажанням+ того потребувала посада батька. Повірте, я одних віників перев'язав більше ніж ви їх бачили!
Після 2010 роботу в угіддях не припиняємо, там де ми полюємо, там ми самі займаємося біотехнією угідь бо утмр до того нема діла.
Ви знаєте як то дивитися на кормушки, які ти будував власними руками і бачити що вони просто лежать на землі, бо єгерям до того нема діла? Не знаєте. То шановний, не треба кидати гучних висловів, а подивіться собі під носа і подумайте що ви зробили для покращення угідь.
УТМР на даний момент, з її керівництвом - прірва, велика така прірва в якій зникають гроші звичайних мисливців. На угіддя не виділяється нічого. Я знаю всю цю систему зсередини і не потрібно тут розказувати які ви "святі"
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Ого як з 10 років дитина працює в угіддях разом з татом і до 2010р. УТМР влаштовувало а потім перетворилось у такий собі шахрайсько-воровський синдикат, добре співаєш синку, а за чими нотами?
 

Михаил Hunter

Новачок
Ого як з 10 років дитина працює в угіддях разом з татом і до 2010р. УТМР влаштовувало а потім перетворилось у такий собі шахрайсько-воровський синдикат, добре співаєш синку, а за чими нотами?
Я вам пишу те, що сам думаю і сам знаю!
Утмр таким став ще з 2000 років... З 2005 по 2010 в угіддях робилося все за власний рахунок і за рахунок спонсорів. Гроші які йдуть "в Київ" назад в угіддя не повертаються.
Тому єдиний вихід із цієї ситуації це створення окремих господарств на базі первинних колективів, по іншому бути не може... Або мисливці самі будуть господарювати, або майбутнє за приватними МГ. Бо "кормити" чорт знає кого вже набридло.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я вам пишу те, що сам думаю і сам знаю!
Утмр таким став ще з 2000 років... З 2005 по 2010 в угіддях робилося все за власний рахунок і за рахунок спонсорів. Гроші які йдуть "в Київ" назад в угіддя не повертаються.
Тому єдиний вихід із цієї ситуації це створення окремих господарств на базі первинних колективів, по іншому бути не може... Або мисливці самі будуть господарювати, або майбутнє за приватними МГ. Бо "кормити" чорт знає кого вже набридло.
Ну, так выходите с УООР- кто Вам мешает?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Дробление приведёт к образованию "царьков" и "князьков". Этого нельзя допускать!
Я уже говорил и повторюсь: в ЧХ выход стоит от 100 грн и более- многие это могут себе позволить?
 

kef

Зброяр
Щоб не було підозри типу:скільки,хто кому,куди і на що.Було б доцільно раз у рік оголошувати на зборах або на дошках оголошень (сайтах,форумах УТМР рай.міськ.обл.) узагальнену інформацію про рух коштів (фінансово-бухгалтерський звіт) .А лише після цього всього щось можна говорити: куди і на що витрачаються-виділяються кошти (конкретно а не сухими цифрами) .Не знаючи і не маючи будь якої достовірної інформації про рух коштів,це лише слова які не несуть за собою будь яких юридично правових наслідків.,це буде лише припущення (словоблудство).
-Розвалити саме легше ,а змогти втримити-збільшити, хотяби те що є ,це вже зовсім інша справа.
_Це лише моя власна думка.....
 

krushinski00

Снайпер
Я вам пишу те, що сам думаю і сам знаю!
Утмр таким став ще з 2000 років... З 2005 по 2010 в угіддях робилося все за власний рахунок і за рахунок спонсорів. Гроші які йдуть "в Київ" назад в угіддя не повертаються.
Тому єдиний вихід із цієї ситуації це створення окремих господарств на базі первинних колективів, по іншому бути не може... Або мисливці самі будуть господарювати, або майбутнє за приватними МГ. Бо "кормити" чорт знає кого вже набридло.
Трошки перечитав тему і зрозумів кого що влаштовує а кому і так піде.власне така ситуація складається кругом.невлаштовує більшість людей які дійсно працюють в угіддях.вкладають власні кошти та час щоб якось покращити обстановку.а другий прийде Тай каже що заплатить 70гривень трудоучасть -то таких все влаштовує
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Не все так просто: прослеживается однобокое отношение руководства УООРа к своим рядовым членам, объясню, как выборы, там мы им нужны, а отчитываться перед нами за проделанную работу, состояние финансово-хозяйственной сферы общества они не считают нужным. Вот и корень всех проблем.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Я вам пишу те, що сам думаю і сам знаю!
Утмр таким став ще з 2000 років... З 2005 по 2010 в угіддях робилося все за власний рахунок і за рахунок спонсорів. Гроші які йдуть "в Київ" назад в угіддя не повертаються.
Тому єдиний вихід із цієї ситуації це створення окремих господарств на базі первинних колективів, по іншому бути не може... Або мисливці самі будуть господарювати, або майбутнє за приватними МГ. Бо "кормити" чорт знає кого вже набридло.
Вам треба молодий чоловік повчитись мисливствознавству і тоді ви пізнаєте багато цікавого про те що крупне раціонально облаштоване мисливське господарство начне у нас окупатись десь років через 25, а ще про те що деякі господарства УТМР вже пройшло в 90-х роках дріблення на окремі господарства на базі первиних колективів і нічого з цього гарного не вийшло. На приклад в нашому місті 28 первиних організій, хай хтось з кимсь об"єднається і стане їх 20. Отримуємо 20 голів МГ, мінімум по 2 єгеря це 40 єгерів, по 1 бухгалтеру це ще 20 і це на прикладі одного міста. Далі одне МГ граничить з іншим условною межою в полі або посадкою, в одном МГ підкормлюють, облаштовують солонці випускають фазана, кабана, а в іншому тільки стриляють вашу дичину бо тварини ваших условних меж не бачуть. Далі мисливці будуть бігати з одного МГ в інше, бо там відстрілка на 3 грн. меньше або є великі водойми.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Я починав мисливський шлях з Динамо,потів УТМР -вже 21 рік.Доля "Динамо" думаю всім відома .І я не хочу щоб це сталося з УТМР,з його всіма вадами і проблемами.Є безліч приватних угідь.,де можна за гарну плату "відвести" душу на скільки вистачить грошей і совісті.Бо передивився сюжет з програми про полювання на качку з вишки.Ніхто не бачив,як з вишки викидають качку "інкубаторську",яка толком і летіти не може.А з низу біля водойми стоїть мисливець і стріляє в "льот".Вам таку "охоту" потрібно.......
 

Михаил Hunter

Новачок
Ну, так выходите с УООР- кто Вам мешает?
А с какого это перепугу я должен выходить? Я не против УТМР, я против "руководителей" и тех делов которые они творят!
Не, я выходить не буду, но при каждой возможности буду напоминать что в угодьях надо работать, в угодья надо вкладывать деньги, а не разгребать их по карманах.
 

Михаил Hunter

Новачок
Вам треба молодий чоловік повчитись мисливствознавству і тоді ви пізнаєте багато цікавого про те що крупне раціонально облаштоване мисливське господарство начне у нас окупатись десь років через 25, а ще про те що деякі господарства УТМР вже пройшло в 90-х роках дріблення на окремі господарства на базі первиних колективів і нічого з цього гарного не вийшло. На приклад в нашому місті 28 первиних організій, хай хтось з кимсь об"єднається і стане їх 20. Отримуємо 20 голів МГ, мінімум по 2 єгеря це 40 єгерів, по 1 бухгалтеру це ще 20 і це на прикладі одного міста. Далі одне МГ граничить з іншим условною межою в полі або посадкою, в одном МГ підкормлюють, облаштовують солонці випускають фазана, кабана, а в іншому тільки стриляють вашу дичину бо тварини ваших условних меж не бачуть. Далі мисливці будуть бігати з одного МГ в інше, бо там відстрілка на 3 грн. меньше або є великі водойми.
Так то може вам треба щось повчити? Бо під вашим "керівництвом" угіддя тільки занепадають! Вам мало того що лосі з угідь пропали, кабани пропали... Ну доведіть угіддя ще в більшу ""аку.
Вам, шановний, в першу чергу треба навчитися працювати на господарство, а не для власного збагачення!
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Так то може вам треба щось повчити? Бо під вашим "керівництвом" угіддя тільки занепадають! Вам мало того що лосі з угідь пропали, кабани пропали... Ну доведіть угіддя ще в більшу ""аку.
Вам, шановний, в першу чергу треба навчитися працювати на господарство, а не для власного збагачення!
Ніколи не ким не довелося керувати, а збагатився тільки болячками... але з дуру закликати до розвалу, те що було збудоване ще до вас і вашого батька, не побудувавши взамін нічого путнього ніяких прав у вас нема. З ваших тут випадів в бік УТМР поки що немає жодної дійсної пропозиції що до покращення роботи УТМР, так тільки одні крики на кашлат "злодіїї, вори, розвалили..." і т.п.
 

Михаил Hunter

Новачок
Всі прекрасно знають хто є засновником МГ "мисливські стежки"... Ну то скажіть, чому там нормально ведеться господарство, а утмр занепадає?
А тепер я ще трохи відкрию вам очі...
Той самий засновник що і в "мисливські стежки", створив нову тему і зветься вона "київське обласне мисливсько-рибальське виробниче об'єднання" і якщо подивитися в реєстрі підприємств то виявляється що воно ПРИВАТНЕ...
А тепер візьміть відстрілки і подивіться що там написано в "шапці"
image.jpg
 
Зверху